A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Tikšanās ar Eiropas Parlamenta deputāti Inesi Vaideri

Tikšanās ar Eiropas Parlamenta deputāti Inesi Vaideri

Tikšanās Cēsu Centrālajā bibliotēkā ar Eiropas Parlamenta deputāti Prof. Inesi Vaideri pārcelta no 19.oktobra uz 26.oktobra plkst.16.00.

Šis gads Eiropas Savienībā (ES) ir nesis virkni svarīgu notikumu. To vidū ir jāmin Apvienotās Karalistes izstāšanās process no ES, jaunais daudzgadu budžets, sankcijas pret Krieviju un citi. Šie notikumi ietekmē arī Latvijas iedzīvotāju ikdienu, tādēļ ir svarīgi, lai tie tiktu skaidroti.

“Pieņemtie lēmumi un apspriestie temati Eiropas Parlamentā lielākoties ir sarežģīti un apjomīgi. Es to uztveru kā savu pienākumu skaidrot iedzīvotājiem šos sarežģītos jautājumus – kā tie ietekmēs dzīvi Latvijā un Eiropā,” uzsver Inese Vaidere.

Eiropas Parlamenta deputāte Prof. Inese Vaidere šogad ir strādājusi pie vairākiem sabiedrībai nozīmīgiem problēmu risinājumiem. Viens no tiem ir pārtikas preču divējādās kvalitātes izskaušana Eiropas Savienībā, kas pārtrauks austrumeiropiešu patērētāju diskrimināciju, jo vienāda marķējuma produktiem visā Eiropas Savienībā būs jābūt vienādas kvalitātes.

Uz sarunu aicināts ikviens interesents!

Tikšanās ar Prof. Inesi Vaideri ir bezmaksas pasākums.

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana. Foto materiāli var tikt izmantoti publicitātes nodrošināšanai.

Publicēšanas datums: 2018. gada 16. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt