A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Džeza nakts ar Peedu Kaas Momentum. Īpašais viesis Intars Busulis

Džeza nakts ar Peedu Kaas Momentum. Īpašais viesis Intars Busulis

Sestdien, 30.aprīlī, plkst.19.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" izskanēs džeza nakts ar Peedu Kaas Momentum. Īpašais viesis Intars Busulis.

Kristjans Randalu, klavieres

Pēdu Kass, kontrabass

Tomass Ruls, sitaminstrumenti

Koncerta īpašais viesis - Intars Busulis.

"Igauņu basista Pēdu Kasa ansamblis Momentum tiek pasniegts kā aizraujošs un smalki savirpināts pārstrādāts klaviertrio formāta variants,” Džozefs Vudards, DOWNBEAT.

"Momentum" ir klavieru trio, kura vadītājs, igauņu basists Pēdu Kass ir Eiropas džeza dzīvē pieprasīts pavadītājmūziķis un ražīgs džeza mākslinieks. Ansambļa darbības virziens ir laikmetīgā klaviertrio džezs ar aizraujošiem ritmiem, tīru skaņu un iespaidīgu skatuves tēlu. Ja jūs meklējat klaviertrio “ar dzirkstelīti”, tad šie mūziķi domāti jums. Viņu repertuāru veido visu grupas mūziķu sacerējumi – ar uzsvaru uz Pēdu kompozīcijām.

Grupas pianists ir lieliskais Kristjans Randalu, igauņu džeza vēstnieks rietumu puslodē. Udista Dhafera Jusefa grupas sastāvā viņš koncertē ar tādiem džeza dižgariem kā Bens Monders, Ari Henigs, Le Ngujens un Nilss Peters Molvers. Kristjans grupā ienes krietnu devu dzirkstošas virtuozitātes un ritma intensitātes.

Bundzinieks Tomass Rulls ir viens no igauņu sitaminstrumentālistu pasaules pīlāriem. Viņš ir iejūtīgs klausītājs un ražīgs komponists, kurš pratīs bagātināt jebkuras grupas skaņu. Savas plašās studijas mūziķa karjeras laikā Rulls strādājis pie vairāk nekā 100 albumu ierakstiem.

Lai starptautiskajai džeza dienai veltītais koncerts demonstrētu džeza pamatbūtību – sadarbību un saspēli, vairākus skaņdarbus kopā ar igauņu mūziķiem izpildīs arī spilgtais latviešu džeza izpildītājs Intars Busulis.

* Koncerts nav paredzēts pirmsskolas vecuma bērniem. Koncerta laikā darbosies VENDEN bērnu istaba.

Publicēšanas datums: 2016. gada 31. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt