A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Cēsu Ziemassvētku egles iedegšanas svētki

Cēsu Ziemassvētku egles iedegšanas svētki

Sestdien, 2.decembrī, aicinām cēsniekus kopīgi iedegt Ziemassvētku egli Rožu laukumā.

Egles iedegšanas pasākums notiks plkst.17.00 līdz plkst.18.00, savukārt mājražotāju un amatnieku dāvanu tirdziņš darbosies jau no plkst.14.00.

Pasākuma laikā muzicēs Una Aizgale, Matīss Žilinskis un popgrupa "Hey" ar vadītāju Inu Aizgali. Pasākuma laikā Cēsu novada Jauniešu dome dalīs pašu ceptās piparkūkas un aicinās apmeklētājus padomāt par savu lielāko vēlēšanos Ziemassvētkos.

Eglīti iedegsim kopā ar perkusionistu Reini Reķi.

Organizatori aicina paņemt līdzi kabatas lukturīšus.

Svētku tirdziņu organizē SIA "Cēsu Tirgus", 26117224.

Publicēšanas datums: 2017. gada 27. novembris  

Komentāri

2017-12-02 20:31:40 Cēsu Ziemassvētku egles iedegšanas svētki-manas pārdomas šajā sakarā. Ar bērnu (6.g.v.) pirmo reizi nolēmām apmeklēt šo pasākumu, pilns Rožu laukums ar bēŗniem visu cieņu māksliniecei, bet 2 džeza dziesmas angļu val. latviski ''ķiršu lietus". Bērns jau saka ka garlaicīgi, man arī, atbildu es. Un te atkal ameriķāņu džezs............ Vaitad nav vairs skaistu, jautru z-sv. dziesmu kas aizrauj, ieinteresē bērnus????????? Eglītes iedegšana -????? kautkā negāja kopā ar projektoriem un prožektoriem, eglīte taču ir tā kas visus pulcināja šajā laukumā. Eglīte ir galvenā. To iemirdzēšanās sajūtu nejutu, svētku ieskaņa ar kautkā sabojājās, diemžēl. Vaitad nevajadzēja būt pasākumam priekš bērniem????? Vismaz prom ejot sadzirdēju vienu z-sv. dziesmu.

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt