A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Cēsu novada Jauniešu dome aicina uz mākslas plenēru

Cēsu novada Jauniešu dome aicina uz mākslas plenēru

Sestdien, 30.jūlijā, plkst.15.00 Stacijas laukumā ikvienam būs iespēja uzzīmēt savas Cēsis un paskatīties uz pilsētu mazliet citādāk kā ikdienā. Tā būs iespēja ieraudzīt pilsētu tā, kā to redz mūsu pilsētas viesi.

Kopš pirmo reizi stacija vēra durvis 1889.gadā, pagājuši jau daudzi gadi, bet tā joprojām aicina ikvienu ielūkoties šīs ēkas greznumā!

Pēc plenēra būs iespēja iesniegt darbu pastkaršu konkursam, un varbūt arī Tavs mākslas darbs iekļūs to darbu pulkā, kuri tiks drukāti uz pastkartēm!

Visi materiāli uz vietas būs nodrošināti!

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2016.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”

Publicēšanas datums: 2016. gada 19. jūlijs  

Komentāri

Agita Liepiņa 2016-07-24 23:28:34 Jā, jā.. Cēsu domē strādājošajiem acīmredzami "pieklibo" latviešu valodas pareiza lietošana. Jo: nekad nesavrupina pulksteņa laika apzīmējumu aiz datuma, respektīvi, komatu nevajag aiz vārdu savienojuma "30. jūlijā".Taču vajag aiz pulksteņa laika"15.00", jo tur veidojas savrupināts apstāklis. Un vēl- ja darbības vārds ir apgalvojuma formā, tad salīdzinot ir jālieto partikula "nekā". Partikulu "kā" lieto tad, ja darbības vārds ir nolieguma formā/ ar priedēkli"ne".

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt