A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Bērnu svētki „Slepenā misija Cēsis 2015”

Bērnu svētki „Slepenā misija Cēsis 2015”

Sestdien, 30.maijā no plkst.11.00 līdz plkst.16.00 Maija parkā un Pils laukumā norisināsies pasākumi par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai.

Maija parkā uz estrādes visas dienas garumā priekšnesumus sniegs bērnu un jauniešu kolektīvi. Notiks dažādi konkursi, spēles un aktivitātes. Parka teritorijā bērniem, kā arī viņu vecākiem būs iespēja iepazīties ar CSDD drošas braukšanas un satiksmes demonstrējumiem, Rekrutēšanas un jaunsardzes centra aktivitātēm, Valsts policijas darbību un daudzām citām interesantām lietām.

Šogad ir padomāts ne tikai par izklaidi mazajiem, bet arī atrastas nodarbes viņu vecākiem Tētu un Mammu teltīs.

Savukārt Pils laukumā mazie un ne tik mazie svētku dalībnieki varēs pārbaudīt savas spējas šķēršļu un uzdevumu joslā “Mazā aģenta misija” un pēc sirds patikas izlēkājoties piepūšamajās atrakcijās.

Pasākuma programma:
Maija parka estrādē:
11.30 - 15.00 koncerti, priekšnesumi, dejas 
11.00 - 16.00 parka teritorijā bērnu spēļu, eko un attīstošo rotaļlietu tirdziņš 

Paraugdemonstrējumi: CSDD - par drošu un atbildīgu satiksmi Valsts policija - iepazīstinās ar policijas darbu, ekipējumu un citām interesantām lietām Cēsu jaunsargu vienība - dažādas, militāra rakstura, aktivitātes un pārbaudījumi.
Vecāku zona: Māmiņu telts - Akcija “ No mammas mammai” - bērnu mantu un drēbju tirdzniecība, apmaiņa, kā arī iespēja ziedot tiem, kam vajadzības ir vairāk kā citiem.
Tētu un vecāko brāļu telts- iespēja izdzīvot visfantstiskākās kaujas un reālas situācijas virtuālā vidē, kā arī relaksējoties uzspēlēt kādu galda spēli.

Pils laukumā:
11.00 - 16.00 šķēršļu un uzdevumu josla “Mazā aģenta misija”, kā arī iespēja kārtīgi iztrakoties piepūšamajās supervaroņu atrakcijās.

Plkst. 11.00 ; 12.00 un 13.00 no stāvvietas, īpašais busiņš nogādās visus interesentus uz jauno ugunsdzēsēju depo, kur būs iespēja iepazīties ar ugunsdzēsēju ikdienas darbu.

Informāciju sagatavoja:
Agnese Tamane
Cēsu Kultūras centra biroja administratore
T. 64122537, 26666365
e-pasts: kultura@cesis.lv
https://www.facebook.com/cesukultura

Publicēšanas datums: 2015. gada 20. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt