A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Balets "Apburtā princese"

Balets "Apburtā princese"

Sestdien, 22.novembrī, plkst.16.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks bērnu baleta Galā koncerts ''Apburtā princese''. Tajā piedalīsies Rakveres /Igaunija/ Mūzikas un Mākslas skolas ''KAUR '' baleta klases audzēkņi un Zitas Errs baleta studijas audzēkņi no Rīgas.

Rakveres Mūzikas un Mākslas skola KAUR dibināta 2002. gadā. Pašlaik baleta klasē mācās ap 60 audzēkņu vecumā no 4 līdz 18 gadiem pedagogu Jāņa Garanča un Liis Niller vadībā. Skola sadarbībā ar Jihves koncertzāli un Rakveres kultūras centru katru gadu rīko bērnu baleta koncertus. Par ieguldījumu kultūras attīstībā vairākkārt saņemta atzinība no Rakveres pašvaldības. Skolas vadība un pedagogi par savu misiju uzskata jaunu talantu atklāšanu un radošo spēju attīstīšanu.

Rakvere ir Cēsu sadraudzības pilsēta kopš 2004. gada. Pēdējā laikā starp abām pilsētām izveidojusies cieša sadarbība kultūras jomā: Rakveres un Cēsu mūziķi piedalījušies dažādos senās mūzikas projektos, tiek plānota sadarbība starp Cēsu Izstāžu namu un Rakveres galeriju, aizsākts starptautisks projekts ar Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas un Rakveres Mūzikas un Mākslas skolas ''KAUR'' līdzdalību.

Biļetes cena 5 EUR.

Publicēšanas datums: 2014. gada 20. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt