A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Auto-foto orientēšanās! Pasākumā „Mēs pilsētai – Pilsēta mums!”

Auto-foto orientēšanās! Pasākumā „Mēs pilsētai – Pilsēta mums!”

Lai vasaru padarītu krāsaināku, aicinām cēsniekus, draugus un viesus no tuvākas un tālākas apkārtnes aizraujoši pavadīt sestdienu, 7. jūniju, un iepazīt Cēsu pilsētu un tās apkārtni! Pulcēšanās un reģistrēšanās Lielajā Kalēju ielā no plkst.14:00.

Pasākuma apraksts:
Pasākumā piedalās komanda, kas sastāv līdz trīs dalībniekiem. Pie starta komandas saņem sagatavotu materiālu ar norādēm par maršrutu, kontroles punktiem, un veicamajiem uzdevumiem.
Dalībnieki meklē dotos kontrolpunktus. Kontrolpunkti ir pilsētā un tuvākajā apkārtnē (plānotais maršruta garums ir 30 – 40 km). Finišējot komandai tiek vērtēts komandas noformējums, atjautība un laiks.

Kamēr dalībnieki ar auto meklē kontrolpunktus, līdzjutējus izklaidē Reinis Reķis un DJ Farids.

Auto-foto orientēšanās dalībnieku skaits ir ierobežots. Dalības maksa no komandas ir 15,00 EUR.

Pieteikšanās un sīkāka informācija: Laura tel. 29138844, Indra tel. 26558594 vai rakstot uz e-pastu: mes_cesim@inbox.lv. Dalībnieku pieteikšanās līdz 4. jūnijam.

Noteikumi:
Auto-foto orientēšanās dalībai pasākumā „Mēs pilsētai – Pilsēta mums” var pieteikties ikviens vecumā no 18 gadiem, izveidojot komandu līdz trīs dalībniekiem. Savukārt automašīnai, ar kuru dalībnieki piedalīsies - obligāta prasība ir tehniskā apskate un OCTA, jo braukšana notiks pa koplietošanas ceļiem, kas nebūs slēgti publiskai satiksmei.

Informējam, ka pasākuma laikā Lielajā Kalēju ielā būs ierobežota satiksme.


Publicēšanas datums: 2014. gada 26. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt