A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Ar kaislīgu tango programmu Vidzemes koncertzālē uzstāsies DUO Russo & Vilensky

Ar kaislīgu tango programmu Vidzemes koncertzālē uzstāsies DUO Russo & Vilensky

Piektdien, 15.augusta vakarā, plkst 19:00, Vidzemes koncertzāli ,,Cēsis” pieskandinās Latvijā dzimušais čellists Ruslans Viļenskis un itāļu bandoneonists Paolo Ruso (Paolo Russo) no Dānijas, kuri apvienojušies duetā DUO Russo & Vilensky.

Koncertprogrammā skanēs slavenā argentīnieša Astora Pjacollas skaņdarbi, Paolo Ruso un komponista Djego Skizī, kurš tiek uzskatīts par labāko mūsdienu tango komponistu Argentīnā, kompozīcijas.

„Pēc lieliskā koncerta festivālā „Pasaules mūzika Eiropas virtuozu sniegumā” Rīgā, tango projekta DUO Russo & Vilensky mūziķus – Eiropā novērtēto čellistu Ruslanu Viļenski un itāļu komponistu bandoneonistu – Paolo Ruso varēs dzirdēt arī vidzemnieki. Tango mūzikas programmā, kura skanēs Cēsu koncertzālē, klausītāji varēs baudīt šī neparastā dueta spēli, kurā mūzikā kaislīgu itāļu temparamentu papildina ziemeļnieciska elegance” stāsta koncertzāles programmu direktore Inese Zagorska.

Ruslans Viļenskis ir viens no spilgtākajiem un pazīstamākajiem jaunās paaudzes Latvijas čellistiem, kurš čella spēli ir sācis apgūt jau no septiņu gadu vecuma Jūrmalas mūzikas vidusskolā, vēlāk mācoties pie pasaulslavenā čellista un pedagoga Dāvida Gēringasa, kā arī  meistarklasēs pie izciliem pasaules klases māksliniekiem.

Ruslans Viļenskis no 2007.-2009. gadam bijis Berlīnes Filharmonijas orķestra Karajana Akadēmijas stipendiāts un šajā periodā strādājis ar pasaulē pazīstamākajiem solistiem un diriģentiem. Savas līdzšinējās karjeras laikā Ruslans ir uzstājies kā solists ar profesionālajiem Latvijas orķestriem – Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Liepājas Simfonisko Orķestri, “Rīgas Kamermūziķiem”, „Vidzemes kamerorķestri”. Piedalījiesdažādos starptautiska mēroga festivālos Francijā, Nīderlandē, Vācijā, Lietuvā, Itālijā, Spānijā, Lielbritānijā, Krievijā un citās valstīs.

Komponists,pianists,bandeonists Paolo Ruso ir Dānijā dzīvojošs itālis, kas pēdējo 12 gadu laikā ir uzstājies daudzās pasaules valstīs. Paolo mācījies mūziku Ņujorkā pie Ričija Beiraha un Buenosairesā pie Nestora Markoni. Kā bandoneonists sācis koncertēt 2001. gadā. Ierakstījis septiņus mūzikas albumus, koncertējis un piedalījies kompaktdisku ierakstos kopā ar daudziem izciliem mūziķiem. Ruso ar panākumiem komponē mūziku ne tikai saviem muzikālajiem projektiem, bet arī kinofilmām un teātra izrādēm.

Biļetes var iegādāties Koncertzāles kasē darba dienās no 12:00 – 18:00, sestdienās un svētdienās no 12:00 – 16:00, tālrunis biļešu rezervācijai 64119922, kā arī ,,Biļešu Paradīze” kasēs un  www.bilesuparadize.lv

Informāciju sagatavoja:
Sanita Ozoliņa
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: 26323463, e-pasts: sanita.ozolinja@gmail.com

Publicēšanas datums: 2014. gada 12. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt