A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Veselības nedēļas lekcija par sabalansētu uzturu

Veselības nedēļas lekcija par sabalansētu uzturu

Ceturtdien, 26.maijā, plkst.17.30 Bērzaines ielā 16 aicinām visus Cēsu pilsētas iedzīvotājus pievienoties Veselības nedēļas ietvaros rīkotajām lekcijām par sabalansētu uzturu, kuru vadīs Latvijā atzīta uztura speciāliste Lizete Māldere (Puga). Lekcijas, kurās  speciāliste stāstīs par svarīgiem veselīga uztura principiem un sabiedrībā izplatītiem mītiem saistībā ar ēšanas paradumiem, tiek rīkotas pateicoties uzņēmuma Coca-Cola iniciatīvai, kas  jau vairākus gadus atbalsta pasākuma norisi Latvijā un Eiropā kopumā.

Uztura speciāliste Lizete Māldere lekcijās pievērsīs uzmanību nepieciešamībai ik dienu uzņemt noteikto šķidruma daudzumu, stāstīs par ieteicamo porciju apjomu, katrā dienas laikā rekomendējamiem produktiem, aktīva dzīvesveida lomu, kā arī sniegs padomus, kā pareizi ēst pirms un pēc fiziskām nodarbībām un atbildēs uz visiem klātesošo interesējošiem jautājumiem.  Lekciju dalībnieki par piemiņu saņems arī uztura speciālistes un uzņēmuma Coca-Cola izstrādātos 10 svarīgākos veselīgas ikdienas likumus, kurus katrai ģimenei un visiem tās locekļiem nepieciešams integrēt savā dzīvesstilā.

Veselības nedēļas jeb MOVE Week, kas visā Latvijā un Eiropā notiek starptautiskā projekta “NowWeMOVE” ietvaros, galvenais mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk Eiropas iedzīvotājus sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs. Šogad Veselības nedēļa norisinās 38 valstīs, tostarp arī Latvijā, iesaistot fiziski aktīvajos pasākumos gandrīz 3,5 miljonu cilvēku no vairāk nekā 2900 pilsētām.

Veselības nedēļā, kas 2016.gadā norisinās no 23. līdz 29. maijam, savu dalību  pieteica ap 200 valsts, pašvaldību un privātām institūcijām no visiem Latvijas reģioniem. Uzņēmums Coca-Cola sniedz ne vien saturisku atbalstu, organizējot  lekcijas par veselīgo uzturu, bet arī nodrošina  bezmaksas dzērienus, sulas un ūdeni, aktīvākajām pašvaldībām.

MOVE week jau ceturto gadu organizē Starptautiskā Sporta un kultūras asociācija (ISCA) sadarbībā ar Eiropas valstu tautas sporta (sports visiem) nacionālajām organizācijām. Latvijā par veselības nedēļas koordinēšanu atbild Latvijas Tautas sporta asociācija (LTSA).

Papildu informācija:
Jūlija Vasiļjeva, uzņēmuma Coca-Cola pārstāve saziņai ar sabiedrību Latvijā
E.p. Julija.vasiljeva@mmacomms.lv, tālr. 29413906

Publicēšanas datums: 2016. gada 25. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt