A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Latvijas Uzvaras dienas pasākumus Cēsīs 22.jūnijā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi

Nedēļas nogales pasākumi Cēsu novadā 15.06.-17.06.
2018. gada 15. jūnijs  
Teātra izrāde "Skroderdienas Silmačos"
2018. gada 14. jūnijs  
Pirmdien, 18.jūnijā, plkst.19.00 Cēsu Pils parkā notiks teātra izrāde "Skroderdienas Silmačos".
Lielais danču saiets
2018. gada 13. jūnijs  
Trešdien, 20.jūnijā, no plkst.18.00 līdz pusnaktij koncertzālē "Cēsis" notiks lielais danču saiets.
Latvijas Uzvaras diena. Cēsu kauju simtgade
2018. gada 24. maijs  
Lai godinātu uzvaru Cēsu kaujās, kas bija pirmais izšķirošais pagrieziena punkts Latvijas Neatkarības karā un kas jau nākamgad svinēs savu simtgadi, Cēsu novada pašvaldība 22.jūnijā aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju uz unikālu kauju rekonstrukcijas, militārās tehnikas demonstrēšanas un izglītošanas pasākumu – Latvijas Uzvaras dienu. Šī diena iekļauta Latvijas valsts simtgades svinību programmā.
Ielīgošana Cēsīs "Kad balti mākoņi līgo"
2018. gada 15. jūnijs  
Piektdien, 22.jūnijā, plkst.21.00 Pils parkā notiks ielīgošanas pasākums. Jau par tradīciju kļuvušais deju koncerts vasaras saulgriežos "Kad balti mākoņi līgo" šogad pulcēs gan jauniešu, gan vidējās paaudzes deju kolektīvus, lai kopā ļautu skatītājiem piedzīvot dejas skaistumu, kad latviskums un lepnums plīvos dejotāju brunčos un stājās.
Keitas Makintošas viesizrādes un darbnīcas Cēsīs
2018. gada 17. maijs  
Latvijas Jaunā teātra institūts un sarunu festivāls „Lampa” aicina uz jaunzēlandiešu mākslinieces Keitas Makintošas viesizrādēm un darbnīcu jauniešiem Cēsīs.
Sarunu festivāls LAMPA
2018. gada 4. jūnijs  
Jūnija pēdējā nedēļas nogalē, 29.jūnijā un 30.jūnijā, tiks iedegts jau ceturtais Sarunu festivāls LAMPA, kas tradicionāli norisināsies Cēsu pils parkā. Šogad LAMPA mirdzēs īpaši spoži – programmā paredzēti vairāk nekā 270 pasākumi par visdažādākajām tēmām latviešu, krievu un angļu valodā. Ikviens aicināts nodoties sarunām par uzticēšanos un citām Latvijai un pasaulei nozīmīgām tēmām, vēlēšanu gaidās aci pret aci tikties ar politisko partiju līderiem, iesaistīties praktiskās darbnīcās un mākslinieciskās performancēs, kā arī ļauties daudziem citiem piedzīvojumiem. Ieeja festivālā – bez maksas.
Kapu svētki Cēsīs
2018. gada 6. jūnijs  
Svētdien, 1.jūlijā, Cēsu kapos notiks Kapu svētki.
“Cēsis 812” – lielākais bezmaksas festivāls Latvijā
2018. gada 24. aprīlis  
Cēsu lielākie gada svētki, “Cēsis 812”, kā allaž tiks svinēti jūlija priekšpēdējā nedēļas nogalē – no 20.jūlija līdz 22.jūlijam. Arī šogad svētki norisināsies trīs dienu garumā, un tiks turpinātas veiksmīgi iedibinātās tradīcijas no Cēsu 810 un 811 gadu svinībām, kas pulcēja vairāk nekā 60 000 cilvēku. Cēsu svētku bagātīgā programma to padara par lielāko trīs dienu bezmaksas festivālu Latvijā.
Kapu svētki Vaives pagastā
2018. gada 11. jūnijs  
Sestdien, 4.augustā, notiks kapu svētki Vaives pagastā.
Skatīt arhīvu

Printēt