A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » 1991.gada barikāžu atceres pasākums

1991.gada barikāžu atceres pasākums

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs aicina pieminēt 1991.gada barikādes 18.janvārī! Ikviens cēsnieks aicināts piedalīties zibakcijā “Dalies ar desmaizēm un dziesmām pie Barikāžu ugunskura!“

Mūsuprāt, Barikāžu laiks ir atgādinājums par pašiniciatīvu un vienotību! Tas ir laiks, kad ikviens apzinājās, ka arī viņa rīcībai ir svars un nozīme! Tas ir laiks, kad visi Latvijas brīvības iedvesmotie bija viena ģimene, kur viens otru atbalsta, rūpējas, uzmundrina un ir gatavi doties pretī jebkam, stāvot plecu pie pleca!

Tas bija toreiz, bet ģimene mēs esam vēl aizvien! Tikai esam pieraduši staigāt viens otram garām!

Lai pieminētu un izbaudītu uz savas ādas tā laika atmosfēru, aicinām ikvienu piedalīties zibakcijā “Dalies ar desmaizēm un dziesmām pie Barikāžu ugunskura!” Gluži tāpat kā tolaik, sagatavo maizītes visiem barikāžu pieminētājiem un padalies ar tām! Ja redzi, ka ticība sev ir noplukusi, paņem ģitāru un nodziedi dziesmu ikvienam, kas tobrīd ir klāt!

Tu esi mums svarīgs! Viens vai ar domubiedriem nāc uz laukumiņu Jaunās pils priekšā! Nāc 18.janvārī, jebkurā laikā no plkst.10.00 līdz plkst.18.00

Visas dienas garumā būs pieejams:
- Muzeobuss, kurā būs iespēja uzzināt par Atmodas laika notikumiem (individuālajiem apmeklētājiem laikā no plkst.16.00 līdz plkst.18.00) (nodrošina 1991.gada barikāžu muzejs)
- Iespēja aktīvā veidā uzzināt par cēsnieku gaitām barikādēs (Cēsu Izstāžu namā)
- Izstāde “1991.gada barikādes” (Cēsu Izstāžu namā)
- Ugunskurs un silta tēja

Publicēšanas datums: 2016. gada 19. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt