A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Svētdiena rīta muzikālās pasakas "Pavasaris"

Svētdiena rīta muzikālās pasakas "Pavasaris"

Pavasaris! Sāk zaļot zāle, saulei uzsmaida pirmie ziedi, čivina putni un mostas visa pasaule! Arī Milzis. Milzis, kurš visu savu dzīvi uz pleciem turējis kalnu, kurā rosās meža zvēri, aug smaržīgas puķes un rasā rotājas varavīksne. Bet, kad rodas vēlēšanās no malas ieraudzīt to, kas ir tepat līdzās, bet liekas nesasniedzams, tad jāpošas ceļā. Un kā jau ceļā – notiek visādi atgadījumi. Milzis iekuļas nepatikšanās, bet beigās iegūst to, ko visvairāk kāroja – redzēt tuvumā brīnišķīgo pasauli un Latvijas dabu, ko ik dienas sev turējis uz muguras.

Koncertuzvedums būs veidots kā pasaule pasaulē. Stāstnieks - aktieris Arturs Putniņš, Kārļa Skalbes pasaku ainas “iekustinās” īpaši veidotā multimediālā scenogrāfijā. Pirms koncertuzveduma ikviens aicināts uz radošo darbnīcu “Mazais dekorāciju meistars”, kurā pats varēs izveidot savu dekorācijas elementu, kas tūlīt pat tiks izmantots un ieraugāms koncertā.

Koncertuzvedumā pavasara un dabas ainas mūzikā mazajiem klausītājiem uzburs komponista Edgara Raginska īpaši radītie skaņdarbi.

PIEDALĀS

Stāstnieks: aktieris Arturs Putniņš

Stīgu kvartets ReDo - Konstantīns Paturskis /vijole/, Kristiāna Ozoliņa /vijole/, Dāvis Sliecāns /alts/, Pēteris Ozoliņš /čells/

Režisore: Paula Pļavniece

Scenogrāfe: Austra Hauks

Koncerts "Svētdienas rīta muzikālās pasakas" notiek Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

*Biļetes ar atsevišķu sēdvietu jāiegādājas bērniem no 2 gadu vecuma.

_____________________

Pirms koncertuzveduma "Svētdienas rīta muzikālās pasakas", plkst. 11.00, mazie klausītāji aicināti piedalīties radošajā darbnīcā.

Cēsu pilsētas Mākslas skolas pasniedzēju vadībā, bērniem būs iespēja pašiem izgatavot nelielus dekorāciju elementus, kas uzreiz tiks izmantoti gaidāmajā koncertuzvedumā. Mazie dekoratori varēs atpazīt savu veikumu uz skatuves un lepoties ar radošo ieguldījumu tā tapšanā!

Dalība darbnīcā ir bez maksas.

Publicēšanas datums: 2018. gada 28. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt