A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » "RTU skan Latvijā" RTU Kultūras centra 55.dzimšanas diena

"RTU skan Latvijā" RTU Kultūras centra 55.dzimšanas diena

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina uz vērienīgu pasākumu, kurā ar dejām, dziesmām un instrumentālo mūziku tiks atzīmēta RTU Kultūras centra 55. dzimšanas diena. Savukārt pirms koncerta interesenti tiks iepazīstināti ar inženierzinātņu apguves iespējām RTU.  Šis būs otrais cikla «RTU skan Latvijā» pasākums un notiks svētdien, 15.martā, plkst.17.00 Vidzemes koncertzālē «Cēsis».

«Pasākumā sabiedrībai, īpaši skolēniem, parādīsim gan to, cik daudzveidīgas un aizraujošas spēj būt inženierzinātnes un to apguves process, gan arī mūsu māksliniecisko kolektīvu augstvērtīgo sniegumu, iezīmējot RTU Kultūras centra pastāvēšanas 55.gadadienu,» saka viena no pasākuma organizatorēm, RTU Kultūras centra direktore Asja Visocka.

Plkst.17 Vidzemes koncertzāles «Cēsis» kamerzālē notiks informatīvais pasākums «Visi grib inženierus!», kura laikā būs iespējams iepazīties ar inženierzinātņu apguves iespējām RTU. Gados jaunākie apmeklētāji un viņu vecāki varēs uzzināt vairāk par RTU Bērnu un jauniešu universitāti, kas piedāvā aizraujošā veidā apgūt tehniskās zinātnes, un RTU Inženierzinātņu vidusskolu, kas paredzēta Latvijas talantīgākajiem skolēniem, lai viņus sagatavotu inženierzinātņu studijām. Savukārt vidusskolēni varēs iegūt informāciju par RTU studiju procesu un studiju programmām.

Iedvesmoties inženierzinātņu studijām varēs arī, iesaistoties dažādās tehniskās jaunrades aktivitātēs, ko piedāvās RTU Studentu parlamenta pārstāvji, kā arī vērojot RTU Robotu kluba veidoto robotu paraugdemonstrējumus. Tāpat interesenti varēs izmēģināt jaunizveidotās RTU Dizaina fabrikas 3D printerus.

Savukārt plkst.18.00 pasākuma apmeklētāji Lielajā zālē krāšņā koncertā varēs pārliecināties par RTU māksliniecisko kolektīvu spilgtajām kvalitātēm instrumentālajā mūzikā, kormūzikā un tautas dejās. Koncertā piedalīsies vīru koris «Gaudeamus», jauktais koris «Vivere», sieviešu koris «Delta», studentu pūtēju orķestris «SPO», RTU Bigbends, kā arī  tautas deju ansamblis «Vektors». Koncerta īpašie viesi – etno dziedātāja Kristīne Kārkle-Puriņa un multi-instrumentālists Edgars Kārklis.

Šā gada laikā iecerēts pasākumu cikla «RTU skan Latvijā» programmu demonstrēt visos Latvijas novados. 24. janvārī jau izskanēja cikla pirmais koncerts Ādažos, savukārt 9. maijā līdzīgs pasākums norisināsies Ogres Kultūras centrā.

Pasākumu ciklu organizē RTU Kultūras centrs un RTU Komunikācijas un mārketinga departaments.

Biļetes uz koncertu no 11.februāra iespējams iegādāties «Biļešu Paradīzes» kasēs visā Latvijā, Vidzemes koncertzālē «Cēsis», kā arī RTU Kultūras centrā, Kaļķu ielā 1, 216. kabinetā. Biļetes cena – 3 EUR.

30% atlaide – ar Cēsu draugu karti

Publicēšanas datums: 2015. gada 18. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt