A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Rēzeknes Zaļo pakalnu kora koncerttūre "Kalniem pāri"

Rēzeknes Zaļo pakalnu kora koncerttūre "Kalniem pāri"

Sestdien, 10.janvārī, plkst.19.00, CATA Kultūras namā uzstāsies Normunds Zušs un Rēzeknes Zaļo pakalnu koris - TV3  “Koru Kari 3” uzvarētāji un Pasaules Koru olimpiādes Zelta medaļas ieguvēji Jaunā albuma prezentācijas koncerttūrē “Kalniem Pāri”.

Koris izveidojās 2013.gada februārī, laikā kad notika atlase TV3 šovam „Koru kari 3”. Grupas „Galaktika” solista, dziesmu autora un diriģenta Normunda Zuša vadībā koris uzsāka muzikālu sacensību, lai virzītos pretī labdarības mērķim – iegūt un ziedot 10 000 latu Rēzeknes slimnīcas dzemdību nodaļai. Tika ieguldīts spēks, laiks un enerģija, un šova skatītāji to novērtēja – pēc 9 nedēļu ilgām dziesmu kaujām, Rēzeknes Zaļo pakalnu koris kļuva par „Koru kari 3” uzvarētājiem. Tika iegūta ne tikai naudas balva labdarības mērķim, bet arī iespēja piedalīties „Pasaules koru olimpiādē”, kurā tika gūti ļoti labi rezultāti – izcīnīta zelta medaļa!

Koncerttūrē „Kalniem pāri” tiks izpildīti Raimonda Paula, Zigmāra Liepiņa, Mārtiņa Brauna, Jāņa Logina, Jāņa Aišpura, Normunda Zuša skaņdarbi, kā arī tautasdziesmu apdares, u.c.  Koncerttūrē  piedalīsies  grupa “Galaktika” un būs arī koncerta viesi no dziedošajām ģimenēm – Puncuļu ģimene un  māsas Pavlovskas

Biļetes cena: 5- 8 EUR

Publicēšanas datums: 2014. gada 16. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt