A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » "Esi Neatkarīgs!" pasākums Cēsīs 9-12.klašu skolēniem

"Esi Neatkarīgs!" pasākums Cēsīs 9-12.klašu skolēniem

Piektdien, 27.aprīlī, plkst.12.00 aicinām 9 - 12.klašu Vidzemes reģiona skolēnus piedalīties izklaidējoši izglītojošā pasākumā Esi Neatkarīgs! Pasākuma laikā iedvesmojoši lektori, diskusijas, improvizācija un zināmi mūziķi!

"Esi Neatkarīgs!" pasākumā ar iedvesmas lekciju uzstāsies mūziķis Reinis Reķis – tā būs atklāta saruna par dzīvi, par to, kā atbildīgi pieņemt lēmumus un soli pa solim doties mērķu virzienā. Meistarklasi “Veiksmīgas nākotnes plānošana” vadīs Reinis Širokovs, personības pilnveidošanas treneris, kurš dalīsies pieredzē un stāstīs par spēcīgas personības veidošanu un ceļu uz panākumiem un mērķu sasniegšanu. Psiholoģe Inga Dreimane dalīsies pieredzē par atkarību tēmu, kā arī to, kā jauniešiem gūt iedvesmu un motivāciju izdarīt atbildīgas izvēles.

Pasākuma “Esi Neatkarīgs!” laikā jauniešiem būs iespēja darboties interaktīvās stacijās, kur Reiņa Reķa pavadībā varēs vienoties kopīgā perkusiju performancē, improvizatora Pētera Kļaviņa vadībā veidot skečus par atkarību tēmu ikdienas dzīves situācijās, veidot informatīvus plakātus par atkarību tēmu, uz sarunu – diskusiju jauniešus aicinās Iveta Jermolājeva, sertificēta mākslas terapeite un supervizore, kā arī būs iespēja iesaistīties citās interaktīvās izglītojošās aktivitātēs. Pasākumu vadīs Marģers Majors, Rīgas improvizācijas teātra aktieris.

DALĪBA PASĀKUMĀ BEZMAKSAS.
Reģistrēties pasākumam šeit: ej.uz/esineatkarigs_cesis

Alkohola atkarības profilakses projekts jauniešiem “Esi Neatkarīgs!” tiek rīkots kopš 2012.gada. Projekta ietvaros kopumā izglītoti vairāk kā 1400 jaunieši, organizējot diskusijas, fiziski izklaidējošas aktivitātes un praktiskos seminārus skolās, kā arī komunicējot projekta Facebook lapā www.facebook.com/EsiNeatkarigs. Projekta organizators un iniciatīvas autors ir alus darītava “Cēsu alus”. Pasākums Cēsīs tiek organizēts sadarbībā ar “Cēsu novada Jauniešu domi”.

Publicēšanas datums: 2018. gada 20. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt