A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » ”Trīs siventiņi un Cūkmens”

”Trīs siventiņi un Cūkmens”

Trešdien, 8.aprīlī, plkst.13.00 CATA Kultūras namā notiks muzikāla izrāde bērniem ”Trīs siventiņi un Cūkmens”, kas bija paredzēta 22. janvārī

Izrādē “TRĪS SIVENTIŅI UN CŪKMENS” “Jaunais teātris” sadarbībā ar AS Latvijas Valsts Meži piedāvā bērniem tikšanos ar slaveno  CŪKMENU. Lugas sižets ir  saistīts ar pazīstamo pasaku par “Trīs sivēntiņiem”, taču izrādē  notikumi izvērsti plašāk un mūsdienīgāk.

“Jaunā teātra” versijā trīs sivēntiņi ir par rukšiem pārvērsti zēni, kuri atbraukuši ar klasi ekskursijā uz mežu un, neklausot skolotājas brīdinājumus, mežā izmētā dažādus atkritumus. Cūkmens zēnus pārvērš par sivēniem un nu viņiem sākas dramatiski un aizraujoši piedzīvojumi, kuru laikā viņi iepazīstas ar meža zvēriem - viltīgo Lapsu Nelliju, naivo vilku Nātanu, zaķi, kurš ir apēdis bateriju un smagi saslimis, un gudro pūci Burdaru. Zēniem ir jāpaveic gandrīz neiedomājamas lietas un jābūt ļoti nesavtīgiem, tikai tad viņiem būs iespēja pārtapt atkal par cilvēkiem. 

Izrādē ir ļoti daudz joku un asprātību par mūsdienīgām, bērniem atpazīstamām sadzīviskām norisēm, savstarpējām attiecībāmu un situācijām.

Izrādes noskaņu uzbur  skaista un melodiska mūzika, jēgpilni dziesmu teksti, dejas, kā arī īpaši veidotas videoprojekcijas un specefekti.

Jaunais teātris līdz šim bērniem veidojis izrādes “Ansītis un Grietiņa”, “Viens pats Ziemassvētkos 1, 2 un 3”, rokopera “Olivers” Arēnā Rīga, “Mūsdienu pasaka par Pelnrušķīti”, “Blumkvists Meistardetektīvs”,  “Robins Huds” u.c.
Mūzikas autore - Laila Ilze Purmaliete, libreta un dziesmu tekstu autore – Ilze Trumpe,   režisors - Juris Rijnieks, horeogrāfija – Sarmīte Prule, video projekcijas un scenogrāfija – Māra Ulme.

Lomās: Latvijas Leļlu teātra aktieris Artūrs Putniņš, aktieris Ziedonis Veits, TV šovu uzvarētāja un dejotāja Sarmīte Prule, Latvijas Radio vokālā ansambļa ‘’Dzeguzīte”solisti – Emīls Guģis, Rūdolfs Rumpis, Kristofers Zvejnieks, Marta Guģe.

Izrādes ilgums 1h 20min.

Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasēs 
Biļetes cena: 4-5 EUR
(iepriekšpārdošanā iegādātās biļetes derīgas)

Publicēšanas datums: 2015. gada 23. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt