A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

Arhīvs

Sociālais dienesta aicina darbā grāmatvedi
2019. gada 21. novembris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” aicina darbā grāmatvedi uz nenoteiktu laiku.
Politiski represētās personas saņems svētku pabalstu
2019. gada 13. novembris  
Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienas ietvaros Cēsu novada dome 7.novembra sēdē apstiprināja vienreizēja pabalsta piešķiršanu Cēsu novada politiski represētajām personām un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem.
Iedzīvotājus aicina balsot par “Ģimenei draudzīgāko pašvaldību 2019”
2019. gada 10. oktobris  
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) rīkotā konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” ietvaros aicinām ikvienu nobalsot un izteikt viedokli par, viņaprāt, ģimenei draudzīgāko pašvaldību Latvijā. Balsošana norit līdz 4.novembrim tīmekļvietnē www.vietagimenei.lv.
Aicinām vecākus uz bezmaksas nodarbībām
2019. gada 27. septembris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” aicina Cēsu novadā deklarētos un dzīvojošos vecākus apmeklēt bezmaksas nodarbības bērnu attīstībai - “Bērnu emocionālā audzināšana” (BEA), “Bez pēriena. Kā ar mīlestību un cieņu noteikt bērnam robežas”, “Sociālo prasmju programma vecākiem” un “Ceļvedis audzinot pusaudzi” (CAP).
Veselības istaba “Seniors-Senioram” jaunās telpās
2019. gada 27. septembris  
Latvijas Sarkanā krusta Cēsu komiteja (LSK Cēsu komiteja) Veselības istabu “Seniors-Senioram” atklāj jaunās telpās - Raunas ielā 6A, Cēsīs.
Sociālā dienesta darbinieki apgūst jaunas metodes darbam ar klientiem
2019. gada 30. septembris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” (Sociālais dienests) šobrīd Cēsu novadā realizē sešus sociālos projektus, sniedzot atbalstu dažādām mērķgrupām - personām ar garīga rakstura traucējumiem (GRT), bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu vecākam, atkarīgām un līdzatkarīgām personām un ģimenēm ar bērniem u.c., kā arī aktīvi piedalās citu organizāciju projektos, lai dalītos ar savu pieredzi un gūtu pieredzi no citiem.
Pašvaldības gatavojas atbalsta sniegšanai pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem individuālā budžeta izmēģinājumprojektā
2019. gada 23. septembris  
Sadarbībā ar Labklājības ministriju un ar Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējumu ir sākusies izmēģinājumprojekta īstenošana, kurā piedalās 10 Latvijas pašvaldības, t.sk Cēsu novada pašvaldība.
Darbu atsāk zupas virtuve; aicina ziedot produktus
2019. gada 13. septembris  
No 16.septembra biedrība “Ģimenes centrs Mūsu nākotne” atsāk sniegt zupas virtuves pakalpojumu. Cēsu novada krīzes situācijā nonākušiem iedzīvotājiem, naktspatversmes klientiem un iedzīvotājiem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm ir iespēja bez maksas saņemt siltu zupu.
Cēsu Sociālais dienests iesaistās divos jaunos pilotprojektos – metodikas izstrāde darbā ar atkarīgām un līdzatkarīgām personām un darbā ar ģimenēm ar bērniem.
2019. gada 26. augusts  
Labklājības ministrija īsteno Eiropas sociālā fonda projektu “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās”. Projektam paredzēti vairāki pilotprojekti sociālā darba metodiku izstrādei darbam ar dažādām klientu grupām. Projekta ietvaros Cēsu novada p/a “Sociālais dienests”( turpmāk- Dienests) ir iesaistījies divos pilotprojektos.
Noslēgušies sociālo pakalpojumu centra “Cēsis” projektēšanas darbi
2019. gada 16. septembris  
Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta “Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Cēsis”” gaitā Cēsīs pabeigti sociālo pakalpojumu centra projektēšanas darbi.
Sociālais dienests aicina darbā sociālos darbiniekus
2019. gada 20. augusts  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” aicina darbā uz noteiktu laiku sociālo darbinieku darbam ar pilngadīgām personām un sociālo darbinieku darbam ar ģimeni un bērniem.
Projekts personām ar garīga rakstura traucējumiem
2019. gada 29. jūlijs  
Līdz 16.augustam atvērta pieteikšanās Labklājības ministrijas izmēģinājumprojektam Cēsīs, kura mērķis ir izmēģināt jaunu pieeju sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanā.
Atbalsts ģimenēm ar bērniem, uzsākot mācību gadu
2019. gada 24. jūlijs  
Ir sākusies iesniegumu pieņemšana brīvpusdienu un vecāku maksas atlaides piešķiršanai, kā arī pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei skolēniem.
Radošas un sportiskas vasaras nometnes bērniem
2019. gada 2. jūlijs  
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija sadarbībā ar nodibinājumu „Sociālo pakalpojumu aģentūra” aicina Latvijas audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu aprūpē esošos bērnus uz nometnēm šajā vasarā!
Cēsīs top jauns sociālo pakalpojumu centrs
2019. gada 3. jūlijs  
Cēsīs gada nogalē sāksies jauna sociālo pakalpojumu centra celtniecība Rīgas ielā 90. Šajā centrā tiks veidoti jauni pakalpojumi personām ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem.
Vasaras saulgriežu svinēšana kopā ar biedrības "Rīgas pilsētas "Rūpju bērns"" jauniešiem
2019. gada 21. jūnijs  
Dienas centrā jauniešiem ar funkcionāliem attīstības traucējumiem iedibinājušās daudzas tradīcijas, kur viena no visgaidītākajām ir latviešu gadskārtu svētku – vasaras saulgriežu svinēšana.
Spēles, rotaļas un jautrība bērniem ar uzvedības izaicinājumiem
2019. gada 17. jūnijs  
"Skola6" telpās 27.jūnijā no plkst.13.00-16.00 notiks bezmaksas darbnīca "Spēles, rotaļas un jautrība bērniem ar uzvedības izaicinājumiem".
Mūzikas terapija tagad pieejama arī Cēsīs
2019. gada 29. maijs  
Biedrībā “Brīnummāja” papildus esošajiem pakalpojumiem tagad pieejama arī mūzikas terapija.
Draugu talka Gaujaslīčos
2019. gada 23. maijs  
Piektdien, 31.maijā, plkst.10.00 "Gaujaslīčos" notiks talka.
Apmeklē veselības istabu "Seniors - Senioram"
2019. gada 8. maijs  
Noslēdzies sociālās jomas NVO projektu konkurss
2019. gada 23. aprīlis  
Šogad Cēsu novada sociālās jomas projektu konkursā atbalstīti pieci projekti, kopumā šo projektu realizācijai piešķirot 3 301,96 EUR līdzfinansējumu no Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” budžeta.
Starpinstitucionālās apmācības Vidzemes reģiona pašvaldībām
2019. gada 11. aprīlis  
Nodibinājuma "Centrs Dardedze" speciālisti ir uzsākuši apmācību vadīšanu Latvijas pašvaldību sadarbības komandām par darbu ar seksuālā vardarbībā cietušiem bērniem.
Dagmāra Saulīte saņem konkursa “Labākais sociālais darbinieks 2018” apbalvojumu
2019. gada 28. marts  
Nominācijā „Darba devēja un/vai profesionālās apvienības izvirzītais sociālās institūcijas, struktūrvienības, nodaļas vadītājs” balvu saņēma Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” Atbalsta nodaļas pilngadīgām personām vadītājas vietniece - sociālā darbiniece Dagmāra Saulīte.
Sociālais dienests aicina darbā psihologu
2019. gada 12. marts  
Mūsu iedvesmas avots skaistām un piepildītām vecumdienām
2019. gada 26. marts  
Dzīvespriecīgā cēsniece Olga Hauka 2019.gada 2.martā sagaidīja savu 98.jubileju. Ar Olgu Sociālā dienesta pārstāvji - Ziemassvētku rūķīši satiekas ik gadu Ziemassvētku laikā, kad pie Cēsu novada senioriem dodas ciemos ar saldumu paciņu.
Sadarbība ar nevalstiskajām organizācijām iedzīvotāju atbalstam
2019. gada 22. marts  
Marta sākumā Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” pārstāvji un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs tikās ar Cēsu novada sociālās jomas nevalstiskajām organizācijām, lai pārrunātu aktualitātes un nepieciešamo atbalstu veiksmīgākai sadarbībai.
Sociālie darbinieki svin savas profesijas svētkus
2019. gada 22. marts  
CATA kultūras namā 19.martā uz saviem gadskārtējiem profesijas svētkiem – Vispasaules sociālā darba dienu – bija pulcējušies vairāk nekā 90 visu astoņu vēsturiskā Cēsu rajona novadu sociālā darba speciālisti un pašvaldību vadītāji.
Savlaicīgi atpazīt iespējamo varmāku; uzsāk informatīvu akciju jauniešu izglītošanai #NoņemRozāBrilles
2019. gada 15. marts  
Vardarbība ģimenē Latvijā ir viens no biežākajiem vardarbības veidiem, tomēr oficiāli par to tiek ziņots visretāk. Pērn valstī reģistrēti vairāk nekā astoņi tūkstoši konfliktu, savukārt šogad līdz 28. februārim – jau vairāk nekā 1,2 tūkstoši, liecina Valsts policijas dati. Lai veicinātu bīstamu attiecību savlaicīgu atpazīšanu, tiek uzsākta informatīva akcija jauniešu izglītošanai un līdzcilvēku iesaistei #NoņemRozāBrilles.
Sociālais dienests 19.martā nepieņems apmeklētājus
2019. gada 11. marts  
Cēsu novada p/a “Sociālais dienests” izsludina sociālās jomas projektu konkursu biedrībām un nodibinājumiem
2019. gada 7. marts  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” izsludina sociālās jomas projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām līdzfinansējuma saņemšanai.
Labklājības ministrija izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā - 2018”
2019. gada 19. februāris  
Labklājības ministrija (LM) no 7.februāra līdz 28.februārim izsludina konkursu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2018”. Konkursa mērķis ir apzināt un pateikt paldies sociālajiem darbiniekiem Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā un popularizē sociālā darbinieka profesiju Latvijā.
Aicinām Cēsīs dzīvojošas jaunās un topošās māmiņas pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām
2019. gada 14. februāris  
Aicinām Cēsīs un Cēsīm tuvējās apkaimēs dzīvojošas jaunās un topošās māmiņas, kuras vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 22.februāra līdz 15.martam, Cēsu novada pašvaldības sociālajā dienestā, Bērzaines ielā 16, 2.stāvā, Cēsīs.
Cēsu iedzīvotāji aicināti pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām
2019. gada 24. janvāris  
Cēsu un Cēsīm tuvējo apkaimju pieaugušie iedzīvotāji, kuri vēlas atmest smēķēšanu, aicināti pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 22.februāra līdz 15.martam, Cēsu novada pašvaldības sociālais dienestā, Bērzaines iela 16, 2.stāvs, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101.
Pabalsts ģimenēm/ personām, kuras dzīvo mājā ar centralizētu siltumapgādi
2019. gada 23. janvāris  
Līdz 2019.gada 29.martam Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņem iesniegumus pabalsta piešķiršanai personām/ģimenēm, kuras dzīvo daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā ar centralizētu siltumapgādi.
Grupu nodarbības vecākiem, kuri audzina bērnus
2019. gada 22. janvāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” aicina Cēsu novadā deklarētos un dzīvojošos vecākus apmeklēt bezmaksas nodarbības bērnu attīstībai - “Bērnu emocionālā audzināšana” (BEA), “Bez pēriena. Kā ar mīlestību un cieņu noteikt bērnam robežas”, “Sociālo prasmju programma vecākiem” un “Ceļvedis audzinot pusaudzi” (CAP)
2018.gads aizvadīts sadarbības zīmē, gandarījums par paveikto
2019. gada 22. janvāris  
Aizritējis vēl viens gads un Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests” (turpmāk - Sociālais dienests) var atskatīties un izvērtēt paveikto. Sociālajam dienestam pērnais gads aizritējis sadarbības zīmē, lai pilnveidotu sociālos pakalpojumus un palīdzību sociālajā jomā.
Pateicamies par atbalstu un sadarbību
2019. gada 18. janvāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" saka lielu paldies visiem ziedotājiem, kuri 2018.gadā ziedoja līdzekļus un noderīgas lietas novadniekiem. 2018.gadā no uzņēmējiem un privātpersonām esam saņēmuši ziedojumus 2 726,40 EUR apmērā. Sakām lielu paldies līdzcilvēkiem par atbalstu ikdienā, lai kopā paveiktu gan mazus, gan arī lielus darbus.
“Saules takas” bērni ekskursijā
2019. gada 10. janvāris  
Šis gads Dienas centram “Saules taka” iesākās ļoti aizraujoši, jo pateicoties A/S “Cēsu alus” atbalstam, bērni devās izklaidējošā ekskursijā uz Rīgas Ilūziju muzeju (Ilussion Rooms) un kinoteātri “Forum Cinemas”.
Ziemassvētku pasākums Cēsu novada bērniem ar īpašām vajadzībām
2018. gada 27. decembris  
Biedrība “Brīnummāja” un Cēsu novada Jauniešu dome ceturtdien, 27.decembrī, Cēsu 2.pamatskolā ar īpašu Ziemassvētku pasākumu iepriecināja Cēsu novada jauniešus un bērnus ar invaliditāti un bērnus un jauniešus no Habilitācijas centra un Dienas centra.
Ziemassvētku prieks un pārsteigums bērniem
2018. gada 19. decembris  
Cēsu novada p/a “Sociālais dienests” ar deputāta Renāra Sproģa un A/S Cēsu alus atbalstu 17.un 18.decembrī sagādāja pārsteigumu 24 Cēsu novada ģimenēm ar bērniem.
Pieredzi gūstot un daloties tajā
2018. gada 19. decembris  
Decembra sākumā Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” speciālisti guva vērtīgu pieredzi darbam ar personām ar garīga rakstura traucējumiem Čehijā un Ukrainā un dalījās pieredzē par aprūpes mājās pakalpojumu nodrošināšanu sadarbībā ar nevalstiskajam organizācijām.
Apciemos Cēsu novada pensionārus un 1.grupas invalīdus
2018. gada 18. decembris  
Šī gada 20. un 21.decembrī, sākot no plkst.9.00, Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” darbinieki, vairāki Cēsu novada deputāti un arī citi pašvaldības darbinieki un brīvprātīgie apciemos Cēsu novada pensionārus, kuri sasnieguši 80 gadus un cilvēkus ar 1.grupas invaliditāti, lai Ziemassvētku ieskaņai pasniegtu nelielas dāvaniņas, kas sarūpētas no ziedotāju un Aģentūras līdzekļiem.
Desmit mīti un stereotipi par cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem
2018. gada 17. decembris  
Latvijā uzsākts deinstitucionalizācijas process, kas paredz šo cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem integrēšanu ikdienas un darba dzīvē, nodrošinot sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību. Latvija līdzās Lietuvai un Igaunijai ir vienas no pēdējām Eiropas valstīm, kas šo procesu uzsākušas.
Sociālās jomas nevalstisko organizāciju Ziemassvētku labdarības tirdziņš
2018. gada 13. decembris  
Sestdien, 22.decembrī, no plkst.10.00 līdz plkst.14.00 Koprades mājā SKOLA6 notiks sociālās jomas nevalstisko organizāciju Ziemassvētku labdarības tirdziņš.
Atbalsts kurināmā iegādei
2018. gada 5. decembris  
Diennakts nometnēm bērniem ar kustību un fiziskās attīstības traucējumiem un viņu vecākiem (vai pavadoņiem) "saJŪTI paSAULI raDOŠI"
2018. gada 3. decembris  
Pirmā no sešām veselību veicinošām diennakts nometnēm bērniem ar kustību un fiziskās attīstības traucējumiem un viņu vecākiem (vai pavadoņiem) 2018.-2019.gadā "saJŪTI paSAULI raDOŠI" no 2018.g. 25.decembra līdz 30.decembrim tiek rīkota un finansēta “Rīgas domes Labklājības departamenta “Mēs par veselīgu Rīgu!” projekta ietvaros.
Atbalsts novadniekiem
2018. gada 30. oktobris  
Piektdien, 26.oktobrī, Cēsīs, Gaujas ielā 29, tika atzīmēta “Mēness aptiekas” atvēršanas svētki, aicinot iedzīvotājus domāt un rūpēties par savu veselību.
Deinstitucionalizācija - kas tas ir un kādas pārmaiņas gaidāmas Latvijā
2018. gada 22. oktobris  
Deinstitucionalizācijas (DI) process paredz cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem iekļaušanu sabiedrībā un iesaisti darba tirgū, tādējādi veicinot viņu neatkarību un patstāvību.
Aicina Cēsu iedzīvotājus pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām
2018. gada 16. oktobris  
Aicinām Cēsu un Cēsīm tuvējo apkaimju pieaugušos iedzīvotājus, kuri vēlas atmest smēķēšanu, pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 23.novembra līdz 14.decembrim, Cēsu novada pašvaldības aģentūrā Sociālajā dienestā, Bērzaines iela 16, 2.stāvs, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101.
Aptiekas svētki ar profilaktiskiem veselības rādītāju mērījumiem Cēsīs
2018. gada 19. oktobris  
Piektdien, 26.oktobrī, Cēsīs, Gaujas ielā 29 no plkst. 15.00 līdz 17.00 notiks Aptiekas svētki.
Diennakts nometne potenciālajām audžuģimenēm un bērnu namu jauniešiem
2018. gada 5. oktobris  
Projekta “Vidzeme iekļauj"gaitā tiek rīkota diennakts nometne “Diennakts dabā”. Nometne norisināsies no 13.-14.oktobrim Alūksnē un tajā piedalīsies Vidzemes bērnu namos dzīvojošie jaunieši vecumā no 12-17 gadiem, kā arī cilvēki, kuri jau ir audžuģimenes, aizbildņi, viesģimenes vai ir domājuši par tādām kļūt.
Par valsts veselības apdrošināšanas sistēmu ar 2019.gada 1.janvāri
2018. gada 1. oktobris  
Ieviešot valsts veselības apdrošināšanu, no 2019.gada 1.janvāra Latvijā valsts apmaksātie medicīnas pakalpojumi tiks iedalīti pamata un pilnā “groza” pakalpojumos. Pilnā “groza” pakalpojumu klāsts būs pieejams iedzīvotājiem, kuri Latvijā ir sociāli apdrošināti, balstoties uz kādu no šiem statusiem:
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2018. gada 28. septembris  
Valsts SIA Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” izbraukuma konsultācija notiks 30.oktobrī no 11.00 līdz 12.00 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās.
Atbalsts politiski represētām personām un nacionālā pretošanās kustības dalībniekiem
2018. gada 25. septembris  
Labklājības ministrija (turpmāk ministrija) informē, ka politiski represētās personas un nacionālās pretošanās kustības dalībnieki par godu Latvijas valsts 100. gadadienai saņems vienreizēju 100 eiro lielu atbalstu. Minētā atbalsta piešķiršanu nosaka Ministru kabineta rīkojums Nr.405 "Par vienreizēja atbalsta piešķiršanu politiski represētajām personām un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem" (turpmāk — rīkojums Nr.405), kas š.g. 28.augustā pieņemts valdības sēdē.
Labdarības akcija Gaujaslīčos
2019. gada 13. augusts  
Lai sagatavotu bērnus jaunajam mācību gadam, akcijas „Tuvojas skolas laiks" laikā biedrība „Gaujaslīči” 20.augustā no plkst. 15.00 līdz 20.00 Dzirnavu ielā 45, Cēsīs, piedāvā iespēju maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm saņemt palīdzību (apģērbi, apavi, skolas piederumi).
Aicinām piedalīties Sociālā dienesta klientu aptaujā
2018. gada 16. augusts  
Cēsu novada p/a “Sociālais dienests” aicina piedalīties Cēsu novada iedzīvotājus/ klientus ikgadējā iedzīvotāju aptaujā, kuras mērķis ir novērtēt un pilnveidot Dienesta darbu.
Kā tas ir “iekāpt cilvēku ar invaliditāti kurpēs”
2018. gada 14. septembris  
Vakar, 13.septembrī, Cēsīs viesojās Izraēlas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Lironne Bar-Sadē un 11 nevalstiskās organizācijas “Access Israel” pārstāvji ar vēstījumu ikvienam cilvēkam sajust un iepazīt, kā ikdienu aizvada cilvēki ar īpašām vajadzībām un dažādu invaliditāti.
Brīvpusdienas un vecāku maksas atlaides pirmskolas izglītības iestādē daudzbērnu ģimenēm
2018. gada 1. augusts  
Turpinot Cēsu novada pašvaldības atbalstu novada daudzbērnu ģimenēm, arī šogad daudzbērnu ģimeņu bērniem Cēsu novadā būs iespēja saņemt brīvpusdienas skolās vai vecāku maksas atvieglojumus bērnudārzos 100 % apmērā.
Izsludināta ģimeņu godināšanas akcija “Mana Goda ģimene”. Pieteikt lielisku ģimeni var ikviens!
2018. gada 1. augusts  
Latvijas Goda ģimenes gada ietvaros ir izsludināts ģimenes godinošs konkurss akcija “Mana Goda ģimene”, kas norisināsies līdz 31. augustam. Pieteikt savu Latvijas Goda ģimeni iespējams ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Izvirzīt godināšanai savā novadā dzīvojošās kuplās saimes aicinātas arī Latvijas pašvaldības.
Pabalsts mācību piederumu iegādei
2018. gada 13. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” līdz 28.septembrim pieņem pieteikumus pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei skolēniem.
Sarunu vakars "bērns bērnu namā un es" Cēsīs
2018. gada 11. jūlijs  
Vidzemes plānošanas reģions 18.jūlijā plkst.18.00 Cēsīs organizē trešo sarunu vakaru potenciālajiem audžuvecākiem, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm. Sarunu vakars notiks “Jauniešu mājā” Rīgas ielā 23, Cēsīs.
Aicinām pieteikties sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai
2018. gada 3. jūlijs  
Vidzemes plānošanas reģions projekta “Vidzeme iekļauj” gaitā aicina vecākus un audžuvecākus, kuriem ir bērns ar funkcionālajiem traucējumiem, kuram noteikta invaliditāte, līdz 2018.gada 31.augustam pieteikt bērnu individuālo vajadzību izvērtēšanai deinstitucionalizācijas projektā. Projekts paredz sociālās rehabilitācijas pakalpojumu nodrošināšanu.
Audžuģimeņu, aizbildņu, viesģimeņu salidojumi reģionos
2018. gada 22. jūnijs  
Jau otro gadu Latvijā notiks audžuģimeņu, adoptētāju, aizbildņu un viesģimeņu salidojumi - satikšanās reģionālajās atbalsta grupās.
Cēsīs noslēdzies pilotprojekts “Soli tuvāk"
2018. gada 22. jūnijs  
Pirmdien, 18.jūnijā, Cēsīs noritēja Cēsu novada un Valmieras pilsētas pašvaldību pilotprojekta “Soli tuvāk: Kopienas vienotā atbilde uz vardarbības pret sievietēm gadījumiem” noslēguma tikšanās.
Darba laika izmaiņas 20.jūnijā
2018. gada 12. jūnijs  
Trešdien, 20.jūnijā Cēsu novada p/a “Sociālais dienests” apmeklētājus pieņems no plkst.08.00 līdz plkst.11.45. Pēcpusdienā apmeklētāju pieņemšana nenotiks.
Sarunu vakars Alūksnē potenciālajiem audžuvecākiem, adoptētājiem, aizbildņiem
2018. gada 12. jūnijs  
Šī gada 19.jūnijā Vidzemes plānošanas reģions organizē otro sarunu vakaru potenciālajiem audžuvecākiem, adoptētājiem, aizbildņiem un viesģimenēm, kurš šoreiz norisināsies Alūksnē plkst.18.00, mājīgās viesnīcas “Benevilla” telpās, Brūža ielā 8.
“Saules takas” jauniešu sporta pasākums
2018. gada 22. maijs  
Pateicoties Septītās dienas adventistu Cēsu draudzes jauniešu uzaicinājumam, 20. maijā Dienas centra “Saules taka” jaunieši devās uz sporta dienas pasākumu Vaives pagasta “Birzmaļos”.
Sociālais dienests aicina darbā vieglā automobiļa vadītāju
2018. gada 22. maijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” aicina darbā vieglā automobiļa vadītāju ar tiesībām vadīt mikroautobusu uz nepilnu darba laiku.
Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis rīko akciju “Es audzinu viens!”
2018. gada 21. maijs  
No 21.maija līdz 27.maijam Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 pirmo reizi rīkos akciju “Es audzinu viens!”
Cēsīs aizvadīta jau desmitā Ģimenes diena
2018. gada 16. maijs  
Laimīgi bērni un priecīgi vecāki! Ar šādām sajūtām Cēsīs 15.maijā tika aizvadīti nu jau desmitie Ģimenes dienas svētki.
Saruna vakars "Bērns bērnu namā un es" Valmierā
2018. gada 15. maijs  
Trešdien, 23.maijā, plkst.18.00 Valmierā, restorānā “Vecpuisis” (L.Paegles iela 10) norisināsies sarunu vakars potenciālajiem audžuvecākiem/aizbildņiem/adoptētājiem un viesģimenēm.
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2018. gada 9. maijs  
Valsts SIA Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” izbraukuma konsultācija notiks 22.maijā no plkst.11.00 līdz 12.00 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā “Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - “Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās.
Cēsīs ģimenes iepriecinās daudzu uzņēmēju sarūpētas dāvanas!
2018. gada 15. maijs  
Šodien, 15.maijā, jau no plkst.16:00 ģimenes aicinātas piedalīties desmitajos Ģimenes dienas svētkos.
Cēsu Sociālo dienestu pieredzes vizītē apmeklē Olaines sociālā dienesta speciālisti
2018. gada 23. aprīlis  
Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” 21.aprīlī pieredzes apmaiņā viesojās septiņi speciālisti no Olaines novada pašvaldības aģentūras "Olaines sociālais dienests", lai iepazītos ar Cēsu Sociālā dienesta speciālistu darbu.
Sociālais dienests īsteno projektu "Soli tuvāk"
2018. gada 21. aprīlis  
No 27.marta Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests“ (Sociālais dienests) ir iesaistījusies Labklājības ministrijas (LM) koordinētā ES programmas „Tiesības, vienlīdzība un pilsonība“ līdzfinansētā projektā „Soli tuvāk: kopienas vienotā atbilde uz vardarbību pret sievietēm gadījumiem“. LM sadarbības partneri ir biedrība „Centrs Marta“, Valsts policija un asociētie partneri ir Tieslietu ministrija un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācija.
Iedzīvotājiem iespēja saņemt pirts pakalpojumu ar atlaidi
2018. gada 19. aprīlis  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” informē, ka iedzīvotājiem ir iespēja apmeklēt Cēsu sabiedrisko pirti.
Atgūsti dzīvesprieku Rehabilitācijas centrā “Līgatne”
2018. gada 9. aprīlis  
Rehabilitācijas centrs Līgatne arī šogad noslēdzis līgumu ar Nacionālo veselības dienestu, un tajā var saņemt valsts apmaksātus rehabilitācijas un fizikālās medicīna pakalpojumus ambulatori un dienas stacionāra apstākļos
Noslēdzies sociālās jomas NVO projektu konkurss
2018. gada 27. marts  
Šogad Cēsu novada sociālās jomas projektu konkursā atbalstīti seši projekti, kopumā šo projektu realizācijai piešķirot 3489 EUR līdzfinansējumu no Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” budžeta.
Apmeklētāju pieņemšanas laiki Vaives pagastā
2018. gada 7. marts  
No š.g. 8.marta Cēsu novada p/a “Sociālais dienests” apmeklētājus pieņems Vaives pagasta Rīdzenes bibliotēkā katra mēneša 1.ceturtdienā no plkst.8.00 līdz plkst.12.00, pārējās ceturtdienās no plkst.8.00 līdz plkst.10.00.
Trīs Cēsu nevalstiskās organizācijas saņem finansējumu sabiedrības atbalsta projektiem
2018. gada 1. marts  
Uzticības tālrunis 116111 iesaistās akcijā noziegumos cietušo bērnu un pusaudžu atbalstam
2018. gada 21. februāris  
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 ceturtdien, 22.februārī, rīkos informatīvo akciju, aicinot bērnus un pusaudžus, kas cietuši noziedzīgos nodarījumos, saņemt psiholoģisko palīdzību un atbalstu. Akcija tiek rīkota, iesaistoties Eiropas dienas noziegumos cietušajiem aktivitāšu nodrošināšanā.
Informācija bērnu ar īpašām vajadzībām mammām par bezmaksas pasākumiem
2018. gada 21. februāris  
Biedrība “Oranžais Stars” ielūdz māmiņas, kuras audzina bērnus invalīdus uz Sieviešu dienai veltītajiem pasākumiem.
Pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām ‘’Mazais durvis lielajā pasaulē’’
2018. gada 21. februāris  
Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Cēsu komiteja jau desmito gadu pēc kārtas sadarbībā ar Zviedrijas Sarkanā Krusta Bjorlandas nodaļu 15.martā plkst.12.00 rīkos pasākumu bērniem ar īpašām vajadzībām ‘’Mazais durvis lielajā pasaulē’’ Cēsu 2.pamatskolas zālē Gaujas iela 45, Cēsīs.
Izsludina sociālās jomas projektu konkursu biedrībām un nodibinājumiem
2018. gada 14. februāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” izsludina sociālās jomas projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām līdzfinansējuma saņemšanai.
Vidzemē aicina vecākus, kuriem ir bērni ar funkcionāliem traucējumiem, pieteikties bezmaksas sociālo pakalpojumu saņemšanai savās pašvaldībās
2018. gada 14. februāris  
Īstenojot deinstitucionalizācijas procesu Latvijā, Vidzemes plānošanas reģions aicina tos vecākus, kuriem ir bērni ar funkcionāliem traucējumiem un kuriem ir noteikta invaliditāte, doties uz savas pašvaldības sociālo dienestu, lai pieteiktos sociālo rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai bez maksas. Vidzemē projektā “Vidzeme iekļauj” iesaistījušās visas 26 pašvaldības, un ikvienā no tām jau šobrīd bērni ar funkcionāliem traucējumiem (kuriem noteikta invaliditāte) var saņemt dažādus pakalpojumus.
Sociālā kampaņu “Sitieni starp kaimiņiem un savējiem skar arī tevi”
2018. gada 16. janvāris  
Latvija ir viena no Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, kurā vardarbība pret sievietēm un vardarbība ģimenē ir īpaši izplatīta. No partnera vardarbības vismaz reizi dzīvē ir cietusi katra trešā sieviete, katrā otrajā sievietes slepkavībā Latvijā ir vainojams tuvinieks, bet katram trešajam vardarbības upuris dzīvo kaimiņos.
Pateicamies Cēsu uzņēmējiem par ziedojumiem
2018. gada 8. janvāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" saka lielu paldies visiem uzņēmējiem, kuri 2017.gadā ziedoja līdzekļus un noderīgas lietas Invalīdu habilitācijas - dienas centram, bērnu un jauniešu dienas centram “Saules taka”, Zupas virtuvei, ģimenei ar bērniem, Ģimenes dienas pasākuma organizēšanai 2018.gadā un āra trenažieru laukuma paplašināšanai.
“Saules takas” bērni ekskursijā
2018. gada 8. janvāris  
Gada nogalē, pateicoties AS “Cēsu alus” atbalstam, dienas centra “Saules taka” bērni devās izzinošā un izklaidējošā ekskursijā uz Rīgas Motormuzeju un kinoteātri “Forum Cinemas”.
Cēsu novadā norisinājās nevalstisko organizāciju labdarības tirdziņš
2018. gada 5. janvāris  
Pirmssvētku laikā, kad ikviens devās dāvanu meklējumos, lai iepriecinātu savus vistuvākos cilvēkus, Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” kopā ar Cēsu novada nevalstiskajām organizācijām organizēja labdarības tirdziņu.
Pabalsts ģimenēm/ personām, kuras dzīvo mājā ar centralizētu siltumapgādi
2018. gada 5. janvāris  
Līdz 2018.gada 29.martam Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņem iesniegumus pabalsta piešķiršanai personām/ģimenēm, kuras dzīvo daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā ar centralizētu siltumapgādi.
Jau septīto gadu A/S „Latvijas Valsts meži” nevalstiskajām organizācijām Latvijā konkursa kārtībā sadalīs 300 000 eiro
2018. gada 4. janvāris  
Pamatojoties uz a/s „Latvijas valsts meži” un Partneru – nodibinājums „Fonds „Ziedot.lv””, nodibinājums „Latvijas Bērnu fonds” un biedrība „Latvijas Samariešu apvienība” Nodomu protokola un 2017.gada 27.decembrī noslēgtā līguma par a/s „Latvijas valsts meži” ziedojumu sociālajai jomai, jau septīto gadu Partneri izsludina pieteikšanos biedrībām un nodibinājumiem atbalsta saņemšanai sociālās jomas projektiem.
Kopā svinēt Ziemassvētkus
2018. gada 3. janvāris  
Turpinot tradīciju senioru nevalstiskajām organizācijām kopā svinēt Ziemassvētkus, jau trešo gadu, pulcējot vairākas senioru organizācijas, šī gada 16.decembrī tika svinēti ziemas saulgrieži Cēsu 2.pamatskolas aktu zālē. Gandrīz 200 senioru izbaudīja Ziemassvētku noskaņu - Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkņu priekšnesumus un Latvijā mīlētu un atpazīstamu mākslinieku koncertu, kā arī labprāt ļāvās dejai.
Iepriecina seniorus, apciemojot un dāvinot saldumu paciņas
2018. gada 3. janvāris  
Jau tradicionāli, vienpadsmito gadu, pirmssvētku dienās Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” darbinieki, vairāki Cēsu novada deputāti un arī citi pašvaldības darbinieki apciemoja Cēsu novada pensionārus, kuri sasnieguši 80 gadus un cilvēkus ar 1.grupas invaliditāti, lai Ziemassvētku ieskaņai pasniegtu nelielas dāvaniņas, kas sarūpētas no ziedotāju un Aģentūras līdzekļiem.
Bērnu un pusaudžu Uzticības tālrunis 116111 rīko Ziemassvētku akciju
2017. gada 20. decembris  
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 arī 2017. gadā rīkos tradicionālo Ziemassvētku akciju "Uzticies... Tevi dzirdēs un sapratīs”, lai īpaši atbalstītu tos, kuri svētku laikā ir jūtas vientuļi un problēmu nomākti. Akcija norisināsies no 23. līdz 29. decembrim.
Apciemos Cēsu novada pensionārus un 1.grupas invalīdus
2017. gada 19. decembris  
Šī gada 21. un 22.decembrī, sākot no plkst. 9.00, Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” darbinieki, vairāki Cēsu novada deputāti un arī citi pašvaldības darbinieki apciemos Cēsu novada pensionārus, kuri sasnieguši 80 gadus un cilvēkus ar 1.grupas invaliditāti, lai Ziemassvētku ieskaņai pasniegtu nelielas dāvaniņas, kas sarūpētas no ziedotāju un Aģentūras līdzekļiem.
Starp AS „Latvenergo” sociālās jomas projektu konkursa uzvarētājiem Cēsu biedrības
2017. gada 19. decembris  
Konkursa rezultātā AS “Latvenergo” ziedojums sociālajai jomai 150 000 eiro apmērā sadalīts desmit biedrībām un nodibinājumiem no visas Latvijas. Starp tām divas darbojas Cēsu novadā
Vidzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plāna publiskajā apspriedē diskutē par plānotajiem sabiedrībā balstītajiem sociālajiem pakalpojumiem
2017. gada 13. decembris  
Valmierā 12.decembrī notika Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) deinstitucionalizācijas plāna 2017.-2020. gadam publiskā apspriede, uz kuru pulcējās pašvaldību un citu organizāciju pārstāvji. Apspriedes dalībnieki izmantoja iespēju uzdot jautājumus plāna izstrādātājiem SIA “Dynamic University”, kā arī VPR pārstāvjiem par plānoto sociālo pakalpojumu izvietojumu deinstitucionalizācijas projekta ietvaros.
Ziemassvētku pasākums “Piedzīvo brīnumu!”
2017. gada 11. decembris  
Ceturtdien, 28.decembrī, plkst.11.00 Ata Kronvalda ielā 35 notiks biedrības “Brīnummāja” un Cēsu novada Jauniešu domes rīkotais Ziemassvētku pasākums “Piedzīvo brīnumu”.
VPR Vidzemes uzņēmējdarbības centrs plāno īstenot nebijušu aktivitāti “Vidzeme lauž stereotipus”
2017. gada 11. decembris  
Lai aktualizētu jautājumu par personu ar invaliditāti nodarbinātību un rosinātu diskusijas sabiedrībā par attieksmi, kas, iespējams, balstīta stereotipos, Vidzemes uzņēmējdarbības centrs (VUC) uzsācis darbu pie jaunas iniciatīvas izstrādes “Vidzeme lauž stereotipus”.
Sociālā kampaņā aicina neignorēt vardarbību pret sievieti
2017. gada 5. decembris  
Latvija ir viena no Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, kurā vardarbība pret sievietēm un vardarbība ģimenē ir īpaši izplatīta. No partnera vardarbības vismaz reizi dzīvē ir cietusi katra trešā sieviete, katrā otrajā sievietes slepkavībā Latvijā ir vainojams tuvinieks, bet katram trešajam vardarbības upuris dzīvo kaimiņos.
Aicinām politiski represētās personas pieteikties svētku pabalstam
2017. gada 23. novembris  
Cēsu novada dome 16.novembra sēdē apstiprināja vienreizēja pabalsta piešķiršanu Cēsu novada Politiski represētajām personām un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem.
Meklē audžuģimeni 16 gadus vecam puisim
2017. gada 21. novembris  
Cēsu novada Bāriņtiesa meklē audžuvecākus 16 gadus puisim, kurš no 2015.gada decembra atrodas Bērnu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas centrā.
Vidzemes sociālo dienestu pārstāvji atzinīgi novērtē citu reģionu pieredzi deinstitucionalizācijas procesu īstenošanā
2017. gada 17. novembris  
Viens no būtiskākajiem sociālo rehabilitācijas pakalpojumu sniedzējiem cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem ir ergoterapeits – turklāt jāapzinās šī speciālista loma arī jaunu sociālo pakalpojumu plānošanas procesā – tā secinājuši vairāki Vidzemes reģiona pašvaldību sociālo dienestu pārstāvji pieredzes apmaiņas brauciena laikā, viesojoties sociālo pakalpojumu sniegšanas vietās Jelgavas novadā, Rīgā un Siguldā.
29.novembris - Starptautiskā diena vardarbības izskaušanai pret sievietēm
2017. gada 15. novembris  
2017.gada 29.novembrī, atzīmējot Starptautisko dienu vardarbības izskaušanai pret sievieti, Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” Bērzaines ielā 18, 3.stāva zālē, plkst.17.00 - interesenti tiek aicināti uz informatīvo tikšanos ar sociālo darbinieku un psihologu, lai pārrunātu ar vardarbību saistītos aktuālos jautājumus.
Noslēdzies kustību un deju nodarbību projekta pirmais cikls
2017. gada 9. novembris  
Š.g. 8.novembrī noslēdzās Eiropas Savienības fonda projekta "Pasākumi Cēsu novada pašvaldības iedzīvotāju veselības veicināšanai un slimību profilaksei" Kustību un deju nodarbību (treniņi) pirmais cikls Cēsu Invalīdu habilitācijas - dienas centra personām ar funkcionāliem traucējumiem.
Pārtikas banka "Paēdušai Latvijai" aicina piepildīt labdarības pakas
2017. gada 3. novembris  
10.novembrī no plkst.10.00 līdz 21.00 Rimi veikalā Cēsīs jau ceturto reizi norisināsies labdarības akcija, aicinot piepildīt pārtikas paku.
VPR Attīstības padome iepazīstas ar DI plāna 2017.-2020.gadam 1.redakciju: pašvaldības rosinātas sadarboties, veidojot daudzveidīgu sociālo pakalpojumu klāstu
2017. gada 1. novembris  
Vidzemes plānošanas reģiona (turpmāk -VPR) Attīstības padomes sēdes 2017. gada 29.oktobrī galvenais jautājums bija iepazīšanās ar VPR Deinstitucionalizācijas plāna 2017.-2020.gadam 1.redakciju. Plāna izstrādātāji Vidzemē – SIA “Dynamic University” sanāksmes dalībniekus informēja par plāna izstrādes procesu, lielāko uzsvaru liekot uz pieejamā finansējuma izlietošanas principiem. Plāna izstrādātājiem pašvaldībām jāpiedāvā risinājums, kas tiks ņemts par pamatu tam, kā deinstitucionalizācijas projektā Vidzemes pašvaldību starpā tiks sadalīts infrastruktūras izveidei paredzētais finansējums.
Aicina ziedot mazaizsargāto iedzīvotāju atbalstam
2017. gada 19. oktobris  
Turpinot jau ikgadēju tradīciju arī šogad aicinām mūs atbalstīt, lai ar kopīgiem spēkiem palīdzētu mūsu novadniekiem. Uzbursim ticību, cerību un prieku Cēsu novada mazaizsargātajiem iedzīvotājiem! Sociālais dienests 2016.gadā ziedojumos saņēma 4 621,86 euro.
Ziedo velosipēdus
2017. gada 30. oktobris  
Aicina apmeklēt atbalsta grupas personām, kuras ilgstoši kopj smagi slimus tuviniekus
2017. gada 17. oktobris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” organizē atbalsta grupu personām, kuras ilgstoši kopj smagi slimus tuviniekus.
DI plāna ietvaros tiek izstrādāti reorganizācijas plāni bērnu sociālās aprūpes centriem Vidzemē; sagaidāmas izmaiņas to darbībā
2017. gada 5. oktobris  
Projekta “Vidzeme iekļauj” deinstitucionalizācijas plāna izstrāde norit pilnā sparā. Līdz ar brīdi, kad plāns būs gatavs, sāksies jauns un nozīmīgs projekta ieviešanas etaps. Dokuments tiks izmantots par pamatu plānotajiem infrastruktūras ieguldījumiem, lai attīstītu sabiedrībā balstītus sociālos pakalpojumus reģionā.
Aizvadīts Senioru dienas koncerts
2017. gada 3. oktobris  
Svētdien, 1.oktobrī, par godu Starptautiskajai Senioru dienai Cēsu novada senioriem bija iespēja baudīt SDA draudzes “Sadraudzība” un Anitras Rauses sarūpētu svētku koncertu.
Darbu atsāk zupas virtuve; aicina ziedot produktus
2017. gada 3. oktobris  
Ar 2017.gada 2.oktobri biedrība „Ģimenes centrs Mūsu nākotne” atsāk sniegt Zupas virtuves pakalpojumu. Cēsu novada trūcīgiem un maznodrošinātiem iedzīvotājiem ir iespēja bezmaksas saņemt siltu zupu uzrādot izziņu par trūcīgas vai maznodrošinātas personas/ģimenes statusu.
Vidzemes plānošanas reģionā reģistrēts pirmais atelpas brīža pakalpojums
2017. gada 26. septembris  
Pateicoties fonda “Iespēju tilts” aktīvai darbībai, paplašināts sociālo pakalpojumu klāsts Valmierā, un vidzemniekiem tuvākajā laikā būs pieejams jauns īslaicīgās sociālās aprūpes pakalpojums – atelpas brīdis.
Izglītības iespējas cilvēkiem ar invaliditāti
2017. gada 12. septembris  
Sociālās integrācijas valsts aģentūras mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti un personu ar funkcionāliem traucējumiem sociālo integrāciju, nodrošināt iespēju saņemt profesionālo rehabilitāciju un iegūt profesionālo vidējo vai pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību.
Brīvpusdienas un vecāku maksas atlaides pirmsskolas izglītības iestādēs
2017. gada 25. augusts  
Turpinot Cēsu novada pašvaldības atbalstu novada daudzbērnu ģimenēm, arī šogad daudzbērnu ģimeņu bērniem Cēsu novadā būs iespēja saņemt brīvpusdienas skolās vai vecāku maksas atvieglojumus bērnudārzos 100 % apmērā.
Sociālās integrācijas valsts aģentūras informatīvā tikšanās
2017. gada 24. augusts  
Otrdien, 12.septembrī, plkst.11.00 Pļavas ielā 3a notiks Sociālās integrācijas valsts aģentūras organizētā informatīvā tikšanās
Izstrādā Sociālā dienesta darbības un attīstības stratēģiju
2017. gada 14. augusts  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” uzsāk darbības un attīstības stratēģijas izstrādāšanu 2018.-2020.gadam.
SUSTENTO avīze – cilvēkiem ar invaliditāti
2017. gada 31. jūlijs  
No pavasara Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija SUSTENTO izdod ikmēneša avīzi cilvēkiem ar invaliditāti.
Brīvpusdienas un vecāku maksas atlaides pirmskolas izglītības iestādē daudzbērnu ģimenēm
2017. gada 26. jūlijs  
Arī šogad daudzbērnu ģimeņu bērniem Cēsu novadā būs iespēja saņemt brīvpusdienas skolās vai vecāku maksas atvieglojumus bērnudārzos 100 % apmērā.
Pabalsts mācību piederumu iegādei
2017. gada 3. jūlijs  
No 3.jūlija pieņem pieteikumus pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei (turpmāk – pabalsts) skolēniem.
Veselīga dzīvesveida mēnesis dienas centrā „Saules taka”
2017. gada 14. jūlijs  
Visu jūnija mēnesi dienas centrā „Saules taka” notika dažādas radošas, sportiskas un audzinošas nodarbības ar mērķi veicināt izpratni par veselīgu dzīvesveidu bērnu un jauniešu vidū.
Bērni un jaunieši ar invaliditāti var pieteikties ekskursijām pa Latviju
2017. gada 6. jūlijs  
Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons" uzsāk rīkot ekskursijas bērniem un jauniešiem ar invaliditāti, kas tiek finansētas par iegūtajiem līdzekļiem no ziedojumu vākšanas kampaņas, informē apvienībā. Pirmā ekskursija plānota uz Rīgas Zooloģisko dārzu.
No 1.jūlija daudzbērnu ģimenēm 25% atlaide vienreizējām biļetēm
2017. gada 4. jūlijs  
No 2017. gada 1. ūlija daudzbērnu ģimenes vilcienā varēs braukt, par viena brauciena biļeti maksājot par 25% zemāku cenu.
Pabalsts kurināmā iegādei
2017. gada 4. jūlijs  
Līdz 29.septembrim Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņem iesniegumus dzīvokļa pabalsta piešķiršanai no personām/ģimenēm, kuras dzīvo mājā ar lokālo apkuri.
Pabalsts mācību piederumu iegādei
2017. gada 4. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” no 3.jūlija pieņem pieteikumus pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei skolēniem.
Aicinām ģimenes, kurās ir bērni ar invaliditāti, izmantot pakalpojumu "Atelpas brīdis"
2017. gada 1. jūnijs  
Aicinām ģimenes, kurās ir bērni (līdz astoņpadsmit gadu vecumam ieskaitot) ar invaliditāti, izmantot pakalpojumu "Atelpas brīdis".
Cēsīs aizvadītas Ģimenes dienas
2017. gada 19. maijs  
No 15. līdz 17.maijam, svinot Ģimenes dienu, Cēsīs norisinājās vairākas aktivitātes, lai aktualizētu ģimenes vērtības un mudinātu vairāk laika pavadīt kopā ar sev tuvajiem.
Dzīvokļa īrnieks ir atbildīgs par īrēto dzīvojamo telpu
2017. gada 17. maijs  
Likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 42. panta 1.daļā ir noteikts, ka īrnieka pienākums ir uzturēt viņa aizņemto dzīvojamo telpu pienācīgā kārtībā un veikt šīs telpas kārtējo remontu. Arī pašvaldības dzīvojamo telpu īres līgumos ir ietverts noteikums, kas akcentē šo īrnieku pienākumu.
Aptauja cilvēkiem ar invaliditāti, kuri saņem asistenta pakalpojumu pašvaldībā
2017. gada 2. maijs  
Labklājības ministrija lūdz cilvēkus ar invaliditāti, kuri saņem asistenta pakalpojumu pašvaldībā, piedalīties aptaujā.
Vidzemē 660 personām izstrādāti individuālie atbalsta plāni sociālo pakalpojumu saņemšanai
2017. gada 25. aprīlis  
Aprīlis ir nozīmīgs mēnesis deinstitucionalizācijas projektā “Vidzeme iekļauj”. Noslēdzoties izvērtēšanas procesam, 296 bērniem ar funkcionāliem traucējumiem (kuriem noteikta invaliditāte un kuri dzīvo ģimenēs), 156 bērniem, kuri dzīvo sociālās aprūpes centros, kā arī 208 pilngadīgām personām (t.sk., 61 persona, kura saņem valsts sociālās aprūpes centru pakalpojumus) ar garīga rakstura traucējumiem Vidzemē ir izstrādāti individuāli sociālās aprūpes vai sociālās rehabilitācijas plāni.
Mainās Sociālā dienesta pieņemšanas laiks Vaives pagasta pārvaldē "Kaķukrogs"
2017. gada 7. aprīlis  
No šī gada 1.maija Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” ir mainījusi apmeklētāju pieņemšanas laikus.
Aicina darbā sociālo rehabilitētāju Dienas centrā “Saules taka”
2017. gada 1. aprīlis  
Pagarināta pieteikšanās bezmaksas sociālo rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai Vidzemē bērniem ar funkcionāliem traucējumiem
2017. gada 29. marts  
Līdz 4.aprīlim Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldībās pagarināta pieteikšanās bērnu ar funkcionāliem traucējumiem izvērtēšanai bezmaksas sociālo rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai.
Sākas gatavošanās 15.maija Ģimenes dienas svētkiem Cēsīs
2017. gada 23. marts  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar dažādām organizācijām un Cēsu novada pašvaldību jau devīto gadu organizē Ģimenes dienu Cēsīs.
Seniors – Senioram
2017. gada 29. marts  
No 20.marta līdz 24.martam Latvijas Sarkanā Krusta Cēsu komiteja rīkoja Veselības istabas ''Seniors - Senioram'' atvērto durvju dienas Pasaules Tuberkulozes nedēļas ietvaros.
Sociālās jomas projektu konkursa rezultāti
2017. gada 23. marts  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (Sociālais dienests) šī gada februārī izsludināja projektu konkursu sociālās jomas nevalstiskajām organizācijām (NVO) līdzfinansējuma saņemšanai sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās integrācijas veicināšanai, kā arī lai sekmētu un dažādotu atbalstu sociāli mazaizsargāto iedzīvotāju grupām.
Bezmaksas konsultācijas par uzturlīdzekļu piedziņu daudzbērnu ģimenēm
2017. gada 23. marts  
Cēsu Juridiskā darbnīca sadarbībā ar biedrību "Cēsu daudzbērnu ģimenēm" daudzbērnu ģimenēm piedāvā bezmaksas konsultācijas jautājumos par uzturlīdzekļu piedziņu.
ABLV Charitable Foundation grantu konkurss nometņu organizēšanai skolēniem
2017. gada 9. marts  
ABLV Charitable Foundation izsludina grantu konkursu līdzfinansējuma saņemšanai programmas „Palīdzēsim izaugt!” ietvaros nometņu organizēšanai skolēnu mācību brīvlaikos visa gada garumā no 2017.gada 1.aprīļa līdz 2018.gada 31.oktobrim.
Veselības istaba "Seniors-Senioram"
2017. gada 8. marts  
LSK Cēsu komiteja rīko veselības istabas "Seniors-Senioram" Cēsīs, Raunas ielā 4.
Sociālās jomas projektu konkurss biedrībām un nodibinājumiem
2017. gada 10. februāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” izsludina sociālās jomas projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām līdzfinansējuma saņemšanai. Pieteikšanās līdz 10.martam.
Aicinām ģimenes ar bērniem pieteikties izrādei “Ziemas māja”
2017. gada 16. februāris  
Biedrība "Teātris jauniem cilvēkiem" aicina pirmskolas un sākumskolas vecuma bērnus uz teātra izrādi “Ziemas māja”. Izrādes plānotas 13.martā plkst.11.00, plkst.18.00 un 20.martā plkst.11.00 un plkst.18.00 Koprades mājā SKOLA6, L.Skolas ielā 6, Cēsīs.
Informācija par sociālās palīdzības sniegšanu
2017. gada 24. februāris  
Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likums nosaka, ka pašvaldībai, kuras teritorijā ir deklarētā personas dzīvesvieta, ir pienākums nodrošināt personai iespēju saņemt tās vajadzībām atbilstošus sociālos pakalpojumus un sociālo palīdzību. Lai izvērtētu palīdzības piešķiršanu ģimenei (personai) savukārt ir noteikts, ka tai jābūt deklarētai novada teritorijā, turklāt ģimene likuma izpratnē ir personu grupa, kas sastāv no laulātajiem vai personām kurām ir kopēji izdevumi pamatvajadzību nodrošināšanai un kuras mitinās vienā mājoklī.
Sociālais dienests svin savu desmitgadi
2017. gada 22. februāris  
Februāra sākumā Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” svinēja savas darbības desmitgadi.
Aptauja par Eiropas Atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām
2017. gada 22. februāris  
Aicinām piedalīties Eiropas Komisijas organizētajā sabiedriskajā apspriešanā, aizpildot anketu tiešsaistē. Aptauja tiek veikta, lai uzzinātu sabiedrības viedokli par Eiropas Atbalsta fondu vistrūcīgākajām personām.
Iedzīvotāji aktīvi ziedo pārtikas produktus zupas virtuvei
2017. gada 15. februāris  
Ģimenes centrs "Mūsu nākotne" pateicas ikvienam, kurš atsaucās uz janvārī publicēto aicinājumu ziedot pārtikas produktus zupas virtuvei.
Cēsu novada nevalstisko organizāciju atbalsts nepieciešamajos gadījumos
2017. gada 1. februāris  
Cēsu novadā aktīvi darbojas 17 biedrības sociālajā jomā un ik dienu cieši sadarbojas ar Cēsu novada pašvaldību un Cēsu novada pašvaldības aģentūru “Sociālais dienests”, lai atbalstītu un grūtajā brīdī sniegtu arī savu palīdzību novadniekiem.
Ar pārtikas produktiem aicina atbalstīt zupas virtuvi
2017. gada 1. februāris  
Ģimenes centrs „Mūsu nākotne” aicina ar pārtikas produktiem atbalstīt zupas virtuvi. Atbalsta centrs darbojas kopš 2007.gada maija. Tās mērķis ir palīdzēt trūcīgiem cilvēkiem un ģimenēm. Organizācijas galvenais uzdevums ir veicināt dažādo sociālo slāņu integrāciju un kristīgo vērtību nostiprināšana sabiedrībā.
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2017. gada 26. janvāris  
Otrdien, 28.februārī, no plkst.11.00 līdz plkst.12.00 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās notiks Valsts SIA Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” izbraukuma konsultācija
Arī vecāki aicina izmantot atbalstu bērnu sociālajai rehabilitācijai (pieteikšanās līdz 31.janvārim)
2017. gada 26. janvāris  
Jau gandrīz trīs mēnešus deinstitucionalizācijas projekta ietvaros norit izvērtēšana bērniem ar funkcionāliem traucējumiem (kuriem noteikta invaliditāte), lai katram individuāli sastādītu plānu bezmaksas sociālo rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai. Vēl 5 dienas vecāki (t.sk. audžuvecāki un aizbildņi) savus bērnus izvērtēšanai var pieteikt savas pašvaldības Sociālajā dienestā visā Vidzemē.
Sociālais dienests aicina darbā Sociālās palīdzības organizatoru
2017. gada 11. janvāris  
Dienas centra „Saules taka” jaunieši dodas ekskursijā
2017. gada 9. janvāris  
Pagājušā gada 29. decembrī, pateicoties AS Cēsu alus atbalstam, dienas centra “Saules taka” bērni devās izzinošā un izklaidējošā ekskursijā uz Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeju un uz kinoteātri Forum Cinemas.
Apciemos Cēsu novada pensionārus un 1. grupas invalīdus
2016. gada 21. decembris  
22. un 23.decembrī, sākot no plkst. 9:00 apciemos pensionārus, kuri sasnieguši 80 un vairāk gadu, un cilvēkus ar 1.grupas invaliditāti
Pateicamies TC “Globuss” par atbalstu personām ar 1. grupas invaliditāti
2016. gada 22. decembris  
Pateicoties TC “Globuss” akcijai “Dalies sirds siltumā!” jau šodien cēsnieku gatavotās dāvanas aizceļos pie 1. grupas invalīdiem Cēsīs un Vaives pagastā!
Pateicamies Cēsu uzņēmējiem par sniegto atbalstu sociāli mazaizsargātiem novadniekiem.
2016. gada 22. decembris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" šai Ziemassvētku laikā vēlas pateikties visiem sadarbības partneriem un ziedotājiem, kuri 2016.gadā snieguši nenovērtējamu atbalstu Cēsu novada sociāli mazaizsargāto iedzīvotāju grupām.
Pabalsts ģimenēm/ personām, kuras dzīvo mājā ar centralizētu siltumapgādi
2016. gada 22. decembris  
Līdz 2017.gada 31.martam Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņems iesniegumus pabalsta piešķiršanai personām/ģimenēm, kuras dzīvo daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā ar centralizētu siltumapgādi.
Aicinām apmeklēt NVO Ziemassvētku labdarības tirdziņu
2016. gada 8. decembris  
Pagarināta pieteikšanās bezmaksas sociālo rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai Vidzemē bērniem ar funkcionāliem traucējumiem
2016. gada 8. decembris  
Ņemot vērā vecāku lielo interesi, Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldībās pagarināta pieteikšanās bērnu ar funkcionāliem traucējumiem izvērtēšanai bezmaksas sociālo rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai.
20.decembrī - Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2016. gada 29. novembris  
Rehabilitācijas centra “Vaivari” izbraukuma konsultācija no plkst. 11:00 līdz plkst.12:00
3.decembris - Starptautiskā Invalīdu dienu
2016. gada 23. novembris  
Piektdien, 2. decembrī no plkst. 10.00 līdz 12.00 ikviens tiek aicināts apmeklēt Cēsu Invalīdu biedrību, Raunas ielā 6 A, Cēsīs, un iepazīties ar biedrības darbu ikdienā. Atvērto durvju diena sāksies par biedrības darbu, sniegtajiem pakalpojumiem, sasniegumiem un iespējām Cēsu novada iedzīvotājiem ar invaliditāti.
25.novembris - Starptautiskā diena vardarbības izskaušanai pret sievietēm
2016. gada 23. novembris  
Starptautiskās dienas ietvaros aicinām sievietes saņemt bezmaksas psihologa konsultāciju Cēsu novada pašvaldības aģentūrā “Sociālais dienests”.
Sāk gatavot Ziemassvētku apsveikuma kartiņas
2016. gada 22. novembris  
Šogad dienas centra bērniem jāizgatvo vairāk kā 1000 apsveikuma kartiņas un ielūgumi.
Aicinām atbalstīt Cēsu novada mazaizsargātos iedzīvotājus
2016. gada 7. novembris  
Arī šogad kopīgiem spēkiem vēlamies darīt labu, atbalstot mūsu novadniekus. Uzbursim ticību, cerību un prieku Cēsu novada mazaizsargātajiem iedzīvotājiem, kuri nonākuši grūtībās!
“Vidzeme iekļauj” ietvaros izvērtē bērnus ar funkcionāliem traucējumiem bezmaksas sociālās rehabilitācijas saņemšanai pašvaldībās
2016. gada 8. novembris  
Vidzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros saņemti 261 vecāku iesniegumi bērnu ar funkcionāliem traucējumiem
Uzsāksies bērnu ar funkcionāliem traucējumiem individuālo vajadzību vērtēšana projektā “Vidzeme iekļauj”
2016. gada 26. oktobris  
Līdz 31. oktobrim iespējams pieteikt bērnus ar funkcionāliem traucējumiem un kuriem noteikts invaliditātes statuss bezmaksas sociālajai rehabilitācijai. Lai pieteiktos izvērtēšanai, aicinām vērsties savas pašvaldības sociālajā dienestā.
Mācību piederumu un malkas iegādes pabalstam šogad izmaksāti 20 tūkstoši eiro
2016. gada 25. oktobris  
Šogad pirmo gadu mācību pabalstam varēja pieteikties arī daudzbērnu ģimenes, kurās bērns uzsāka mācības 1. klasē, pabalsta apmērs bija 20 eiro.
Pabalsts pirts apmeklējumam
2016. gada 10. oktobris  
Ar Cēsu novada domes 21.04.2016. veiktajiem grozījumiem saistošajos noteikumos noteikumiem Nr.15 “Par sociālās palīdzības pabalstiem Cēsu novadā” ir pieejams pabalsts pirts apmeklējumiem.
Godinot seniorus
2016. gada 1. oktobris  
Kļavu lapām koši sārtojoties un rudenīgai saulītei sildot, ir pienācis 1.oktobris, kad Latvijā un visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā senioru diena.
Aicina darbā Saimnieciskās nodaļas vadītāju
2016. gada 19. oktobris  
Cēsīs ar 1.oktobri darbu atsāks naktspatversme
2016. gada 27. septembris  
Ik gadu, iestājoties vēsākiem laika apstākļiem, no 1.okobra savu darbību atsāk Cēsu novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests” naktspatversme.
"Saules takas” vasara
2016. gada 27. septembris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” dienas centrā “Saules taka” tika aizvadīta piedzīvojumiem bagāta un izzinošām, radošām aktivitātēm piepildīta vasara. “Saules takas” apmeklētāji piedalījās ekspedīcijās “Dzīvo vesels ar dabā sastopamiem ārstniecības augiem” un “Cēsu uzņēmējs”, kā arī piedalījās projektos ar izzinošu mērķi - “Mūsu Viduslaiku pils” un “Meža mātes dāvanas”.
Sveicam Starptautiskajā veco ļaužu dienā!
2016. gada 26. septembris  
Kā katru gadu Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” darbinieki atceras seniorus un sveic Starptautiskajā veco ļaužu dienā.
Pabalsts mācību piederumu iegādei
2016. gada 20. septembris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests” atgādina, ka līdz 30.09. 2016. vēl var saņemt dāvanu kartes mācību piederumu iegādei.
Informācija vecākiem, kuri audzina bērnus ar invaliditāti
2016. gada 25. augusts  
Deinstitucionalizācijas (DI) pasākumu ietvaros bērniem ar funkcionāliem traucējumiem (FT), kuriem noteikta invaliditāte, ir iespēja izmantot aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumus tajās pašvaldībās*, kurās bērnam deklarēta dzīvesvieta.
Dienas centra "Saules taka" bērni iepazīst viduslaiku Cēsis
2016. gada 1. augusts  
Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” dienas centrā “Saules taka” no 18. jūlija līdz 28. jūlijam saistībā ar Cēsu 810 gadu jubileju un Viduslaiku dienu norisinājās projekts “Mūsu viduslaiku pils”, kurā piedalījās deviņi bērni un divi pedagogi. Projekta mērķis bija iepazīstināt bērnus ar Cēsīm, tās simbolu, viduslaiku pili, un pilsētas attīstību viduslaikos un mūsdienās.
Saulgriežu sagaidīšanas pasākumi Cēsu Sociālajā dienestā
2016. gada 22. jūnijs  
Saulgriežu pasākuma organizēšana Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” Invalīdu habilitācijas- dienas centrā un bērnu un jauniešu dienas centrā „Saules taka” jau notiek vairākus gadus. Ikgadējā latviešu skaistāko gadskārtas svētku atzīmēšana centru apmeklētājiem un to tuvinieki palīdz nostiprināt latviešu kultūras un tradīcijas pamatvērtības.
Informācija klientiem
2016. gada 13. jūnijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” (Aģentūra) 2016.gada 22.jūnijā apmeklētāju pieņemšanas laiks no plkst. 08:00 līdz 12:00. 2016.gada 23.un 24.jūnijā Aģentūra slēgta.
Rīgas Sociālā dienesta Ziemeļu rajona nodaļas TC "Purvciems" pieredzes apmaiņa Cēsīs
2016. gada 10. jūnijs  
10.jūnijā Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” pieredzes apmaiņā viesojās Rīgas Sociālā dienesta Ziemeļu rajona nodaļas TC "Purvciems" speciālisti, lai iepazītos ar Cēsu pieredzi darbā ar ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem, personām ar invaliditāti un citām sociālās atstumtības riska grupām, aprūpi mājās, dzīvokļu politiku un citiem jautājumiem.
Cēsu Sociālais dienests no 6.jūnija pāriet uz vasaras darba laiku
2016. gada 20. maijs  
Sākoties vasarai, Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pāries uz vasaras darba laiku.
Cēsīs aizvadīti jau astotie Ģimenes dienas svētki
2016. gada 20. maijs  
15.maijā jau astoto gadu Cēsīs norisinājās pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” organizētais Ģimenes dienas pasākums. Ģimeni saliedējošās aktivitātēs šogad piedalījās 85 novada ģimenes (307 dalībnieki).
Cēsu Sociālo dienestu apciemo Labklājības ministrijas pārstāvji
2016. gada 20. maijs  
12.maijā Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” viesojās Labklājības ministrijas pārstāvji. Viesi tikās ar aģentūras direktori Ivetu Sietiņsoni un darbiniekiem, pārrunājot sociālās jomas aktualitātes un risināmos jautājumus, kā arī apmeklēja bērnu un jauniešu dienas centru "Saules taka" un Invalīdu habilitācijas – dienas centru.
Ģimenes pases tiks izsniegtas 9.maijā. Ģimenes dienai šogad mainīts formāts.
2016. gada 9. maijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” turpina aktīvu darbu pie jau astotās Starptautiskās Ģimenes dienas pasākuma organizēšanas, kas kļuvusi par tradīciju Cēsīm. Šogad pasākuma jauninājums būs šo svētku svinēšanu visas nedēļas garumā no 9.maija līdz 15.maijam visām Cēsu novada ģimenēm ar bērniem.
Turpinās projekts sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai Vidzemē
2016. gada 5. maijs  
Vidzemes plānošanas reģions turpina īstenot projektu “Vidzeme iekļauj”, kura mērķis ir Vidzemes reģionā palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā personām ar invaliditāti un bērniem.
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2016. gada 29. aprīlis  
Valsts SIA Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” izbraukuma konsultācija notiks 24.maijā no 11:30 līdz 12:30 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās.
Informācija sabiedriskās pirts apmeklētājiem
2016. gada 28. aprīlis  
Laika posmā no 01.05.2016. līdz 17.05.2016. pirts slēgta sakarā ar kosmētiskā remonta veikšanu.
Aicinam darbā aprūpētāju
2016. gada 15. aprīlis  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” konkursa kārtībā aicina darbā aprūpētāju
Cēsu novadā viesojas Mobilās veselības aprūpes centrs
2016. gada 23. marts  
Šā gada 22.martā Cēsīs viesojās Mobilās veselības aprūpes centrs, kurš izveidots ar McDonald House Charities Latvija atbalstu. Tā ir sabiedriska labuma organizācija, kuras galvenais uzdevums ir rūpes par Latvijas bērnu veselību un labklājību. Mobilās veselības aprūpes centru apmeklēja 27 Cēsu novada bērni.
Cēsu Sociālais dienests aicina darbā sociālo rehabilitētāju
2016. gada 1. marts  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” konkursa kārtībā aicina darbā sociālo rehabilitētāju
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2016. gada 29. februāris  
Valsts SIA Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” izbraukuma konsultācija notiks 8.martā no 11:30 līdz 12:30 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās.
Cēsu sociālās NVO atbalsta izmaiņas pašvaldības finansējuma modelī
2016. gada 25. februāris  
Otrdien, 23.februārī, Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” pulcēja 20 Cēsu novada nevalstiskās organizācijas (turpmāk – NVO) vadītājus, kuras darbojas sociālajā jomā, lai iepazīstinātu un pārrunātu par izvirzītajiem kritērijiem finansējuma saņemšanas kārtībai.
Cēsu Sociālais dienests aicina darbā sociālo darbinieku
2016. gada 17. februāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” konkursa kārtībā aicina darbā sociālo darbinieku
Apstiprināta Atbalsta programma Ģimenēm ar bērniem
2016. gada 24. februāris  
2016.gada 28.janvārī Cēsu novada domes sēdē apstiprināta Atbalsta programma Cēsu novada ģimenēm ar bērniem 2016.-2020.gadam (Atbalsts programma).
Aicina ziedot Cēsu reģiona trūcīgajiem mazuļiem īpašā ziedojumu stendā „Maxima Latvija” veikalā Cēsīs
2016. gada 22. februāris  
Ziedot.lv un SIA „Maxima Latvija” organizētās labdarības programmas „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietvaros „Maxima Latvija” veikalā Cēsīs, Valmieras ielā 17a, ir uzstādīts īpašs interaktīvs ziedošanas stends, kurā saziedotie līdzekļi papildus nonāks Cēsu reģiona trūcīgajām ģimenēm. Stends Cēsīs atradīsies nākamās trīs nedēļas.
Gandarījums par paveikto 2015. gadā
2016. gada 25. janvāris  
Aizritējis vēl viens gads, un Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (turpmāk - Sociālais dienests) var atskatīties un izvērtēt paveikto. Atskatoties uz aizvadītā 2015.gada statistiku vērts uzsvērt, ka Sociālajā dienestā 2015.gadā ir pieņemti 8 268 apmeklētāji, kas ir par 42,50 % mazāk nekā 2014.gadā. Pagājušā gada laikā ir veikti 1 663 apsekojumi klientu dzīvesvietā vai par 10% mazāk kā 2014.gadā.
Uzsākts projekts sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai Vidzemē
2016. gada 5. janvāris  
Vidzemes plānošanas reģions (VPR) ir uzsācis īstenot projektu “Vidzeme iekļauj”. Tā mērķis ir Vidzemes reģionā palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu* sociālo pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā personām ar invaliditāti un bērniem.
Izsludināts AS "Latvijas valsts meži" konkurss sociālās jomas projektiem
2016. gada 4. janvāris  
Pamatojoties uz a/s „Latvijas valsts meži” un Partneru – nodibinājums „Fonds „Ziedot.lv””, nodibinājums „Latvijas Bērnu fonds” un biedrība „Latvijas Samariešu apvienība” un 2015.gada 22. decembrī noslēgto līgumu par a/s „Latvijas valsts meži” ziedojumu sociālajai jomai, Partneri izsludina pieteikšanos biedrībām un nodibinājumiem atbalsta saņemšanai sociālās jomas projektiem.
Gandarījums par gada laikā paveikto
2015. gada 29. decembris  
Katru gadu Invalīdu habilitācijas- dienas centra jauniešiem ar funkcionālās attīstības traucējumiem paralēli ikdienas nodarbībām tiek plānotas aktivitātes jaunu iemaņu un zināšanu apguvei, kā arī saturīga brīvā laika pavadīšanas nodrošināšanai.
Sāks darboties noziegumos cietušo atbalsta tālrunis 116006
2015. gada 23. decembris  
No 2016.gada 1.janvāra cietušajiem un to tuviniekiem būs pieejams bezmaksas atbalsta tālrunis “116006”, kas darbosies katru dienu no plkst.7.00 līdz 22.00, nodrošinot iespēju minētajām personām saņemt emocionālo un psiholoģisko atbalstu, kā arī informāciju par tiesībām un citiem atbalsta dienestiem.
NVO senioru pasākums Ziemassvētku noskaņās
2015. gada 23. decembris  
Cēsu novada 10 nevalstiskās organizācijas Latvijas Kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrības Cēsu nodaļa, Cēsu invalīdu biedrība, Cēsu pilsētas pensionāru biedrība “Cēsu pensionāri”, Latvijas politiski represēto apvienības Cēsu nodaļa, Sarkanā Krusta Cēsu nodaļa, Latvijas Sarkanā Krusta Cēsu nodaļa, Latvijas Multiplās sklerozes asociācijas Cēsu nodaļa, biedrības “Daugavas vanagi Latvijā” Cēsu nodaļa, Latvijas Nacionālo karavīru biedrības Cēsu nodaļa, Kultūras biedrība „Harmonija”, Lauku sieviešu atbalsta grupa “Vaive”, šā gada 19.decembrī savus biedrus seniorus aicināja kopā uz svētku pasākumu Ziemassvētku noskaņās.
Noslēgusies sociālo projektu realizēšana
2015. gada 23. decembris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (Sociālais dienests) šā gada aprīlī izsludināja projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām (NVO) līdzfinansējuma saņemšanai sociālajā jomā. Projektu konkursa mērķis bija iesaistīt nevalstisko sektoru inovatīvās aktivitātēs sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās integrācijas veicināšanai, kā arī sekmēt un dažādot atbalstu sociāli mazaizsargāto iedzīvotāju grupām. Projekti tika īstenoti līdz šā gada decembrim. Projektu realizācijai izlietots līdzfinansējums 3115.82 EUR apmērā.
Labdarības pusdienas trūcīgo daudzbērnu ģimenēm
2015. gada 21. decembris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (Sociālais dienests) vēlas pateikties restorānam “Izsalkušais Jānis” un tā personālam par labo darbu, noorganizējot labdarības vakariņas 16 Cēsu novada ģimeņu vecākiem, kuri saņem sociālā darba pakalpojumu. Izsakām lielu paldies par ziedoto laiku un ieguldīto darbu, lai sarīkotu šīs labdarības vakariņas.
Izmaiņas Sabiedriskās pirts darba laikos pirmssvētku laikā
2015. gada 14. decembris  
Cēsu novada p/a „ Sociālais dienests” informē, ka 24., 25.,26., 27., 28 un 31.decembrī pirts būs slēgta.
Atbalsts Cēsu novada mazaizsargātajiem
2015. gada 24. novembris  
Līdz šim labos darbos palīdzīgu roku mums, Cēsu novada pašvaldības aģentūrai „Sociālais dienests”, esat snieguši Jūs - uzņēmēji, privātpersonas un citi sadarbības partneri, ar mērķi atbalstīt daudzus Cēsu novada iedzīvotājus.
Sociālie darbinieki atzīmē profesionālos svētkus
2015. gada 23. novembris  
Ik gadu novembra otrajā otrdienā tiek atzīmēta Sociālo darbinieku diena. Arī šogad Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" 10. novembrī atzīmēja šos profesijas svētkus, kur atzinību un laba vēlējumus sava novada speciālistiem izteica dienesta direktore Iveta Sietiņsone un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs.
Aicinām personas ar invaliditāti un viņu asistentus piedalīties aptaujā
2015. gada 27. oktobris  
Valsts kontroles lietderības revīzijas “Personām ar invaliditāti nepieciešamo asistenta pakalpojumu nodrošināšanas efektivitāte” ietvaros līdz š.g. 2.novembrim veic personu ar invaliditāti un viņu asistentu aptauju, lai novērtētu ieinteresēto personu apmierinātību ar asistenta pakalpojumu.
Mobilās veselības aprūpes centru apmeklēja 48 Cēsu novada bērni
2015. gada 27. oktobris  
Šā gada 23.oktobrī Cēsīs viesojās Mobilās veselības aprūpes centrs, kurš izveidots ar McDonald House Charities Latvija atbalstu. Tā ir sabiedriska labuma organizācija, kuras galvenais uzdevums ir rūpes par Latvijas bērnu veselību un labklājību.
NVO atbalsts sociālajā jomā
2015. gada 27. oktobris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (turpmāk - Sociālais dienests) šī gada 13.oktobrī aicināja uz kopējo tikšanos nevalstiskās organizācijas, kas darbojas sociālā atbalsta jomā, lai kopā pārrunātu sektora aktualitātes novadā, uzklausītu biedrību pieredzes stāstus, kā arī kopā diskutētu par veicamajām aktivitātēm, kas padarītu dzīvi novadā vēl labāku un pievilcīgāku. Sociālais dienests sadarbojas ar 20 šāda veida biedrībām.
Invalīdu habilitācijas- dienas centra jaunieši viesojas Mazsalacas novadā
2015. gada 8. oktobris  
Laikā, kad dabā sāk parādīties rudens nokrāsas, Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” Invalīdu habilitācijas- Dienas centra jaunieši ar smagiem funkcionāliem traucējumiem devās ekskursijā uz Mazsalacas novadu.
Sveiciens Starptautiskajā senioru dienā!
2015. gada 1. oktobris  
Sagaidot 1. oktobri, Starptautisko veco ļaužu dienu, Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienesta” saka lielu paldies mūsu senioriem par ieguldītajiem darba gadiem, par dzīves gaitā uzkrātās pieredzes nodošanu nākamajām paaudzēm, par izaudzinātajiem bērniem, par mazbērniem un mazmazbērniem sniegto mīlestību.
Cēsu novadā turpinās sarukt maznodrošināto un trūcīgo ģimeņu (personu) skaits
2015. gada 30. septembris  
Uzsākot jauno mācību gadu, vērojama tendence palielināties daudzbērnu ģimeņu iesniegumu skaitam par brīvpusdienu un vecāku maksas atlaižu piešķiršanu. Ja 2014.gada septembrī 192 bērni no daudzbērnu ģimenēm saņēma pašvaldības atmaksātas brīvpusdienas un vecāku maksas atlaides 100 % apmērā, tad šogad septembrī brīvpusdienas skolās un vecāku maksas atvieglojumus saņem 214 bērni. Jāpiemin, ka šiem pabalstiem pašvaldībā var pieteikties visu mācību gadu, līdz ar to atvieglojumu saņēmēju skaits var pieaugt.
Cēsīs ar 1.oktobri darbu atsāks naktspatversme
2015. gada 14. septembris  
Ik gadu, sākoties aukstākam laikam, no 1.okobra savu darbību atsāk Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” naktspatversme. Naktspatversmē klientus uzņems katru dienu laikā no pulksten 18:00 līdz 19:30, savukārt tā jāatstāj nākamajā rītā līdz pulksten 8:00. Nakts stundās klientus uzņems tikai ārkārtas situācijās. Saskaņā ar naktspatversmes iekšējās kārtības noteikumiem pakalpojumus nevarēs izmantot personas, kas atrodas alkoholisko dzērienu reibumā.
Cēsu novada Sociālais dienests pagarina vasaras darba laiku līdz 4.septembrim
2015. gada 31. augusts  
Lai atvieglotu un padarītu ērtāku bērnu vecāku pieteikšanos pabalstiem un skolēnu brīvpusdienām, Sociālais dienests līdz š.g. 4.septembrim turpinās strādāt pēc vasaras darba laikiem.
Saldus Sociālā dienesta pieredzes apmaiņa Cēsīs
2015. gada 24. augusts  
11. augustā Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” pieredzes apmaiņā viesojās Saldus novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests" speciālisti, lai iepazītos ar Cēsu pieredzi darbā ar ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem, personām ar invaliditāti, bezdarbniekiem, un citām sociālās atstumtības riska grupām, aprūpi mājās, dzīvokļu politiku un citiem jautājumiem. Viesi tikās ar Cēsu Sociālā dienests darbiniekiem, pārrunājot sociālās jomas aktualitātes un risināmos jautājumus, kā arī apmeklēja bērnu un jauniešu dienas centru "Saules taka" un „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs”.
Pabalstu aktualitātes septembrī
2015. gada 24. augusts  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (turpmāk – Sociālais dienests) līdz 30.septembrim turpinās pieņemt pieteikumus pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei skolēniem.
Vecāku maksas atlaidēm jāpiesakās līdz 27.augustam
2015. gada 6. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” aicina vecākus, kuri vēlas saņemt maksas atlaides un brīvpusdienas uz 2015./2016.mācību gadu, pieteikties līdz š.g.27.augustam Bērzaines ielā 16/18, Cēsīs, 2. stāvā, 6. vai 7. kabinetā vai Vaives pagasta pārvaldē "Kaķukrogs”.
Sociālais dienests 18.augustā slēgts
2015. gada 13. augusts  
Sakarā ar darbinieku apmācībām š.g. 18. augustā Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” apmeklētājus nepieņems.
Pateicamies par atbalstu Cēsu novada mazuļiem!
2015. gada 30. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” vēlas teikt lielu “”PALDIES” Labdarības organizācijai Ziedot.lv un Biedrībai ‘’Kiwanis Cēsis’’, ar kuru palīdzību atbalstu saņēmuši 17 Cēsu novada mazuļi no trūcīgām ģimenēm.
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2015. gada 6. jūlijs  
Valsts SIA Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” izbraukuma konsultācija notiks 14.jūlijā no 11:00 līdz 12:00 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās.
Pabalsts uzsākot jaunu mācību gadu
2015. gada 2. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” no 1.jūlija var pieteikties pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei skolēniem.
Invalīdu habilitācijas- dienas centra jauniešu Jāņu ieskandināšana
2015. gada 2. jūlijs  
Viena no neatņemamām Invalīdu habilitācijas- dienas centra tradīcijām ir kļuvusi Jāņu svinēšana. Jauniešiem tā ir iespēja atsvaidzināt izpratni par šiem vieniem no vislatviskākajiem svētkiem, saprast šo svētku jēgu, godāt tradīcijas un mācīties ikdienas plūdumā, pēc labi padarīta darba, ienest svētku noskaņu.
Pirmais Ģimenes dienas 2015 pateicības pasākums
2015. gada 25. jūnijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” šogad 29.maijā pirmo reizi rīkoja Ģimenes dienas 2015 pateicības pasākumu. Pasākuma mērķis bija izteikt pateicību visiem atbalstītājiem, kuri palīdzēja organizēt un nodrošināt septīto Ģimenes dienas pasākuma aktivitāšu norisi.
NVO sociālo jomu projektu realizēšana
2015. gada 25. jūnijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (Sociālais dienests) šā gada aprīļa mēnesī izsludināja projektu konkursu nevalstiskajām organizācijām (NVO) līdzfinansējuma saņemšanai sociālajā jomā. Projektu konkursa mērķis bija iesaistīt nevalstisko sektoru inovatīvās aktivitātēs sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās integrācijas veicināšanai, kā arī veicināt un dažādot atbalstu sociāli mazaizsargāto iedzīvotāju grupām. Kopumā projektu realizācijai pieejamais līdzfinansējums bija 3500 EUR.
Norisinājās sociālo dienestu Latvijas mēroga konference
2015. gada 16. jūnijs  
Cēsu 2.pamatskolā 22.maijā pulcējās sociālo dienestu vadītāji no vairāk kā 30 Latvijas novadiem, lai piedalītos Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienības, Cēsu novada domes, Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests”, Cēsu pilsētas pamatskolas, Cēsu 2.pamatskolas un Izglītības un zinātnes ministrijas organizētajā seminārā „Izglītības iestāžu atbalsta personāla loma izglītojamo sekmīgai integrācijai izglītības iestādē un saskarsmes punkti ar sociāliem dienestiem izglītojamo sociālo problēmu mazināšanā izglītības apguvē”.
Informācija klientiem!
2015. gada 12. jūnijs  
Informācija klientiem! Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” 22., 23., 24.jūnijā apmeklētājus nepieņem.
Cēsu Sociālais dienests no 1.jūnija mēneša pāriet uz vasaras darba laiku
2015. gada 27. maijs  
Sākoties vasarai, Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pāries uz vasaras darba laiku.
Cēsīs aizvadīti jau septītie Ģimenes dienas svētki
2015. gada 27. maijs  
15.maijā jau septīto gadu Cēsīs norisinājās pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” un Cēsu novada pašvaldības organizētā Ģimenes dienas pasākums, ģimeņu saliedējošās aktivitātēs šogad piedalījās 91 novada ģimenes (313 dalībnieki).
Cēsu Sociālajā dienestā pieejams publiskais internets
2015. gada 27. maijs  
Kopš 2015.gada marta mēneša Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” klientiem un Cēsu novada iedzīvotājiem ir pieejams publiskais internets. Publiskā interneta pieejas punkts tika izveidots Cēsu novada pašvaldības projekta „Publisko interneta pieejas punktu attīstība” ERAF 3.2.2.2. aktivitātes ietvaros. Iedzīvotājiem ir radīta iespēja piekļūt publiskās pārvaldes, novada un komercsabiedrību piedāvātajiem elektroniskajiem pakalpojumiem un informācijai.
Ielūdzam uz Ratiņu parādi 15.05.2015.
2015. gada 13. maijs  
Starptautisko Ģimeņu dienu ietvaros Cēsīs Sociālais dienests ceturto gadu pēc kārtas rīko Ratiņu parādi. 2015.gada 15.maijā plkst. 18:00 aicinām ģimenes piedalīties bērnu ratiņu parādē!
Valmieras pilsētas un Kocēnu novada Sociālo dienestu darbinieku pieredzes apmaiņa
2015. gada 8. maijs  
8.maijā Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” pieredzes apmaiņā viesojās Valmieras pilsētas un Kocēnu novada Sociālo dienestu speciālisti, lai iepazītos ar Cēsu pieredzi darbā ar ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem, personām ar invaliditāti, bezdarbniekiem, un citām sociālās atstumtības riska grupām, aprūpi mājās, dzīvokļu politiku un citiem jautājumiem. Viesi tikās ar dienesta vadītāju Ivetu Sietiņsoni un darbiniekiem, pārrunājot sociālās jomas aktualitātes un risināmos jautājumus, kā arī apmeklēja bērnu un jauniešu dienas centru "Saules taka" un „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs”.
Pabalsts kurināmā iegādei
2015. gada 23. aprīlis  
No š.g. 5.maija līdz 30.septembrim Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņems iesniegumus dzīvokļa pabalsta piešķiršanai no personām/ģimenēm, kuras dzīvo mājā ar lokālu apkuri.
15.maijā - Ģimenes diena Cēsīs!
2015. gada 23. aprīlis  
Jau septīto gadu Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar dažādām organizācijām un Cēsu novada pašvaldību dāvina šos svētkus visām Cēsu novada ģimenēm ar bērniem.
Informācija par līgumu, kas noslēgts ar AS „Latvenergo”, numuru paziņošanu
2015. gada 23. aprīlis  
2015.gada 1.janvārī atveroties elektroenerģijas tirgum, daudzbērnu ģimenes un maznodrošinātās vai trūcīgās personas/ģimenes (Aizsargātās personas) var saņemt atbalstu norēķiniem par elektroenerģiju. Atbalsts tiek attiecināts uz līgumu, kas ir noslēgts par kādu no AS „Latvenergo” piedāvātajiem Elektrum produktiem. Līgumam nav obligāti jābūt noslēgtam uz Aizsargātās personas vārda.
Aprīļa jautrības Dienas centrā ”Saules taka”
2015. gada 20. aprīlis  
1.aprīlis visā pasaulē ir pazīstams kā Joku jeb Smieklu diena, kad ar cilvēkiem mēdz izspēlēt dažādus jokus un blēdības. Vienu tādu joku ar bērniem no Dienas centra ”Saules taka” izspēlēja garauši. Ap pēcpusdienu centriņā iecilpoja lieli un mazi zaķēni, skaļi saukdami: „Lieldienas ir klāt!”. Bērni izbrīnīti atsaucās: „Ha-ha-ha! Šodien pirmais aprīlis. Lieldieniņas citu dienu.”
Lieldienu pasākums Invalīdu habilitācijas – dienas centrā
2015. gada 15. aprīlis  
Š. g. 31. martā Invalīdu habilitācijas dienas centrā jaunieši ar Centra darbinieču atbalstu, par prieku sev un piederīgajiem, iestudēja svētku scenāriju ,,Lieldienas”. Atbilstoši Lieldienām un scenārijā paredzētajam, izgreznotā telpa ar tumšajiem pavasara padebešiem un piesaulītē plaukstošajiem ziediem, putnu treļļu pieskandinātas dziesmas pavadībā, pildījās pilna ar zaķiem, cālīšiem, gaili un vistiņu. Tika deklamēti dzejoļi un skandētas dziesmas ar Lieldienu un pavasara tematiku.
Aicinām piedalīties Pavasara pasākumā
2015. gada 2. aprīlis  
Biedrība „Ģimenes centrs Mūsu nākotne” sadarbībā ar biedrību „Gādība. LV” un Cēsu novada pašvaldības aģentūru „Sociālais dienests” vēlas informēt Cēsu novada ģimenes ar bērniem par iespēju piedalīties Pavasara pasākumā.
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2015. gada 1. aprīlis  
Valsts SIA Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” izbraukuma konsultācija notiks 28.aprīlī no 11:00 līdz 12:00 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās.
Izmaiņas Sabiedriskās pirts darba laikos svētkos
2015. gada 31. marts  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” informē, ka Cēsu Sabiedriskā pirts 3.aprīlī būs slēgta. Trešdien, 1.aprīlī pirts atvērta sievietēm no plkst. 11:00 līdz 19:00. Ceturtdien, 2.aprīlī no plkst.11.00 līdz 18:00 uz pirti aicināti vīrieši. 4.aprīlī no plkst. 10.00 līdz 19.00 pirts atvērta vīriešiem.
Cēsīs uzadītas getras, zeķes un jakas baleta dejotājiem
2015. gada 18. marts  
Kultūras ministrija 2014.gada pavasarī uzsāka radošo partnerību projektu, kura ietvaros Rīgas Horeogrāfijas vidusskola radīja jaunu baletskolas audzēkņu apģērbu līniju, kuras funkcija ir uzturēt ķermeņa muskulatūras siltumu pirms un pēc baleta nodarbībām.
Cēsīs notika apmācības par cilvēktirdzniecības ierobežošanu
2015. gada 13. marts  
Šā gada 10. un 11.martā nevalstiskā organizācija „Patvērums „Drošā māja” organizēja apmācības par cilvēktirdzniecībām (turpmāk – CT). Apmācību mērķis bija veicināt dalībnieku sociālo un profesionālo kompetenču attīstību darbā ar CT klientu, t.sk. cilvēkredzējumu, emocionālo inteliģenci un personiskās-profesionālās vadības elementus, atpazīt stereotipus un aizspriedumus darbā ar CT, atbalstīt labas prakses attīstību, sniegt atbalstu darbā ar klientu, t.sk. mazināt izdegšanu, kā arī paaugstināt kvalifikāciju sociālā darba speciālistiem profesionālā darbā - metodiskajā un darbā ar klientu (CT) jomā.
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2015. gada 26. februāris  
Valsts SIA Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” izbraukuma konsultācija notiks 23.martā no 11:00 līdz 12:00 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās.
Aicinām ģimenes, kuras dzīvo mājā ar centralizētu siltumapgādi, pieteikties pabalstam
2015. gada 13. februāris  
Līdz 31.martam Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņems iesniegumus pabalsta piešķiršanai personām/ģimenēm, kuras dzīvo daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā ar centralizētu siltumapgādi.
Pārsteigums Cēsu 2.pamatskolas bērniem ar īpašām vajadzībām
2015. gada 13. februāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” (turpmāk - Aģentūra) darbinieki devās sagādāt pārsteigumu Cēsu 2.pamatskolas grupai, kurā mācās bērni ar īpašām vajadzībām.
Pateicamies Kristapam Kosītim ar ģimeni par atbalstu Cēsu daudzbērnu ģimenēm
2015. gada 13. februāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" vēlas pateikties Kosīša ģimenei par sniegto atbalstu Cēsu daudzbērnu ģimenēm.
Cēsu novada maznodrošinātās ģimenes ir priecīgas par iespēju apmeklēt kultūras pasākumus
2015. gada 11. februāris  
Cēsu pils ģildes fonds sadarbībā ar SIA “Vidzemes koncertzāle” piešķīra Cēsu novada pašvaldības aģentūrai „Sociālais dienests” biļetes uz 3 dažādām izrādēm, lai Cēsu maznodrošinātās ģimenes varētu apmeklēt Cēsīs rīkotās izrādes.
Gandarījums par paveikto 2014. gadā
2015. gada 29. janvāris  
Aizritējis vēl viens gads, un Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” var atskatīties un izvērtēt paveikto. Atskatoties uz aizvadītā 2014.gada statistiku vērts uzsvērt, ka Sociālajā dienestā 2014.gadā ir pieņemti 14 378 apmeklētāji, kas ir par 8% vairāk nekā 2013.gadā. Pagājušā gada laikā ir veikti 1 853 apsekojumi klientu dzīvesvietā (apsekojumu skaits palielinājies par 6,9% (2013.gadā reģistrēti 1 732 apsekojumi)).
Invalīdu habilitācijas- dienas centra jaunieši apmeklē Botānisko dārzu
2015. gada 20. janvāris  
Iesākoties jaunam gadam, Invalīdu habilitācijas- dienas centra jauniešiem jau janvāra otrajā nedēļā bija iespēja iepazīt Latvijas universitātes Botānisko dārzu Rīgā. Lai arī dabā šobrīd valda miera periods jaunieši baudīja Tropu mājas eksotiku un bija sajūta it kā pabūts tāltālos siltzemju nostūros ar tropu un subtropu klimatu.
Cēsīs notika reģionālais seminārs par cilvēktirdzniecību
2015. gada 19. janvāris  
Šā gada 15. un 16.janvārī nevalstiskā organizācija „Patvērums „Drošā māja”” rīkoja Cēsīs reģionālo semināru par cilvēktirdzniecību. Semināra mērķis bija paaugstināt pašvaldības darbinieku profesionālo kompetenci cilvēktirdzniecības mazināšanā, upuru identificēšanā, preventīvo pasākumu veicināšanā.
Cēsu uzņēmēji sniedz nenovērtējamu atbalstu sociāli mazaizsargāto iedzīvotāju grupām
2015. gada 15. janvāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" vēlas pateikties visiem sadarbības partneriem un ziedotājiem, kuri 2014.gadā snieguši nenovērtējamu atbalstu Cēsu novada sociāli mazaizsargāto iedzīvotāju grupām:
Projekta konkurss biedrībām un nodibinājumiem
2015. gada 14. janvāris  
Sabiedrības integrācijas fonds izsludina atklātu projektu konkursu programmas „NVO līdzfinansējuma programma" ietvaros, kas tiek finansēts no Sabiedrības integrācijas fondam piešķirtajiem valsts budžeta dotācijas līdzekļiem.
Biedrībām un nodibinājumiem ir iespēja pieteikties "Latvijas valsts meži" ziedojumu sociālās jomas projektiem
2015. gada 7. janvāris  
Pamatojoties uz a/s „Latvijas valsts meži” un Partneru – nodibinājums „Fonds „Ziedot””, nodibinājums „Latvijas Bērnu fonds” un biedrība „Latvijas Samariešu apvienība” un 2014.gada 3. decembrī noslēgto līgumu par a/s „Latvijas valsts meži” ziedojumu sociālajai jomai, Partneri izsludina pieteikšanos biedrībām un nodibinājumiem atbalsta saņemšanai sociālās jomas projektiem.
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2014. gada 18. decembris  
Valsts SIA Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” kārtējā izbraukuma konsultācija notiks 2015.gada 20.janvārī no plkst. 11.00 līdz plkst. 12.00 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās.
Rīgas Horeogrāfijas vidusskola sadarbojas ar Cēsīm
2014. gada 18. decembris  
Ar cēsnieku palīdzību top Rīgas Horeogrāfijas vidusskolas baleta apģērbu līnija, kuru demonstrēs Cēsīs Ģimenes dienā.
Apciemos Cēsu novada pensionārus un 1. grupas invalīdus
2014. gada 15. decembris  
Izmaiņas Cēsu Sabiedriskās pirts darba laikos svētkos
2014. gada 15. decembris  
Dzīvokļa pabalsts personām, kuras dzīvo mājā ar centralizētu siltumapgādi
2014. gada 29. oktobris  
Pašvaldības atbalsts daudzbērnu ģimenēm
2014. gada 1. augusts  
Turpinot Cēsu novada pašvaldības atbalstu novada daudzbērnu ģimenēm, arī šogad daudzbērnu ģimeņu bērniem Cēsu novadā būs iespēja saņemt brīvpusdienas skolās vai vecāku maksas atvieglojumus bērnudārzos 100 % apmērā.
Daudzbērnu ģimenes arī šogad var saņemt elektrības dāvanu kartes
2014. gada 1. augusts  
No 1.augusta dāvanu kartes saņemšanai ģimenes var pieteikties AS "Latvenergo" Klientu apkalpošanas portālā www.e-latvenergo.lv, kā arī klientu apkalpošanas centros visā Latvijā līdz pat 2014.gada 31.decembrim.
Dienas centrā „Saules taka” veselīga dzīvesveida nedēļa
2014. gada 5. novembris  
Skolēnu brīvdienās no 27. līdz 31.oktobrim dienas centrā „Saules taka” notika veselīga dzīvesveida nedēļa, kurā jaunieši un bērni iepazinās ar dažādiem sporta veidiem.
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2014. gada 3. novembris  
Nakts patversmes klienti saņems siltas zeķes, šalles, cimdus un cepures
2014. gada 16. oktobris  
Šodien, 16.oktobrī, Sociālais dienests saņēma 10 komplektus (zeķes, šalles, cimdus un siltas cepures), kuri sildīs nakts patversmes klientus visu ziemu.
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2014. gada 22. septembris  
28. oktobrī no 11:00 līdz 12:00 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās notiks kārtējā izbraukuma konsultācija
Sociālais dienests aicina darbā projektu vadītāju - attīstības speciālistu
2014. gada 1. oktobris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” konkursa kārtībā uz laiku aicina darbā Projektu vadītāju – attīstības speciālistu
Mācību piederumu un malkas iegādes pabalstiem izmaksāti 30 tūkstoši eiro
2014. gada 13. oktobris  
Ar 1.oktobri darbu atsāk naktspatversme
2014. gada 24. septembris  
Naktspatversmē klientus uzņems katru dienu laikā no pulksten 18:00 līdz 19:30, savukārt tā jāatstāj nākamajā rītā līdz pulksten 8:00. Nakts stundās klientus uzņems tikai ārkārtas situācijās. Saskaņā ar naktspatversmes iekšējās kārtības noteikumiem pakalpojumus nevarēs izmantot personas, kas atrodas alkoholisko dzērienu reibumā.
Sveicam Cēsu novada seniorus!
2014. gada 30. septembris  
Vēl līdz 30.septembrim iedzīvotāji var pieteikties pabalstam kurināmā iegādei
2014. gada 22. aprīlis  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņem iesniegumus pabalsta piešķiršanai no personām/ģimenēm, kuras dzīvo mājā ar lokālu apkuri.
Pieaug atbalsts daudzbērnu ģimeņu bērniem, samazinās trūcīgo personu skaits
2014. gada 28. septembris  
Līdz ar jauna atbalsta ieviešanu 2013.gadā – brīvpusdienas un vecāku maksas atlaides daudzbērnu ģimenēm, šogad palielinājies iesniegumu skaits par atbalsta piešķiršanu daudzbērnu ģimeņu bērniem.
Turpinās pabalstu izmaksāšana uzsākot jaunu mācību gadu
2014. gada 22. jūlijs  
Invalīdu habilitācijas - dienas centra jaunieši gūst jaunus iespaidus Raunas novadā
2014. gada 24. septembris  
Invalīdu habilitācijas - dienas centra jaunieši ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, izskanot vasarai, devās rudens ekskursijā. Šoreiz - paviesojoties Raunas novada skaistākajās dabas ainavu vietās.
Informācija Sociālā dienesta apmeklētājiem!
2014. gada 23. septembris  
Cēsu novadā noslēdzies projekts ”Meklējot labāko Eiropas praksi jauniešu noziedzības novēršanai”
2014. gada 19. septembris  
Cēsīs labdarības akcija Gaujaslīčos
2014. gada 27. augusts  
Lai sagatavotu bērnus jaunajam mācību gadam, akcijas „Tuvojas skolas laiks" ietvaros, biedrība „Gaujaslīči” 29. un 30. augustā no plkst. 12:00 līdz 18:00 Dzirnavu ielā 45, Cēsīs, piedāvā iespēju maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm saņemt palīdzību (apģērbi, apavi, skolas piederumi).
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2014. gada 21. augusts  
No 11.augusta līdz 15.augustam slēgts dienas centrs "Saules taka"
2014. gada 11. augusts  
No 11.augusta līdz 15.augustam būs slēgts bērnu un jauniešu dienas centrs „Saules taka”
„3+ Ģimenes karte” – sākums atbalsta sistēmai daudzbērnu ģimenēm
2014. gada 6. augusts  
Sākot ar 15.augustu, daudzbērnu ģimenēm būs iespēja pieteikties Latvijas Goda ģimenes apliecībai „3+ Ģimenes karte”, kas derēs ne tikai kā daudzbērnu ģimenes statusu apliecinošs dokuments, bet arī dos iespēju ģimenēm, kurās aug trīs un vairāk bērnu, saņemt atlaides dažādos valsts un privātos uzņēmumos, tūrisma vietās un kultūras iestādēs.
Bezmaksas 1.līmeņa augstākā izglītība - Sociālais rehabilitētājs
2014. gada 11. jūlijs  
Līdz 1.augustam Latvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledžā pieņems dokumentus sociālo rehabilitētāju apmācībām Cēsīs. Dokumentus apmācībām jāiesniedz - Vidus prospektā 36/38, Jūrmalā, Bulduros, obligāti norādot, ka mācībām Cēsīs (Cēsu grupai).
Sievietes iepazīt sevi
2014. gada 28. jūlijs  
Cēsu pašvaldības aģentūrā ‘’Sociālais dienests’’ nedēļas garumā (21.-25.jūlijs) notika atbalsta grupas nodarbības sievietēm.
„Dalīsimies dienišķajā maizē” - 31. jūlijā zupas virtuve ar izcilo šefpavāru Mārtiņu Rītiņu
2014. gada 29. jūlijs  
Baznīcas dienas organizatori, 31.jūlijā no plkst. 14.00 līdz plkst. 15.00, Rožu laukumā, aicina Cēsu novada trūcīgos, maznodrošinātos iedzīvotājus saņemt siltu zupu.
Dienas centra „Saules taka” jaunieši dodas ekspedīcijā „Es plašā pasaulīte”
2014. gada 22. jūlijs  
Izmaiņas Sabiedriskās pirts darba laikos
2014. gada 22. jūlijs  
Invalīdu habilitācijas- dienas centra darbības turpinājums
2014. gada 2. jūlijs  
Kopš projekta beigām jau ir ieskandināti 2 ielīgošanas pasākumi. Pirms svētkiem tika iets pļavās, iepazītas un plūktas Jāņu zāles, pušķotas Centra telpas. Svētku dienā, darbiniekiem piepalīdzot, jaunieši lauku sētā vija Jāņu vainagus, dedza ugunskuru, dziedāja dziesmas un gāja rotaļās. Centrā tiek organizēti pasākumi arī kopā ar ģimenes locekļiem. 2013. gada 17. decembrī Ziemassvētku mīļumu, gaišumu un svētsvinīgumu Centra telpās ienesa Teiksmas un Līgas Vasmaņu muzikāli poētiskais uzvedums, bet uz 2014. gada 15. aprīli Centra darbinieces bija uzvedušas Lieldienu ludziņu „Kas krāso olas?”. Savukārt š.g. 12. maijā, atzīmējot Mātes dienu, jaunieši saviem piederīgajiem bija sarūpējuši svētkus, dāvājot pateicību un mīlestību.
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2014. gada 13. jūnijs  
15.jūlijā no 11:00 līdz 12:00 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās.
Seniori tiekas Vasarsvētku noskaņās
2014. gada 10. jūnijs  
Jau otro gadu Vasarsvētku laikā Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” organizēja svētku pasākumu Aprūpes mājās klientiem.
Informācija Cēsu sabiedriskās pirts apmeklētājiem!
2014. gada 3. jūnijs  
Sociālā dienesta apmeklētāju pieņemšana vasaras sezonā
2014. gada 2. jūnijs  
Aizskrējis vēl viens Dienas centra ‘’Saules taka’’ projekta aktivitātes mēnesis ”No nemāku uz māku”’
2013. gada 29. novembris  
Cēsīs aizvadīti jau sestie Ģimenes dienas svētki
2014. gada 19. maijs  
15.maijā jau sesto gadu Cēsīs norisinājās pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” un Cēsu novada pašvaldība organizētā Ģimenes diena Cēsīs, ģimeņu saliedējošās aktivitātēs šogad piedalījās 111 novada ģimenes (355 dalībnieki).
15.maijā - Ģimenes diena Cēsīs!
2014. gada 29. aprīlis  
Jau sesto gadu Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar dažādām organizācijām un Cēsu novada pašvaldību dāvina šos svētkus visām Cēsu novada ģimenēm ar bērniem.
Izmaiņas Cēsu sabiedriskās pirts darba laikos svētkos
2014. gada 28. aprīlis  
Specializētā autotransporta pakalpojums Cēsīs
2014. gada 16. aprīlis  
Jauni risinājumi mājas aprūpē
2014. gada 22. maijs  
Š.g. aprīlī noslēdzās Centrālās Baltijas jūras reģiona Interreg IVA pārrobežu sadarbības programmas INNOCARE projekts, kas kopš 2011.gada novembra realizēts sadarbībā ar projekta partneriem no Zviedrijas, Igaunijas un Latvijas.
Uzaicinājums pensijas vecuma personām, personām ar invaliditāti un viņu ģimenes locekļiem uz tikšanos 3.aprīlī
2014. gada 1. aprīlis  
15.aprīlī Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija Cēsīs
2014. gada 31. marts  
Vaives pagasta iedzīvotāji var izvēlēties, kur saņemt sociālo palīdzību un pakalpojumus Cēsu novadā
2014. gada 31. marts  
Gatavojas Starptautiskajai ģimenes dienai Cēsīs!
2014. gada 24. marts  
15.maijā jau sesto gadu pēc kārtas Cēsīs tiks organizēta ĢIMENES DIENA. Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar dažādām organizācijām un Cēsu novada pašvaldību dāvinās šos svētkus visām ģimenēm.
13. martā diskusija ar bezdarbniekiem
2014. gada 11. marts  
13.martā plkst. 10.00 diskusija par sociālajiem pakalpojumiem un pabalstiem. Aicinām piedalīties bezdarbniekus.
Uzaicinājums ģimenēm, kurās aug bērni, aizbildņiem, audžuģimenēm un bērniem bāreņiem uz tikšanos
2014. gada 11. marts  
25.martā plkst. 17.00 diskusija par sociālajiem pakalpojumiem un pabalstiem. Aicinām piedalīties Cēsu novada ģimenes, kurās aug bēni.
18. martā Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija
2014. gada 3. marts  
18.martā no 11:00 līdz 12:00 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās.
Organizē diskusijas par pakalpojumiem un pabalstiem novadā
2014. gada 6. marts  
Kļūsti par audžuģimeni un palīdzi bērnam izaugt!
2014. gada 25. februāris  
Varbūt Tu esi gatavs atvērt savas mājas durvis un dāvināt sirds siltumu bērniem, kuri palikuši bez vecāku rūpēm un mīlestības? Varbūt arī tavas ģimenes roku vadīts kāds mazulis var mācīties staigāt, runāt, rūpēties par sevi un apjaust, ka kādam šinī pasaulē ir svarīgs un vajadzīgs?
Aicinām pieteikties dzīvokļa pabalstam mājā ar centralizētu siltumapgādi
2013. gada 19. novembris  
No š.g. novembra līdz 2014. gada 31.martam Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņems iesniegumus pabalsta piešķiršanai personām/ģimenēm, kuras dzīvo daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā ar centralizētu siltumapgādi.
Informācija!
2014. gada 5. februāris  
Bezmaksas pārtikas paku izsniegšana ir beigusies!
No 3. februāra veselības istabā ir iespēja veikt bezmaksas HIV testu
2014. gada 3. februāris  
Paldies ziedotājiem!
2014. gada 3. februāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" vēlas pateikties visiem sadarbības partneriem un ziedotājiem, kuri 2013.gadā snieguši nenovērtējamu atbalstu Cēsu novada sociāli mazaizsargātajiem iedzīvotājiem.
Kas cits, ja ne ES!
2014. gada 4. februāris  
Noslēdzas Cēsu novada pašvaldības aģentūras ’’Sociālais dienests’’ jauniešu centra ‘’Saules taka’’ ES neformālās izglītības programmas Jaunatne darbībā projekts” Kas cits, ja ne es?, Kad vēl, ja ne tagad!”.
Sociālajam dienestam 7 gadi
2014. gada 1. februāris  
1.februārī Cēsu novada pašvaldības aģentūrai „Sociālais dienests” aprit septiņi gadi kopš darbības uzsākšanas.
Gandarījums par paveikto 2013.gadā
2014. gada 27. janvāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūrai „Sociālais dienests” (turpmāk - Sociālais dienests) 2013.gads ir bijis veiksmīgs - noslēgušies trīs nozīmīgi Eiropas Sociālā fonda projekti. Sadarbībā ar Sabiedrisko politikas centru „Providus” uzsāktas jaunas aktivitātes projektā „Meklējot labāko Eiropas praksi jauniešu noziedzības mazināšanā” un 2013.gada nogalē sadarbībā ar Latvijas Sarkanā krusta komiteju uzsākts jauns projekts „Brīvprātīgais sociālais darbs kā pamats labākai dzīves kvalitātei”.
Veselības istabas darba laiki
2013. gada 2. oktobris  
Aicinām iepazīties ar veselības istabas "Seniors senioram" darba laikiem
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija
2013. gada 20. decembris  
Valsts SIA Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” kārtējā izbraukuma konsultācija notiks 21.janvārī no 11:00 līdz 12:00 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās.
Projekts „Kas cits, ja ne es? Kad vēl, ja ne tagad?” tuvojas noslēgumam
2014. gada 3. janvāris  
Rūķu darbnīca bērnu un jauniešu dienas centrā „Saules taka”
2013. gada 31. decembris  
Dienas Centrā „Saules taka” visu decembri darbojās Rūķu darbnīca, kurā jaunieši pārtapa par čaklajiem rūķīšiem, Jaunieši tajā grieza,, zīmēja, krāsoja, līmēja.
Kopā varam iepriecināt
2013. gada 18. decembris  
Ziemassvētki ikvienā pilsētā, mājā un ģimenē ienes klusu skaistumu, labas domas un prieku. Arī Cēsu novada pašvaldība ik gadu iepriecina novadniekus, lai padarītu svētkus jaukākus un gaišākus ikviena novadnieka mājā un ģimenē.
Apmeklētāju pieņemšanas laiki svētku dienās
2013. gada 6. decembris  
Sakarā ar Ziemassvētku paciņu izvadāšanu Cēsu novada pensionāriem (vecākiem par 80 gadiem) un 1.grupas invalīdiem, 18. un 19.decembrī Aģentūras darbinieki apmeklētājus nepieņems.
Aizritējis „Aso prātu” mēnesis
2013. gada 1. novembris  
Preses konference par vēža savlaicīgas diagnostikas pētījumu Cēsīs
2013. gada 7. decembris  
2013.gada 12.decembrī Cēsīs, Bērzaines ielā 16 paredzēta preses konference, lai iepazīstinātu ar Latvijas Universitātes un Cēsu novada pašvaldības kopīgi izveidotā Cēsu profilakses un savlaicīgas diagnostikas centra (turpmāk – Centrs) pirmo divu mēnešu darba rezultātiem un iespējām, ko pētījums sniedz iedzīvotājiem.
Apciemos Cēsu novada pensionārus un 1. grupas invalīdus
2013. gada 9. decembris  
18. un 19.decembrī, sākot no plkst. 9:00, Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” darbinieki un pārstāvji no Cēsu novada domes apciemos pensionārus, kuri sasnieguši 80 un vairāk gadu un cilvēkus ar 1.grupas invaliditāti,
Izmaiņas Cēsu Sabiedriskās pirts darba laikos svētkos
2013. gada 16. decembris  
Dienas centra „Saules taka” jaunieši decembri pasludinājuši par Labdarības mēnesi.
2013. gada 1. decembris  
Mēneša garumā jaunieši gatavos Ziemassvētku kartiņas Cēsu novada pensionāriem, invalīdiem. Rīkos labdarības pasākumu-koncertprogrammu ‘’Paldies”, parādot projekta laikā iegūtās prasmes.
Cēsu novada ļaudis atzīmē Starptautisko Invalīdu dienu
2013. gada 4. decembris  
Šogad Invalīdu dienai veltītu pasākumu novadniekiem organizēja Cēsu Invalīdu biedrība sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldības aģentūru „Sociālais dienests”, pulcinot novadniekus, cilvēkus ar invaliditāti un nevalstisko organizāciju pārstāvjus.
Projekta partneru tikšanās Nakas pašvaldībā (Zviedrijā)
2013. gada 27. novembris  
Centrālā Baltijas jūras reģiona Interreg IVA pārrobežu sadarbības programmas projekta „INNOCARE” ietvaros Cēsu novada pašvaldības priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs no 25. līdz 26. novembrim piedalījās projekta partneru un pašvaldību vadītāju sanāksmē Nakas pašvaldībā (Zviedrijā).
Aicinām veikt bezmaksas HIV eksprestestu Eiropas HIV testēšanas nedēļas ietvaros
2013. gada 22. novembris  
Cēsu novada iedzīvotāji bezmaksas HIV eksprestestu var veikt Latvijas Saranā krusta Veselības istabā, Cēsīs, Raunas ielā 4, 3.stāvā.
Organizē diskusiju par sadarbības modeļa veidošanu vardarbībā pret sievieti novēršanai
2013. gada 20. novembris  
Lai aktualizētu katras institūcijas kompetenci un novērstu sadarbības kavējošos šķēršļus, 25. novembrī plkst. 15:00 Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” organizē apaļā galda diskusiju.
3.decembrī aicinām piedalīties Invalīdu dienai veltītajā pasākumā
2013. gada 20. novembris  
Atzīmējot šo dienu, 2013. gada 3.decembrī, plkst.10.00 Cēsu Invalīdu biedrība aicina ikvienu novadnieku iepazīties ar Cēsu Invalīdu biedrības darbu ikdienā un piedalīties Invalīdu dienai veltītajā pasākumā biedrības telpās Raunas ielā 6a, Cēsīs.
Atbalsts Cēsu novada mazaizsargātajiem
2013. gada 18. novembris  
Aicinām uzņēmējus atbalstīt un iepriecināt bērnus no daudzbērnu ģimenēm, bērnus ar īpašām vajadzībām un bērnus, kuri vairs nav kopā ar saviem vecākiem, kā arī novada vecākos iedzīvotājus un citus Cēsu novada mazaizsargātos iedzīvotājus.
Dienas centrā „Saules taka” sācies ikdienas prasmju mēnesis
2013. gada 1. novembris  
Sociālais dienests rīko atvērto durvju dienu
2013. gada 25. oktobris  
Šogad šie profesijas svētki tiks atzīmēti 12. novembrī, kad Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” (turpmāk – Sociālais dienests) rīko atvērto durvju dienu, lai informētu iedzīvotājus par novadā pieejamo sociālo palīdzību un sociālajiem pakalpojumiem.
Augusts bērnu un jauniešu dienas centrā „Saules taka”
2013. gada 30. augusts  
Turpinās AS „Latvenergo” elektrības norēķinu dāvanu kartes izsniegšana
2013. gada 19. septembris  
Atbalsta kampaņas noteikumi paredz, ka šīs kampaņas ietvaros, kura sākās 2012.gada 1.janvārī, ģimene var pretendēt atbalsta saņemšanai tikai vienu reizi (arī ja tā atbilst vairākām mērķu grupām). Vairāk par akcijas noteikumiem interesēties AS „Latvenergo” zvanot uz tālruni 80 200 402.
Bezmaksas konsultācijas veselības aprūpes jautājumos
2013. gada 16. augusts  
Ar š. g. 1. septembri Cēsu novada pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests" sabiedrības veselības speciāliste Zane Brente - Brantiņa uzsāks iedzīvotāju konsultēšanu veselības aprūpes un profilakses jautājumos - trešdienās no 16.00 - 18.00 Cēsīs Bērzaines ielā 16, 16. kabinetā.
Noslēdzas ESF projekts "Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs"
2013. gada 22. oktobris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" oktobrī pabeidz ESF projekta „Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs” īstenošanu.
Pieredzes apmaiņas vizītē viesosies Tukuma novada sociālais dienests
2013. gada 23. oktobris  
Meklējot labāko Eiropas praksi jauniešu noziedzības novēršanai
2013. gada 29. oktobris  
2013. gada 29. oktobrī projekta „Meklējot labāko Eiropas praksi jauniešu noziedzības novēršanai” ietvaros Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Bērzaines ielā 18, kopā tiks aicināti projektā iesaistīto bērnu vecāki.
Cēsu novada nevalstisko organizāciju pieredze Tallinā
2013. gada 14. oktobris  
Ceturtdien, 10.oktobrī Cēsu novada nevalstiskās organizācijas sociālajā jomā devās mācību braucienā uz Igauniju iepazīt senioru mūžizglītības un veselības centru (VENÜ).
Bezmaksas kāju vēnu pārbaude
2013. gada 8. oktobris  
21.oktobrī Cēsīs notiks bezmaksas kāju vēnu pārbaude
Dienas centrā „Saules taka” aso prātu mēnesis
2013. gada 3. oktobris  
Dienas centrā „Saules taka” ir noslēdzies mākslas mēnesis
2013. gada 3. oktobris  
Atvērta veselības istaba
2013. gada 3. oktobris  
Starptautiskajā veco ļaužu dienā, 1. oktobrī, Cēsīs durvis vēra veselības istaba „Seniors senioram”. Veselības istaba izveidota, lai uzlabotu Cēsu novada iedzīvotāju informētību par veselību ietekmējošiem faktoriem, saslimšanas riskiem un to profilaksi.
Pasaules sirds dienu svinēs Cēsīs
2013. gada 24. septembris  
Atnāc 27. septembrī plkst. 14.00 uz Bērzaines ielu 16, 2. stāva zālīti, kur notiks tikšanās ar kardioloģi dr. Užāni. Parunāsim par sirds veselību, sirds un asinsvadu slimību profilaksi un veselīgu
Durvis vērs veselības istaba "Seniors senioram"
2013. gada 24. septembris  
Starptautiskajā veco ļaužu dienā, 1.oktobrī plkst. 11.00, Raunas ielā 4 (3 stāvā), Cēsīs durvis vērs veselības istaba „Seniors senioram”.
Informācija daudzbērnu ģimeņu vecākiem
2013. gada 12. augusts  
Uz atvieglojuma saņemšanu var pretendēt daudzbērnu ģimene, kura aprūpē 3 vai vairāk nepilngadīgus bērnus, tai skaitā audžuģimenē ievietotus un aizbildnībā esošus bērnus, līdz 21 gadu vecumam, ja skolnieks bez pārtraukuma turpina mācības vispārējās izglītības iestādē, un kura ir deklarējusi savu dzīvesvietu Cēsu novadā.
Ar 1.oktobri darbu atsāks nakts patversme
2013. gada 18. septembris  
Jau septīto gadu sākoties aukstākam laikam, no 1.okobra savu darbību atsāk Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” pagaidu nakts patversme.
Aicinām pieteikties malkas un mācību piederumu iegādes pabalstam
2013. gada 16. septembris  
Vēl līdz 30.septembrim Cēsu novada p/a „Sociālais dienests” pieņems iesniegumus malkas pabalsta piešķiršanai, kā arī iesniegumus mācību piederumu iegādei skolēniem.
Cēsīs labdarības akcija Gaujaslīčos
2013. gada 11. septembris  
Biedrība „Gaujaslīči”, 13. un 14. septembrī no plkst. 12:00 līdz 18:00 piedāvā iespēju pilngadīgām personām
HIV profilakses kabineta darba laiks ar 2013.gada 1. septembri
2013. gada 19. augusts  
Dienas centrā „Saules taka” aktivitātes turpinās
2013. gada 2. septembris  
Labdarības akcija „Uzsākot skolas gaitas”
2013. gada 12. augusts  
Biedrība „Gaujaslīči” augusta mēnesī organizē akciju ģimenēm ar bērniem „Uzsākot skolas gaitas”.
Dienas centrā „Saules taka” radošais mēnesis
2013. gada 1. augusts  
Dienas centrā ‘’Saules taka” jau septiņus mēnešus norit ES neformālās izglītības programmas ‘’Jaunatne darbībā’’ projekts ’’Kas cits, ja ne es? Kad vēl, ja ne tagad?”.
Sociālās rehabilitācijas pasākumi Resursu centrā
2013. gada 1. augusts  
Dienas centra „ Saules taka” aktivitātes jūnijā
2013. gada 28. jūnijs  
Saules takas aktīvais sporta mēnesis
2013. gada 31. jūlijs  
Noslēdzas projekts “Ģimeņu stiprināšanas programmas izstrāde un ieviešana Cēsu novadā”
2013. gada 31. jūlijs  
Šonedēļ, 31. jūlijā noslēdzas projekts „Ģimeņu stiprināšanas programmas izstrāde un ieviešana Cēsu novadā””, kas savu darbu sāka 2012. gada janvārī un tika realizēts ar Eiropas Sociālā Fonda atbalstu.
Pabalsts mācību piederumu iegādei – atbalsts ģimenēm ar bērniem !
2013. gada 22. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” dara zināmu, ka no 1.07.2013. uzsākta dokumentu pieņemšana pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei skolēniem.
Bērnu un jauniešu dienas centrā "Saules taka" sporta mēnesis
2013. gada 1. jūlijs  
Cēsu Sabiedriskās pirts aktualitātes
2013. gada 26. jūnijs  
Saskaņā ar Valsts Ieņēmuma dienesta lēmumu Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” ir izslēgts no Pievienotās vērtības nodokļa maksātāja reģistra. Līdz ar to Sociālais dienests nav Pievienotās vērtības nodokļa maksātājs un tā sniegto pakalpojuma cenās netiek ietverts pievienotās vērtības nodoklis.
Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija
2013. gada 27. jūnijs  
Valsts SIA Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” kārtējā izbraukuma konsultācija notiks 30.jūlijā no 11:00 līdz 12:00 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās.
Cēsu bērni kļūst par dabas pētniekiem
2013. gada 19. jūnijs  
Cēsu 2.pamatskolā norisinājās bērnu vasaras nometne „Vasaras akadēmija skolēniem „Priecīgi lasītāji””, ko organizēja Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija sadarbībā ar biedrību „Sabiedriskās politikas centrs „Providus””. Nometne varēja norisināties, pateicoties ABLV Charitable Foundation līdzfinansējumam, Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” un Cēsu novada Izglītības nodaļas atbalstam.
20. jūnijā ergoterapeita lekcija ”Pozicionēšana un pārvietošana"
2013. gada 7. jūnijs  
Noslēdzies ESF projekts „Invalīdu habilitācijas- dienas centrs”.
2013. gada 5. jūnijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru laika periodā no 2013.gada 1.jūnija līdz 2013.gada 31.maijam realizēja Eiropas Sociālā fonda projektu „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs”
Beigušās AS "Latvenergo" elektrības norēķinu dāvanu kartes
2013. gada 6. jūnijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” informē, ka AS „Latvenergo” organizētā sociālā atbalsta kampaņa, kuras ietvaros vairākas iedzīvotāju grupas varēja saņemt elektrības norēķinu dāvanu kartes, Cēsu novadā ir noslēgusies.
Ir sākusies pārtikas paku izsniegšana
2013. gada 27. maijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” informē, ka ES finansēto pārtikas paku izdale visiem trūcīgajiem un maznodrošinātajiem iedzīvotājiem atsāksies no 4.jūnija.
Uzsāk īstenot projektu „Meklējot labāko Eiropas praksi jauniešiem noziedzības novēršanai”
2013. gada 23. maijs  
Dienas centrā „Saules taka” folkloras mēnesis
2013. gada 1. jūnijs  
Saules takā nolaidās ES valstu lidmašīna
2013. gada 31. maijs  
31.maijā seminārs par pakalpojumu "Drošības poga" senioriem
2013. gada 27. maijs  
28.maijā -Ģimeņu stiprināšanas programmas īstenošanas pārskata diskusija
2013. gada 27. maijs  
Seniori tiekas vasarsvētku noskaņās
2013. gada 21. maijs  
Cēsīs aizvadīti jau piektie Ģimenes dienas svētki
2013. gada 22. maijs  
15.maijā jau piekto gadu Cēsīs norisinājās pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” organizētā Ģimenes diena. Ģimeņu saliedējošās aktivitātēs šogad piedalījās 102 novada ģimenes (301 dalībnieks).
28.maijā -Ģimeņu stiprināšanas programmas īstenošanas pārskata diskusija
2013. gada 10. maijs  
Dienas centra „Saules taka” jaunieši uzvar skrējienā "Apkārt Cēsīm"
2013. gada 8. maijs  
Noslēdzies vēl viens projekta "Kas cits, ja ne es? Kad vēl, ja ne tagad? " mēnesis
2013. gada 30. aprīlis  
Cēsu novada pašvaldības aģentūras ‘’Sociālais dienests” jauniešu centrā „Saules taka” ir noslēdzies vēl viens Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas „Jaunatne darbībā”’ projekta „Kas cits, ja ne es? Kad vēl, ja ne tagad?” skaistumkopšanas mēnesis.
Pasargāsim bērnus no suņu kodumiem!
2013. gada 8. maijs  
Dienas centrā „Saules taka” Eiropas valstu mēnesis
2013. gada 2. maijs  
3. maijā seminārs par asistenta pakalpojumiem
2013. gada 24. aprīlis  
Pabalsts kurināmā iegādei
2013. gada 26. aprīlis  
No š.g. 2.maija līdz 30.septembrim Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņems iesniegumus dzīvokļa pabalsta piešķiršanai no personām/ģimenēm, kuras dzīvo mājā ar lokālu apkuri.
Izmaiņas Sabiedriskās pirts darba laikos svētkos
2013. gada 23. aprīlis  
21.maijā Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra konsultācija
2013. gada 23. aprīlis  
“Vaivari” kārtējā izbraukuma konsultācija notiks 21.maijā no 11:00 līdz 12:00 Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests”, Cēsīs, Bērzaines ielā 16, 1.stāvā - „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs” telpās.
Cēsu novada ģimenes domā par bērniem un nākotni
2013. gada 19. aprīlis  
Nedēļas laikā jau ir saņemtas 200 aizpildītas aptaujas anketas no Cēsu novadā dzīvojošām ģimenēm
Cēsīm jauni aprūpētāji
2013. gada 17. aprīlis  
Otrdien, 16.aprīlī, 18 Cēsu novada un trīs Apes novada iedzīvotāji ieguva Latvijas Universitātes P.Stradiņa medicīnas koledžas apliecību par aprūpētāju apmācības programmas apguvi.
Izsaki savu viedokli, kas palīdzētu uzlabot ģimeņu dzīvi Cēsu novadā!
2013. gada 10. aprīlis  
Aicinām Cēsu novadā dzīvojošās ģimenes aizpildīt aptaujas anketu
Uzsāk aptauju par Drošības pogas pakalpojumu Cēsīs
2013. gada 8. aprīlis  
Tuvojas Starptautiskā ģimenes diena!
2013. gada 8. aprīlis  
Par Sociālā dienesta darba laiku 4.aprīlī
2013. gada 2. aprīlis  
Bērnu un jauniešu dienas centrā „Saules taka” aizritējis vēl viens projekta mēnesis
2013. gada 29. marts  
Bērnu un jauniešu dienas centrā „Saules taka” skaistumkopšanas mēnesis
2013. gada 1. aprīlis  
Aicinām pieteikties jaunai atbalsta grupai vardarbībā cietušām sievietēm
2013. gada 25. marts  
Sociālais dienests organizē atbalsta grupas nodarbības vardarbībā cietušām sievietēm.
Jaunas atbalsta grupas un darbnīcas nodarbinātības iemaņu stimulēšanai
2013. gada 13. marts  
Februārī darbu uzsāka atbalsta grupa Cēsu novadā (Pirmspensijas un pensijas vecuma personām), Jaunpiebalgas novadā (atbalsta grupa daudzbērnu, nepilnām ģimenēm) un Mazsalacas novadā (atbalsta grupa pirmspensijas un pensijas vecuma personām). Atbalsta grupas aktīvi apmeklē 39 personas.
Preventīvais darbs Vaives pagastā, nepilngadīgo likumpārkāpēju skaita mazināšanai
2013. gada 18. marts  
Vēl līdz 29.martam var pieteikties dzīvokļa pabalstam centrālapkures rēķinu nomaksai
2013. gada 7. marts  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” vairs tikai 3 nedēļas pieņems iesniegumus, lai piešķirtu dzīvokļa pabalstu centrālapkures rēķinu nomaksai personām, kuras savu dzīvesvietu deklarējušas Cēsu novada administratīvajā teritorijā.
Mainījusies zupas izdales saņemšanas vieta
2013. gada 25. februāris  
Klāt ir marts, un deju mēnesim tiek dots starts.
2013. gada 1. marts  
Noslēdzies pirmais projektu mēnesis- dzejas mēnesis
2013. gada 28. februāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūras ”Sociālais dienests”, jauniešu centra „Saules taka” jaunieši janvārī uzsāka realizēt Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas „Jaunatne darbībā „ projektu „Kas cits, ja ne es? Kad vēl, ja ne tagad?”
Aktivitātes Invalīdu habilitācijas- dienas centrā
2013. gada 25. februāris  
Jauniešiem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem no 18 līdz 35 gadu vecumam, ir iespēja saņemt jaunu pakalpojumu- fizioterapijas nodarbības ūdenī.
Aicinām atsaukties privātmāju vai dzīvokļu īpašniekus
2013. gada 20. februāris  
Lūgums atsaukties Cēsu novada privātmāju vai dzīvokļu īpašniekus, kas vēlētos izīrēt dzīvokļus ar malkas apkuri
Aicina darbā atbalsta grupas vadītājus
2013. gada 5. februāris  
Projekta „Invalīdu habilitācijas- dienas centrs” ietvaros uzaicina pieteikties atbalsta grupas vadītājus (-as) 10 atbalsta grupas nodarbību personām ar funkcionāliem traucējumiem vadīšanai
Aicina pieteikties atbalsta grupai personas ar invaliditāti
2013. gada 5. februāris  
ESF projekta „Invalīdu habilitācijas - dienas centrs” ietvaros plāno organizēt atbalsta grupas nodarbības personām ar funkcionāliem traucējumiem.
Aizvadītā gada pārskats par SOS Bērnu ciematu asociācijas vadītā ģimeņu stiprināšanas projekta darbu Cēsu novadā
2013. gada 31. janvāris  
Aizvadīts pirmais darba gads Eiropas Sociālā Fonda finansētajā projektā “Ģimeņu stiprināšanas programmas izstrāde un ieviešana Cēsu novadā”, kura ietvaros projekta komanda aktīvi sadarbojas ar vairāk kā 40 sociālā riska vai krīzes situācijā nonākušām ģimenēm.
Cēsu novadā jauns pakalpojums - elektroniskie medikamentu lietošanas atgādinātāji
2013. gada 15. janvāris  
Aicinām pieteikties apkures pabalstam
2013. gada 31. janvāris  
Līdz 31.martam Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņems iesniegumus pabalsta piešķiršanai personām/ģimenēm, kuras dzīvo daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā ar centralizētu siltumapgādi.
Beigušās pārtikas pakas
2013. gada 30. janvāris  
Eiropas Komisijas 2012.gada programma - Bezmaksas pārtikas paku izsniegšana vistrūcīgākajiem iedzīvotājiem ir beigusies!
Sociālais dienests izvērtē 2012. gadā paveikto
2013. gada 30. janvāris  
Atkal ir aizritējis viens gads, un Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” var atskatīties un izvērtēt paveikto.
Juridiskās palīdzības administrācijas seminārs Cēsīs
2013. gada 28. janvāris  
Cēsu novadā turpinās aprūpētāju apmācības
2013. gada 24. janvāris  
Ar februāri atsākas apmācības iedzīvotājiem, kuri aprūpē tuviniekus vai kuriem interesē aprūpētāja, personiskā asistenta darbs
Aicinām pieteikties pirmspensijas un pensijas vecuma personas dalībai Atbalsta grupā
2013. gada 21. janvāris  
Sociālais dienests aicina pieteikties pirmspensijas (vecums 5 gadi pirms valstī noteiktā pensijas vecuma sasniegšanas) un pensijas vecuma personas dalībai Atbalsta grupā
Cilvēki ar invaliditāti var saņemt asistenta pakalpojumus
2013. gada 17. janvāris  
No 2013.gada 1.janvāra cilvēki ar I un II invaliditātes grupu un bērni ar invaliditāti Cēsu novada pašvaldībā var saņemt asistenta pakalpojumu. Asistents cilvēkiem palīdzēs pārvietoties ārpus mājokļa - uz skolu, darbu, pakalpojuma saņemšanas vietu.
GMI vienai personai - 35 lati mēnesī
2013. gada 17. janvāris  
Ar šī gada sākumu ir stājušies spēkā jaunie Ministru kabineta noteikumi Nr. 913, nosakot garantēto minimālo ienākumu līmeni vienai personai - 35 lati mēnesī.
Apmierināti ar Resursu centra rezultātiem
2013. gada 9. janvāris  
Jau noslēdzies pirmais projektu gads Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” īstenotā ESF projektā „Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs”.
Vidzemes reģiona mobilo sociālo pakalpojumu Resursu centrā jau notikušas vairākas aktivitātes
2012. gada 31. oktobris  
Līdz šī gada oktobra beigām Eiropas Sociālā fonda projekta ,,Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs” ietvaros ir notikušas jau vairāku atbalsta grupu nodarbības Vidzemes reģiona pašvaldībās.
Sociālajā dienestā atvērts Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs
2012. gada 25. septembris  
Š.g. 21.septembrī, Cēsu Sociālajā dienestā norisinājās Resursu centra atvēršanas svētki
Iedzīvotājiem būs pieejamas sociālo pakalpojumu e-konsultācijas
2012. gada 23. augusts  
ESF projekts „Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs” uzņēmis apgriezienus
2012. gada 20. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” š.g. aprīlī uzsāktais ESF projekts sadarbībā ar sešām Vidzemes reģiona pašvaldībām uzņem apgriezienus.
Aktualitātes pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” īstenotajā ESF projektā
2012. gada 29. jūnijs  
Projekta ietvaros paredzēts mērķa grupas klientiem sniegt sociālās rehabilitācijas pakalpojumu kompleksu
Aicina darbā atblasta grupu vadītājus un ergoterapeitu
2012. gada 25. aprīlis  
Eiropas Sociālā fonda projekta „Vidzemes mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs” ietvaros aicina darbā.
Sievietes aicina uz atbalsta grupu, lai runāt par vardarbību ģimenē
2012. gada 4. aprīlis  
Eiropas Sociālā fonda projekta “Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs” ietvaros tiek organizēta atbalsta grupa vardarbībā cietušām sievietēm.
"Kas cits, ja ne es? Kad vēl, ja ne tagad?"
2013. gada 17. janvāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” jauniešu centra „Saules taka” jaunieši šomēnes uzsāk realizēt Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas „Jaunatne darbībā” projektu „Kas cits, ja ne es? Kad vēl, ja ne tagad?"
Iedzīvotāja pienākums ir ziņot par vardarbību pret bērnu
2013. gada 17. janvāris  
Katra iedzīvotāja pienākums ir sargāt savu un citu bērnu drošību, un ziņot policijai, bāriņtiesai vai citai bērna tiesību aizsardzības institūcijai par jebkādu vardarbību pret bērnu, par viņa tiesību pārkāpumu vai citādu apdraudējumu, kā arī tajos gadījumos, ja personai ir tikai aizdomas.
Aizvadīts starptautiskās invalīdu dienas pasākums Cēsīs
2012. gada 30. novembris  
Š.g. 30.novembrī Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” Invalīdu habilitācijas - dienas centra telpās notika Starptautiskās invalīdu dienas pasākums.
Invalīdu habilitācijas – dienas centra vasaras aktivitātes
2012. gada 30. augusts  
Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālā dienesta” Invalīdu habilitācijas – dienas centra jaunieši aizvadījuši skaistu un pozitīvām emocijām piepildītu vasaru.
Aicina pieteikties atbalsta grupas vadītājus
2012. gada 16. februāris  
Uzaicina pieteikties atbalsta grupas vadītājus (-as) 10 atbalsta grupas nodarbību personām ar funkcionāliem traucējumiem vadīšanai. Pirmā nodarbība notiks š.g.25.aprīlī.
Invalīdu habilitācijas - dienas centrs paplašina mērķgrupu
2011. gada 27. oktobris  
Jau četrus mēnešus Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” darbojas Invalīdu habilitācijas - dienas centrs.
Durvis vērs jaunais Invalīdu habilitācijas - dienas centrs
2011. gada 26. jūnijs  
Š.g. martā Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” parakstīja līgumu ar Nodarbinātības Valsts aģentūru par projekta „Invalīdu habilitācijas - dienas centrs” realizāciju.


Printēt