A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Veselības istaba “Seniors-Senioram” jaunās telpās

Veselības istaba “Seniors-Senioram” jaunās telpās

Latvijas Sarkanā krusta Cēsu komiteja (LSK  Cēsu komiteja) Veselības istabu “Seniors-Senioram” atklāj jaunās telpās -  Raunas ielā 6A, Cēsīs.

Veselības istabas atvēršana jaunās telpās sakrīt ar LSK Cēsu komitejas organizēto akciju par godu Pasaules sirds dienai, kuras ietvaros novadniekiem 27.septembra dienas pirmajā pusē bija iespēja bez maksas noteikt cukura un holesterīna līmeni asinīs.

Cēsu SK komitejas izpilddirektore Marina Orlova saka: “No sirds gribu pateikt paldies Cēsu novada pašvaldībai, Cēsu novada pašvaldības aģentūrai “Sociālais dienests” un Cēsu invalīdu biedrības priekšsēdētājam Indulim Balodim par atbalstu. Šodien LSK Cēsu komiteja saņēma atjaunotu veselības istabu pašā pilsētas centrā. Mēs patiešām ceram, ka spēsim vēl efektīvāk pildīt savu galveno misiju - palīdzēt visneaizsargātākajiem iedzīvotājiem uzlabot viņu informētību par veselību ietekmējošiem faktoriem, saslimšanas riskiem un to profilaksi, kā arī par citiem veselības veicināšanas jautājumiem. Sešu pastāvēšanas gadu laikā Veselības istaba ir pierādījusi, ka mūsu pakalpojumi ir pieprasīti, jo apmeklētāji šeit saņem to, ko bieži vien aizņemtības dēļ nespēj sniegt ģimenes ārsti”

Esam iepriekš informējuši, ka Veselības istaba “Seniors - senioram” izveidota, lai uzlabotu Cēsu novada iedzīvotāju informētību par veselību ietekmējošiem faktoriem, saslimšanas riskiem un to profilaksi. Šeit iedzīvotājiem speciālistu uzraudzībā ir iespēja bez maksas saņemt vairākus pakalpojumus - konsultācijas par veselīgu dzīvesveidu un slimības profilaksi, izmērīt arteriālo asinsspiedienu, noteikt svaru un auguma garumu, noteikt kopējo holesterīna un glikozes līmeni asinīs, saņemt informāciju par medicīnas pakalpojumu pieejamību dažādām sociālekonomiskām iedzīvotāju grupām un saņemt informāciju par LSK sniegtajiem pakalpojumiem. Veselības istaba regulāri piedalās Eiropas HIV, ‘’C’’ hepatīta un tuberkulozes nedēļās.

Veselības istabas “Seniors- Senioram” darba laiki:
Ceturtdienās  9:00 -12:00
Piektdienās    9:00 -12:00

Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada
pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests”
Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Publicēšanas datums: 2019. gada 27. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt