A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Sociālie darbinieki svin savas profesijas svētkus

Sociālie darbinieki svin savas profesijas svētkus

CATA kultūras namā 19.martā uz saviem gadskārtējiem profesijas svētkiem – Vispasaules sociālā darba dienu – bija pulcējušies vairāk nekā 90 visu astoņu vēsturiskā Cēsu rajona novadu sociālā darba speciālisti un pašvaldību vadītāji.

Līdz šī gada martam šos svētkus novadi atzīmēja novembrī. Ar 2017.gadu valstī nolemts sociālā darba dienu atzīmēt kopā ar pārējām pasaules valstīm – 19.martā.

Šī gada Vispasaules sociālā darba dienā tika akcentētas attiecības starp cilvēkiem. Šogad sociālie darbinieki visā pasaulē kopā pulcējas, lai atzīmētu profesijas sasniegumus un paustu tematisko vēstījumu savās kopienās, darba vietās un sabiedrībā.

Šogad Cēsu novada organizētajā konferencē par godu Vispasaules sociālā darba dienai piedalījās vairāk nekā 90 bijušā Cēsu rajona administratīvā teritorijā strādājošie sociālā darbā speciālisti, lai spriestu par aktuālajām problēmām, novadu savstarpējo sadarbību un atzīmētu profesijas sasniegumus. Darbiniekus svētkos sveica novadu priekšsēdētāji, izceļot un novērtējot ikvienu darbinieku. 

Kā atzīst Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” direktore: “Šī mums ir iespēju diena, jo pirmkārt varam akcentēt mūsu profesijas svarīgumu, pievērst uzmanību sociālā darba problēmām un, protams, dalīties pieredzē un iegūt jaunas zināšanas, prasmes. Un noteikti gribam teikt paldies saviem pašvaldību vadītājiem, kuri novērtē mūsu darba svarīgumu un arī grūtumu un ieklausās mūsu problēmās, kas liek cerēt, ka savu darbu varēsim veikt arvien labāk un profesionālāk.”

Lai darbinieku domas kaut nedaudz novirzītu no ikdienas darba problēmsituācijām,  Cēsu Sociālais dienests bija noorganizējis erudīcijas spēli komandās “Veiksme, intuīcija, prāts”. Dienas noslēgumā novadu sociālo dienestu sociālā darba speciālistiem un novadu priekšsēdētājiem bija sarūpēts svētku koncerts.

Pēc jau iedibinātām tradīcijām nākamgad konferences organizēšana uzticēta Vecpiebalgas novadam.


Informāciju sagatavoja
Vita Pleševnika
„Sociālo pakalpojumu un sociālās
palīdzības aģentūras”
Projektu vadītāja
Tālrunis: 64127749

Publicēšanas datums: 2019. gada 22. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt