A  A  A
Lapas karte

Vai apmeklēsi Latvijas Uzvaras dienas pasākumus Cēsīs 22.jūnijā?
 Skatīt atbildes

Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Sociālais dienests aicina darbā vieglā automobiļa vadītāju

Sociālais dienests aicina darbā vieglā automobiļa vadītāju

Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” aicina darbā vieglā automobiļa vadītāju ar tiesībām vadīt mikroautobusu uz nepilnu darba laiku.

Prasības pretendentam:
• Tiesības vadīt atbilstošas kategorijas transportlīdzekļus t.sk. mikroautobusu;
• Vismaz vidējā izglītība;
• Prasme strādāt komandā;
• Prasme organizēt savu darbu, patstāvīgi analizēt situācijas, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
• Pārzināt profesionālās darbības metodes un paņēmienus, automobiļu uzbūvi, darbības principus, ekspluatācijas, kontroles un apkopes noteikumus.

Galvenie darba pienākumi:
• Veikt bērnu invalīdu pārvadāšanu uz mācību iestādi un atpakaļ, nepieciešamības gadījumos palīdzēt bērnu pārvietošanā automašīnā un no automašīnas;
• Veikt darbinieku pārvadāšanu klientu apsekošanās;
• Uzturēt kārtībā automašīnu, rūpēties par tās tehnisko stāvokli un tīrību;
• Uzturēt kārtībā garāžu, rūpēties par tās tīrību;
• Nepieciešamības gadījumos pārvadāt iestādei nepieciešamās preces vai inventāru.

Profesija automobiļa vadītājs ietilpst 41.amatu saimē.

Piedāvājam:
• darbu dinamiskā organizācijā un profesionālā kolektīvā;
• kvalifikācijai un darba rezultātiem atbilstošu atalgojumu, veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas.

Priekšroka pretendentiem ar pieredzi un praksi automašīnas vadīšanā ne mazāk kā piecus gadus!

Amatam motivētu pieteikumu, profesionālās darbības un izglītības aprakstu (CV) un apliecinošu izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesūtīt līdz 29.05.2018. plkst.16:00 ar norādi „Vakance – automobiļa vadītājs” uz e-pastu: soc.ag@dome.cesis.lv vai iesniegt personīgi Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” (8.kab.) Bērzaines iela 16/18, Cēsis, Cēsu novads, LV- 4101.

Publicēšanas datums: 2018. gada 22. maijs

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar

Printēt