A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Dienas centrā „Saules taka” radošais mēnesis

Dienas centrā „Saules taka” radošais mēnesis

Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” jauniešu dienas  centrā ‘’Saules taka” jau septiņus mēnešus norit Eiropas Savienības neformālās izglītības  programmas ‘’Jaunatne darbībā’’ projekts ’’Kas cits, ja ne es? Kad vēl, ja ne tagad?”.

Jaunieši šajā laikā paspējuši pabūt dzejas pasaulē, apguvuši dažādus deju soļus, ielūkojušies skaistumkopšanas pasaulē, devušies ceļojumā pa Eiropas Savienības valstīm, iepazinuši Latvijas valsts kultūru un jūlija mēnesi pavadījuši sportiskā garā. Tomēr jaunieši vēl jūtas moži un ir gatavi visu augusta mēnesi būt radoši.

Augusta mēneša garumā jaunieši un bērni mācīsies pārveidot dažādus priekšmetus no nederīga uz derīgu, no veca uz jaunu, no nelietota uz lietotu, kā arī šī mēneša laikā tiks gatavotas dāvanas Cēsu novada pensionāriem un invalīdiem.
 
Nāc, un pievienojies arī tu!
 


„Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas, jebkuru iespējamo izlietojumu.”

Informāciju sagatavoja:
Bērnu un jauniešu dienas centra
„Saules taka” jaunieši

Publicēšanas datums: 2013. gada 1. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt