A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Pabalsts uzsākot jaunu mācību gadu

Pabalsts uzsākot jaunu mācību gadu

Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” (turpmāk – Sociālais dienests) no 1.jūlija var pieteikties pabalsta saņemšanai mācību piederumu iegādei skolēniem.
Uz pabalsta saņemšanu var pretendēt ģimenes, kuras Sociālais dienests ir atzinis par trūcīgām vai maznodrošinātām. Šogad pabalsta apmērs trūcīgo ģimeņu bērniem ir EUR 35,00, maznodrošināto ģimeņu bērniem - EUR 20,00.
Pabalsts mācību piederumu iegādei tiek piešķirts par katru ģimenes (mājsaimniecības) skolēnu līdz 21 gada vecumam, ja skolnieks bez pārtraukuma turpina mācības vispārējās izglītības iestādē (sākumskola, pamatskola, vidusskola, ģimnāzija, vakarskola) vai profesionālajā skolā.
Tāpat uz pabalstu EUR 15,00 apmērā, var pretendēt bērni bāreņi un bez vecāku gādības palikušie bērni līdz 24 gadu vecumam, kuri ar Cēsu novada bāriņtiesas lēmumu nodoti audžuģimenē vai aizbildniecībā.
Lai saņemtu pabalstu ģimenēm jāvēršas Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” Bērzaines ielā 16/18, Cēsīs, 2. stāvā, 6. vai 7. kabinetā, vai Vaives pagasta pārvaldē "Kaķukrogs".
Iesniegumu pieņemšana un pabalstu izsniegšana turpināsies līdz š.g. 30. septembrim.


Informāciju sagatavoja:
Anita Zimele
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
„Sociālais dienests”
Projektu vadītāja – attīstības speciāliste


Publicēšanas datums: 2015. gada 2. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt