A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Invalīdu habilitācijas - dienas centrs paplašina mērķgrupu

Invalīdu habilitācijas - dienas centrs paplašina mērķgrupu 
Jau četrus mēnešus projekta „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs”(identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.2.4./10/APIA/NVA/094) ietvaros Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” darbojas Invalīdu habilitācijas - dienas centrs (Centrs).

No š.g. septembra ir paplašināta mērķgrupa, kura var saņemt Centra pakalpojumus, kas tagad ir pieejami Cēsu novadā pamata dzīvesvietu deklarējušiem:

1)  cilvēkiem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem no 18 līdz 35 gadu vecumam;
2)   brīvlaikos, kā arī īslaicīgi (2-3 stundas) ikdienā pēc skolas - tiem bērniem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, kuru vecāki strādā.

Centra klientiem tiek nodrošināti sociālā darbinieka, sociālā rehabilitētāja, fizioterapeita, psihologa un aprūpētāja pakalpojumi, kā arī specializētā autotransporta un ēdināšanas pakalpojumi. Centra klienti piedalās izglītojošās, radošās un darba prasmju nodarbībās.

Centra pakalpojumus līdz šim brīdim ir saņēmuši 7 klienti. Šobrīd varam secināt, ka Centra pakalpojums ir ļoti nepieciešams atbilstošās mērķgrupas cēsniekiem, jo šis pakalpojums ir atzinīgi novērtēts no pašu klientu puses.

 Projekts tiek īstenots no 2011.gada 1.jūnija līdz 2013.gada 31.maijam, un tā kopējās izmaksas Ls 72921,48 pilnībā tiek finansētas no Eiropas Sociālā fonda.

 


Informāciju sagatavoja
Laine Zālīte
Cēsu novada p/a „Sociālais dienests”
Atbalsta nodaļas pilngadīgām personām vadītāja
Tālr.: 641 27898
Mob.: 26 536 286
e-pasts: laine.zalite@cesis.lv

Publicēšanas datums: 2011. gada 27. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt