A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Noslēdzies ESF projekts „Invalīdu habilitācijas- dienas centrs”.

Noslēdzies ESF projekts „Invalīdu habilitācijas- dienas centrs”.

Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru laika periodā no 2013.gada 1.jūnija līdz 2013.gada 31.maijam realizēja Eiropas Sociālā fonda projektu „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs”, identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.2.4./10/APIA/NVA/094.

Projekta ietvaros tika atvērts Invalīdu habilitācijas – dienas centrs, kurā sociālās rehabilitācijas pakalpojumus saņēma personas ar smagiem funkcionāliem traucējumiem vecumā no 18 līdz 35 gadiem, kā arī skolnieki ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, kuru vecāki strādā. Centrs nodrošināja sociālā darbinieka, sociālā rehabilitētāja, aprūpētāja, fizioterapeita, psihologa un mūzikas terapeita pakalpojumus.

2013.gada 30.maijā Centrā notika improvizēts izlaidums, kura ietvaros Centra klienti sniedz muzikālu priekšnesumu, ziedus saņēma klātesošie Centra klientu tuvinieki un projektā iesaistītie Sociālā dienesta darbinieki.


Noslēdzoties projektam, Sociālais dienests ar Cēsu novada pašvaldības atbalstu ir radis iespēju nodrošināt Centra pakalpojumus jauniešiem, kuri Centrā jūtas kā otrajās mājās. Šo pakalpojumu kā lielu atbalstu ģimenei ir novērtējuši arī visu 9 centra klientu vecāki, jo vecāki var turpināt strādāt un atrast laiku sev, bet Centra jauniešiem ir iespēja darboties profesionāļu uzraudzībā un būt pilntiesīgiem sabiedrības locekļiem.


Projekta ietvaros 24 personām ar funkcionāliem traucējumiem tika nodrošinātas starpprofesionāļu (sociālās, izglītības, nodarbinātības un veselības aprūpes speciālistu) komandas konsultācijas un 22 personas saņēma atbalsta grupas pakalpojums.


Projekta „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs”, projekta identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.2.4./10/APIA/NVA/094, kopējās izmaksas ir Ls 72921,48, t.sk., Eiropas Sociālā fonda finansējums Ls 72921,48.Informāciju  sagatavoja:
Laine Zālīte
Cēsu novada PA „Sociālais dienests”
Atbalsta  nodaļas  pilngadīgām  personām  vadītāja
Tālr.: 641 27887
e-pasts: laine.zalite@cesis.lv


Publicēšanas datums: 2013. gada 5. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt