A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Izglītības iespējas cilvēkiem ar invaliditāti

Izglītības iespējas cilvēkiem ar invaliditāti

Jūrmalā, pašā jūras krastā, atrodas Sociālās integrācijas valsts aģentūra. Aģentūras mērķis ir veicināt cilvēku ar invaliditāti un personu ar funkcionāliem traucējumiem sociālo integrāciju, nodrošināt iespēju saņemt profesionālo rehabilitāciju un iegūt profesionālo vidējo vai pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Mēs gribam, lai cilvēki ar dažādam veselības problēmām dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. Tāpat gribam uzlabot šo cilvēku fizisko un garīgo veselību, materiālo neatkarību, saikni ar sabiedrību, kā arī tiesības patstāvīgi pieņemt lēmumus un īstenot savas ieceres.

Personām ar invaliditāti un prognozējamu invaliditāti darbspējas vecumā, kuri vēlas apgūt profesiju, pārkvalificēties vai pilnveidot profesionālās zināšanas un prasmes SIVA Koledžā vai Jūrmalas profesionālajā vidusskolā piedāvājam profesionālās piemērotības noteikšanas pakalpojumu, kas palīdz:
*noskaidrot intereses un motivāciju mācīties;
*apzināties prasmes un iemaņas;
*izvērtēt veselības stāvokļa atbilstību izvēlētajai profesijai.

Informāciju par mācību iespējām, padomus profesijas izvēlē, kā arī iespējām apgūt tālākizglītības kursus un saņemt palīdzību piemērotas prakses un darbavietas atrašanā var saņemt SIVA atbalsta punktos.

Atbalsta punkts Vidzemē: Pļavas iela 3a, Cēsis.
E-pasts: Diana.Bo@siva.gov.lv

Publicēšanas datums: 2017. gada 12. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt