A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Invalīdu habilitācijas - dienas centra jaunieši gūst jaunus iespaidus Raunas novadā

Invalīdu habilitācijas - dienas centra jaunieši gūst jaunus iespaidus Raunas novadā


Kā katru gadu, arī šogad Invalīdu habilitācijas - dienas centra jaunieši ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, izskanot vasarai, devās rudens ekskursijā. Šoreiz - paviesojoties Raunas novada skaistākajās dabas ainavu vietās.

Ekskursija sāka savu ritējumu zemnieku saimniecības „Jaun- Ieviņas” pļavās, kurās ganās savvaļas zirdziņi tarpāni. Bija vērojama savstarpēja sapratne starp jauniešiem un zirdziņiem- šķita, ka dzīvnieki sajūt katra  jaunieša noskaņu un to, kā katrs pieskaras, kā tuvojas.Tālāk ceļojums turpinājās Raunas ceplī, kur jaunieši ar interesi klausījās gides Agitas stāstījumā par māla pikas pārtapšanu visdažādākos neierastas formas un faktūras podos.

Diena bija ļoti piesātināta, un jaunieši vēl apskatīja arī Raunas pilsdrupas, iemēģināja brīvdabas trenažierus, skatīja dabas meistarību Mīlestības priedēs, aplūkoja K. Zemdegas Brīvības pieminekli „Dievs, svētī Latviju”, paviesojās netālu no Dzirnezera esošajā Velnalā, un, dienai ejot jau uz izskaņu, pabija arī pie straujās Raunas upes dusošajā Raunas Staburagā.

Raunas novada apskates objekti atstāja jauniešos harmonijas un sakoptības sajūtas. Šodien, atskatoties uz šo ceļojumu, jaunieši izsaka vēlmi Raunā iegriezties vēlreiz un, kas zina, varbūt aizvest uz šo vienu no Latvijas gleznainākajām vietām arī savus tuviniekus.

Informāciju sagatavoja:
Ērika Verle
Invalīdu habilitācijas – dienas
centra vadītāja

Publicēšanas datums: 2014. gada 24. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt