A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Informācija daudzbērnu ģimeņu vecākiem

Informācija daudzbērnu ģimeņu vecākiem


Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests”, domājot par Cēsu novadā dzīvojošām daudzbērnu ģimenēm 2013.gada 1. pusgadā izstrādāja noteikumus, kuri paredz ikvienam daudzbērnu ģimenes bērnam saņemt brīvpusdienas skolā un vecāku maksas atvieglojumus bērnudārzos 100 % apmērā.

Uz atvieglojuma saņemšanu var pretendēt daudzbērnu ģimene, kura aprūpē 3 vai vairāk nepilngadīgus bērnus, tai skaitā audžuģimenē ievietotus un aizbildnībā esošus bērnus, līdz 21 gadu vecumam, ja skolnieks bez pārtraukuma turpina mācības vispārējās izglītības iestādē, un kura ir deklarējusi savu dzīvesvietu Cēsu novadā.

Atvieglojumus piešķir daudzbērnu ģimenēm, kuru bērni apmeklē kādu no Cēsu novada pirmskolas izglītības iestādēm vai vispārējās izglītības iestādēm (pamatskola, vidusskola, vakarskola un ģimnāzija).

Lai saņemtu atvieglojumus, ģimenēm jādodas uz Cēsu novada pašvaldības aģentūru „Sociālais dienests”, Bērzaines ielā 18 (2.stāvs), Cēsīs, apmeklētāju pieņemšanas laikos (skatīt šeit: www.cesis.lv) vai arī uz Vaives pagasta pārvaldi ”Kaķukrogs”, pirmdienās no plkst. 8.30 līdz 12.00 un no 13.00 līdz 16.30, ceturtdienās no plkst. 8.00 līdz 12.00 un no plkst. 13.00 līdz 17.30.

Pilna saistošo noteikumu Nr.10 „Par brīvpusdienām un vecāku maksas atvieglojumiem Cēsu novadā” redakcija atrodama šeit: http://cesis.lv/uploads/files/soc_jaut_10.pdf


Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības aģentūra
„Sociālais dienests”
Projektu vadītāja – attīstības speciālistePublicēšanas datums: 2013. gada 12. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt