A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Iepriecina seniorus, apciemojot un dāvinot saldumu paciņas

Iepriecina seniorus, apciemojot un dāvinot saldumu paciņas

Jau tradicionāli, vienpadsmito gadu, pirmssvētku dienās Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” darbinieki, vairāki Cēsu novada deputāti un arī citi pašvaldības darbinieki  apciemoja Cēsu novada pensionārus, kuri sasnieguši 80 gadus un cilvēkus ar 1.grupas invaliditāti, lai Ziemassvētku ieskaņai pasniegtu nelielas dāvaniņas, kas sarūpētas no ziedotāju un Aģentūras līdzekļiem.

Šogad pavisam kopā iepriecināti gandrīz 1200 seniori. Kā atzīst Sociālā dienesta direktore Iveta Sietiņsone: „Mums ir patiess prieks iepriecināt Cēsu novada vecļaudis. No šo cilvēku patiesā prieka, arī mēs „uzlādējam savas baterijas” turpmākam ikdienas ne tik vieglajam darbiņam.”

Milija Nagle no Vaives pagasta “Jaunrauņi” par Sociālā dienesta rūķu apciemojumu bija ļoti priecīga. Novada rūķi šogad pie Milijas ciemojās jau trešo reizi.

Kā atzina vecākā sociālā darbiniece Līga Ieviņa: “Milija savos 82 gados ir ļoti dzīvespriecīga, aktīva un čakla kundze - pagalms līdz mājas durvīm no sniega notīrīts, māja sakopta un izgreznota. Sarunājoties ar Miliju, smaids no sejas nepazuda, jo pati Milija ir tik pozitīva, smaidīga un runātīga. Par Ziemassvētku sveicienu bija ļoti priecīga un pateicīga”.

Jau vienpadsmito gadu sociālā dienesta darbinieki atlika visus ikdienas darbus un kļuva par rūķiem, lai apciemotu un sagādātu svētkus novada vecākajiem iedzīvotājiem un 1.grupas invalīdiem.Informāciju sagatavoja
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
„Sociālais dienests”
Projektu vadītāja- attīstības speciāliste
t.  64127746

Foto:Līga Ieviņa

Publicēšanas datums: 2018. gada 3. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt