A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Iedzīvotājiem būs pieejamas sociālo pakalpojumu e-konsultācijas

Iedzīvotājiem būs pieejamas sociālo pakalpojumu e-konsultācijas

Projekta Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs ietvaros jūlijā sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu uzsāka atbalsta grupa Valmierā, augustā – divas atbalsta grupas Smiltenes novadā. Septembrī atbalsta grupu darbību uzsāks Mazsalacas, Beverīnas, Valkas novados.

Jūlijā tika uzsākta supervīzijas pakalpojuma sniegšana projektā iesaistītajiem speciālistiem. Projekta  aktivitātes „Sociālā darba speciālistu profesionālās kapacitātes pilnveide un stiprināšana” ietvaros paredzētas grupu un individuālās supervīzijas.

Augustā tiks uzsākta interaktīvā interesentu un klientu konsultēšana un informācijas sniegšana speciāli šim mērķim izveidotajā e-vidē - www.resursucentrs.lv. Vietnē ievietota informācija par projektā iesaistītajās pašvaldībās pieejamajiem sociālajiem pakalpojumiem. E-konsultāciju ietvaros gan novadu iedzīvotāji, gan speciālisti varēs uzdot savu jautājumu par pieejamiem sociālajiem pakalpojumiem, piemērotāko atbalsta veidu u.c. ar sociālo pakalpojumu sniegšanu/saņemšanu saistītiem jautājumiem un saņemt atbildi, kuru sniegs attiecīgais projekta speciālists.

Tāpat urpinās individuālā apmācība socializācijai e-vidē un dekupāžas darbnīcas nodarbinātības iemaņu stimulēšanai Cēsu novadā.

Apkopotas atsauksmes no sociālās rehabilitācijas pakalpojumus saņēmušajām personām. Atbalsta grupu dalībnieki ir apmierināti ar nodarbībām un vēlētos turpināt,  bet  pagaidām neviens no bijušajiem atbalsta grupu dalībniekiem nevēlas uzņemties iniciatīvu, lai organizētu pašpalīdzības grupas. Darbnīcu dalībniekiem ļoti patikušas dekupāžas nodarbības. Arī par individuālajām apmācībām socializācijai e-vidē ir pozitīvas atsauksmes.

Atgādinām, ka Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” turpina realizēt ESF projektu Nr. 1DP/1.4.1.2.4./11/APIA/NVA/147 „Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs”.Informāciju sagatavoja:
Projekta vadītāja
Dzintra Strauta


Publicēšanas datums: 2012. gada 23. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt