A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Gandarījums par gada laikā paveikto

Gandarījums par gada laikā paveikto

Katru gadu Invalīdu habilitācijas- dienas centra jauniešiem ar funkcionālās attīstības traucējumiem paralēli ikdienas nodarbībām tiek plānotas aktivitātes jaunu iemaņu un zināšanu apguvei, kā arī saturīga brīvā laika pavadīšanas nodrošināšanai.

Atskatoties atpakaļ, jūtam gandarījumu un varam lepoties par gada laikā paveikto. Jau gada sākumā jaunieši pabija Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā Rīgā, kā arī, pašiem meistarojot cepumu kūku, nosvinēja Valentīndienu. Ar sirsnīgu, pašiem sagatavotu koncertu pavasara ieskaņā tika teikts paldies māmiņām par rūpēm un mīlestību.  Tika atzīmētas arī latviešiem svarīgākās gadskārtu ieražu tradīcijas- Lieldienas un Līgo. Aprīļa mēnesī jaunieši ciemojās Amatas zemnieku saimniecībā ,,Zaķīši’, bet vasaras vidū savukārt devās ekspedīcijā uz ,,Mazo ellīti” Lodē. Sagaidot rudeni tika iepazītas Mazsalacas novada skaistākās apskates vietas—Skaņaiskalns un V. Hirtes kokgriezumu muzejs. Tika realizēts arī katru gadu ar nepacietību gaidītais brauciens uz jūru, šogad- Saulkrastiem.

Savukārt gada nogale ir laiks, kad Centra jaunieši svin Ziemassvētkus un tā tas bija arī šogad. Aicinot vecākus uz pasākumu, tika uzvesta izrāde ,,Kā Grinčš nozaga Ziemassvētkus”, lai izspēlētu un izstāstītu Ziemassvētku patieso būtību. Jaunieši ar iestudēto uzvedumu iepriecināja arī Cēsu 2. pamatskolas iekļaujošās izglītības bērnus ar speciālajām vajadzībām. Daudzi no Centra jauniešiem, kas ir šīs skolas absolventi ar patīkamām emocijām klausījās un skatījās skolotāju sagatavotajā atmiņu izklāstā. Daloties savstarpējā sirsnībā, laiks aizlidoja vēja spārniem un tā bija pati vērtīgāka Ziemassvētku dāvana uz pasaules- prieks par kopā būšanu.

Informāciju sagatavoja:
Ērika Verle
Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests”
Invalīdu habilitācijas- Dienas centra vadītāja
erika.verle@cesis.lv


Publicēšanas datums: 2015. gada 29. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt