A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Dagmāra Saulīte saņem konkursa “Labākais sociālais darbinieks 2018” apbalvojumu

Dagmāra Saulīte saņem konkursa “Labākais sociālais darbinieks 2018” apbalvojumu

Piektdien, 22.martā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā svinīgā ceremonijā tika apbalvoti labākie 2018.gada sociālie darbinieki Latvijā.

Vairākās nominācijās kopā tika apbaloti seši Latvijas labākie sociālie darbinieki. Nominācijā „Darba devēja un/vai profesionālās apvienības izvirzītais sociālās institūcijas, struktūrvienības, nodaļas vadītājs” balvu saņēma Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” Atbalsta nodaļas pilngadīgām personām vadītājas vietniece - sociālā darbiniece Dagmāra Saulīte.

Šogad konkursam kopumā tika iesniegti 108 pieteikumi. Savus pieteikumus varēja iesniegt gan Latvijas iedzīvotāji, gan sociālo dienestu vadītāji un pašvaldību vadītāji, aizpildot pieteikuma veidlapu Labklājības ministrijas mājas lapā.

Apbalvojumus pasniedza Labklājības ministre Ramona Petraviča, Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks un Labklājības ministrijas Metodiskās vadības un kontroles departamenta vadītāja Ilze Skrodele – Dubrovska.

Visi seši nominanti saņēma balvu – četrlapu āboliņa lapas veidolā, kas darināta no Latvijas koka. Četrlapu āboliņa lapa simbolizē ticību, cerību, mīlestību un veiksmi.

“Ir liels gandarījums saņemt šādu Labklājības ministrijas apbalvojumu! Prieks, ka ir novērtēts mans un Cēsu sociālā dienesta darbs. Gandarījums arī par to, ka Cēsu pilsētas vārds ar atzinību ir izskanējis Latvijas mērogā. Paldies Sociālā dienesta direktorei Ivetai Sietiņsonei par radītajām iespējām pilnveidoties un paldies tuvākajām kolēģēm par atbalstu ikdienā, kas ļāvis sasniegt šādu atzinību “ stāsta Dagmāra Saulīte

Dagmāra ikdienas darbā atbild par aprūpes mājās pakalpojumu nodrošināšanu, strādā ar ilgstošiem bezdarbniekiem un personām ar invaliditāti. Dagmāra aktīvi strādā vairākos sociālā dienesta projektos. Regulāri izglītojas, ceļot savu profesionālo kvalifikāciju, nebaidās apgūt jaunus sociālā darba paņēmienus. Ar gūtajām zināšanām un atziņām dalās ar saviem kolēģiem. Dagmāra pašlaik strādā pie jauna inovatīva pakalpojuma izveidošanas.

Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
„Sociālo pakalpojumu un sociālās
palīdzības aģentūras”
Projektu vadītāja – attīstības speciāliste
Tālrunis: 64127746

Publicēšanas datums: 2019. gada 28. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt