A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Cēsu novadā norisinājās nevalstisko organizāciju labdarības tirdziņš

Cēsu novadā norisinājās nevalstisko organizāciju labdarības tirdziņš

Pirmssvētku laikā, kad ikviens devās dāvanu meklējumos, lai iepriecinātu savus vistuvākos cilvēkus, Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” kopā ar Cēsu novada nevalstiskajām organizācijām organizēja labdarības tirdziņu.

Labdarības tirdziņš norisinājās jau otro gadu pēc kārtas un tajā piedalījās 11 dalībnieki no septiņām organizācijām – Latvijas Kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrība, Lauku sieviešu atbalsta grupa “Vaive”, biedrība “Brīnummāja”, Cēsu Invalīdu biedrība, biedrība “Harmonija”, Sabiedriskā organizācija “ Daugavas vanagi Latvijā” un Sieviešu resursu centrs “Prieks”.

Šeit ikvienam bija lieliska iespēja iegūt īstu Ziemassvētku sajūtu, iegādājoties no sirds veidotas dāvanas un izdarot labu darbu. Prieks gan dāvanu saņēmējam, gan organizācijām iegūstot papildus materiālo atbalstu un siltāku svētku sajūtu.

Tirdziņā varēja iegādāties komplektus Ziemassvētku kartiņu veidošanai, Ziemassvētku gardumus, adītas zeķes, cimdus, šalles, apadītas krūzītes, zāļu tējas, priežu pumpuru sīrupus, rotaslietas, gleznas un daudz citas no sirds darinātas lietas.

Biedrība “Brīnummāja” apmeklētājiem piedāvāja Ziemassvētku kartiņu komplektus, lai katrs pats, izvēloties sev tīkamākās krāsas, formas un smiltiņas, var pagatavot Ziemassvētku apsveikumus.  Latvijas Kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrība apmeklētājus pārsteidza ar zeķēs ieadītām cilpiņām to pakarināšanai.

Cēsu Sociālas dienests pateicas Koprades mājai “Skola 6”, Cēsu novada nevalstiskajām organizācijām un ikvienam labdarības tirdziņa apmeklētājam.

Par izdošanos un uz tikšanos decembrī!

Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
"Sociālais dienests"
Projektu vadītāja- attīstības speciāliste
t. 64127746

Publicēšanas datums: 2018. gada 5. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt