A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Cēsu iedzīvotāji aicināti pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām

Cēsu iedzīvotāji aicināti pieteikties bezmaksas smēķēšanas atmešanas nodarbībām

Cēsu un Cēsīm tuvējo apkaimju pieaugušie iedzīvotāji, kuri vēlas atmest smēķēšanu, aicināti pieteikties smēķēšanas atmešanas grupā*. Nodarbības būs bez maksas un notiks no 22.februāra līdz 15.martam, Cēsu novada  pašvaldības sociālais dienestā, Bērzaines iela 16, 2.stāvs, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101.

Pirmā – informatīvā smēķēšanas atmešanas atbalsta grupas nodarbība notiks piektdien, 22.februārī no plkst.18.00 līdz plkst.19.30. Tās laikā būs iespēja iepazīties ar grupas vadītāju, kvalificētu psiholoģi Solvitu Valteri, kā arī uzzināt vairāk par turpmākām nodarbībām. Pārējās 3 atbalsta grupas nodarbības plānotas vienu reizi nedēļā, piektdienās, sākot no 29.februāra, no plkst.18.00 līdz plkst.21.00, turpat, Cēsu novada  pašvaldības sociālais dienestā, Bērzaines iela 16, 2.stāvs, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101.

Uz nodarbībām aicinām ikvienu pilngadīgu, smēķējošu Cēsu vai Cēsīm tuvējo apkaimju iedzīvotāju, kurš vēlas atmest smēķēšanu vai ir saņēmis veselības aprūpes speciālista rekomendācijas pārtraukt smēķēšanu un ir motivēts to darīt.

Aicinām pieteikties gan tos, kuri pirmo reizi domā par smēķēšanas atmešanu, gan arī tos, kuri jau kādreiz mēģinājuši atmest, bet nav izdevies. Nodarbību laikā speciālista vadībā būs iespēja saņemt palīdzību un atmest smēķēšanu, kā arī apgūt jaunas iemaņas, kā veiksmīgi pārvarēt vēlmi atsākt smēķēšanu pēc atbalsta grupas nodarbību noslēguma.

PIETEIKŠANĀS. Aicinām pieteikties, izmantojot interneta vietni www.nesmekesu.lv vai sūtīt pieteikumus uz e-pasta adresi , e-pastā norādot sekojošu informāciju – “Vārds, uzvārds, tālr. numurs, – Cēsu grupa”. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru - 26180109.

Vairāk informācijas: ESparveselibu.lv, nesmekesu.lv

* Atbalsta grupa notiek Veselības ministrijas projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros. Līdz 2019. gada martam visā Latvijā notiks 50 smēķēšanas atmešanas atbalsta grupu nodarbības.

Pilotprojekts smēķēšanas atmešanai norisinās LR Veselības ministrijas ESF projekta “Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (identifikācijas Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros. Pilotprojektu realizē personu apvienība “Atkarības speciālistu apvienība”.


Publicēšanas datums: 2019. gada 24. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt