A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Ar 1.oktobri darbu atsāk naktspatversme

Ar 1.oktobri darbu atsāk naktspatversme

Ik gadu, sākoties aukstākam laikam, no 1.okobra savu darbību atsāk Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” naktspatversme.

Naktspatversmē klientus uzņems katru dienu laikā no pulksten 18:00 līdz 19:30, savukārt tā jāatstāj nākamajā rītā līdz pulksten 8:00. Nakts stundās klientus uzņems tikai ārkārtas situācijās. Saskaņā ar naktspatversmes iekšējās kārtības noteikumiem pakalpojumus nevarēs izmantot personas, kas atrodas alkoholisko dzērienu reibumā.

Lai uzturētos naktspatversmē, nepieciešams sociālā darbinieka norīkojums, to izsniedz Cēsu novada Sociālais dienests, Bērzaines ielā 18, 2.stāvā, 2.kabinetā vai Vaives pagasta pārvalde Vaives pagasta "Kaķukrogā".

Naktspatversmes pakalpojums ir maksas pakalpojums: bezpajumtniekiem, kuru pēdējā deklarētā dzīvesvieta ir Cēsu novada administratīvajā teritorijā, maksa par vienu nakti patversmē EUR 1,00

Aicinām ikvienu, kurš ievērojis kādu no pilsētas bezpajumtniekiem, informēt viņu par iespējām nakšņot naktspatversmē Bērzaines ielā 16, kā arī lūdzam informēt Cēsu novada pašvaldības policijas dežurantu telefoniski (64122735) par bezpajumtnieku atrašanās vietām.Publicēšanas datums: 2014. gada 24. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt