A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Brīvpusdienas un vecāku maksas atlaides pirmsskolas izglītības iestādēs

Brīvpusdienas un vecāku maksas atlaides pirmsskolas izglītības iestādēs

Turpinot Cēsu novada pašvaldības atbalstu novada daudzbērnu ģimenēm, arī šogad daudzbērnu ģimeņu bērniem Cēsu novadā būs iespēja saņemt brīvpusdienas skolās vai vecāku maksas atvieglojumus bērnudārzos 100 % apmērā.

Uz pašvaldības atbalstu var pretendēt ģimene, kura aprūpē 3 vai vairāk nepilngadīgus bērnus, tai skaitā audžuģimenē ievietotus un aizbildnībā esošus bērnus, līdz 21 gadu vecumam, ja skolēns bez pārtraukuma turpina mācības vispārējās izglītības iestādē, un ir deklarējis savu dzīvesvietu Cēsu novadā. Atbalstu piešķir uz 2017./ 2018. mācību gadu.

Tāpat iespēja saņemt brīvpusdienas un vecāku maksas atlaides pirmsskolas izglītības iestādē ir trūcīgo un maznodrošināto ģimeņu bērniem, ārpusģimenes aprūpē esošiem bērniem un bērniem invalīdiem.

Savukārt uzsākot jauno mācību gadu atbalstu skolas piederumu iegādei var saņemt trūcīgo un maznodrošināto ģimeņu bērni, ārpusģimenes aprūpē esošie bērni un daudzbērnu ģimeņu bērni, kuri uzsāk mācības 1.klasē.

Lai saņemtu pašvaldības atbalstu, ģimenēm jāvēršas Cēsu novada pašvaldības aģentūrā „Sociālais dienests” Bērzaines ielā 16/18, Cēsīs, 2.stāvā, 6. vai 7.kabinetā, vai Vaives pagasta pārvaldē "Kaķukrogs" vai jānosūta elektroniski parakstīts iesniegums uz soc.ag@cesis.lv.

Detalizētāku informāciju ir iespēja saņemt Cēsu novada mājas lapā www.cesis.lv


Informāciju sagatavoja:
Iveta Sietiņsone
Cēsu novada
pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests”
direktore

Publicēšanas datums: 2017. gada 25. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt