A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Bērni un jaunieši ar invaliditāti var pieteikties ekskursijām pa Latviju

Bērni un jaunieši ar invaliditāti var pieteikties ekskursijām pa Latviju

Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons" uzsāk rīkot ekskursijas bērniem un jauniešiem ar invaliditāti, kas tiek finansētas par iegūtajiem līdzekļiem no ziedojumu vākšanas kampaņas, informē apvienībā. Pirmā ekskursija plānota uz Rīgas Zooloģisko dārzu.

Maija sākumā noslēdzās "Narvesen" un invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons" organizētā ziedojumu vākšanas kampaņa "Latvija bez robežām", kā rezultātā "Narvesen" veikalos tika saziedots finansējums ekskursijām jauniešiem un bērniem ar invaliditāti. Projekta mērķis ir iedrošināt jauniešus un bērnus ar invaliditāti aktīvai dzīves nostājai un iesaistīt dažādās sabiedrības norisēs.

Sākot ar jūliju, katru piektdienu bērniem un jauniešiem ar invaliditāti būs iespēja doties gan tuvākās, gan tālākās ekskursijās, lai iepazītu un izzinātu jaunas vietas un cilvēkus un labi pavadītu brīvo laiku.

Lai dotos ekskursijās, pirms tam būs jāpiesakās, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu (katrai ekskursijai būs savs pieteikums), vai zvanot pa tālruni 26661095. Pieteikumus var atrast apvienības "Apeirons" mājaslapā vai Apeirona "Facebook" kontā. Pieteikumi katrai ekskursijai tiks ievietoti divas nedēļas pirms paredzamās ekskursijas. Ekskursijas būs bezmaksas.

Pirmā ekskursija notiks Rīgas Zooloģiskajā dārzā 7. jūlijā pulksten 11. Visi, kuri vēlas pieteikties ekskursijai, aicināti to darīt šeit vai zvanot uz tālruni 26661095.

Cilvēkiem, kas dzīvo ārpus Rīgas, ir iespēja daļēji segt ceļa izdevumus. Iepriekš par to ir jāinformē un jāvienojas, rakstot vai zvanot uz iepriekš norādīto kontaktinformāciju.

Papildu informācija pa tālruni 26661095 vai e-pastu ekskursijas@apeirons.lv.


Publicēšanas datums: 2017. gada 6. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt