A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Atbalsts novadniekiem

Atbalsts novadniekiem

Piektdien, 26.oktobrī, Cēsīs, Gaujas ielā 29, tika atzīmēta “Mēness aptiekas” atvēršanas svētki, aicinot iedzīvotājus domāt un rūpēties par savu veselību.

Ar muzikālo sveicienu aptiekas atklāšanas svētkos apmeklētājus priecēja Cēsu novada senioru ansamblis “Kamenes”. Sadarbojoties ar Latvijas Sarkanā krusta Cēsu komiteju un medmāsiņām no senioru veselības istabas “Seniors-senioram”, ar aptiekas atbalstu  aptiekā uz vietas iedzīvotāji varēja noteikt cukura līmeni asinīs un asinsspiedienu.  Aptiekas atklāšanas svētki bija ļoti apmeklēti, iedzīvotāji atzina, ka ļoti vēlējās pārbaudīt asinsspiedienu un cukura līmeni asinīs un pateicās “Mēness aptiekai” par šādu iespēju. Pasākuma gaitā iedzīvotājiem bija iespēja piedalīties aptiekas sarūpētā viktorīnā, kurā uzvarētāji ieguva veselīgas dāvanas un pasākuma noslēgumā apmeklētāji baudīja svētku kliņģeri.

Īpašs dāvinājums tika sarūpēts arī Cēsu novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” Invalīdu habilitācijas - dienas centra klientiem un dienas centra “Saules taka” bērniem un jauniešiem. “Esam gandarīti un izsakām patiesi lielu pateicību Mēness aptiekai par ziedojumu. Par šo ziedojumu tiks iegādāti ļoti nepieciešamie materiāli sensoro maņu attīstībai un veselības saglabāšanai un uzlabošanai”, uzsver Sociālā dienesta direktore Iveta Sietiņsone.

Lielas paldies ansamblim "Kamenes", Latvijas Sarkanā krusta Cēsu komiteijai un veselības istabas "Seniors-senioram" medmāsiņām par atsaucību un atbalstu. Īpašs paldies Mēness aptiekai par ziedojumu Invalīdu habilitācijas- dienas centram un dienas centra "Saules taka" bērniem un jauniešiem.

Publicēšanas datums: 2018. gada 30. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt