A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Atbalsts Cēsu novada mazaizsargātajiem

Atbalsts Cēsu novada mazaizsargātajiem
Cik nemanot, cik ātri skrien laiks! Vēl nesen saules stari sildīja mūs,
jau zem mūsu kājām čaukst rudens lapas. Un pavisam drīz zemi klās baltas sniega pārslas.
Nav nekā siltāka un skaistāka par baltu tikko uzsnigušu sniegu, kas liek mums nojaust -  tuvojas Ziemassvētku laiks. Laiks, kad gaisā virmo miers, gaišas domas, un dāvināšanas prieks silda mūsu sirdis.

Jau vairākus gadus pēc kārtas tuvojoties gada skaistākajiem svētkiem Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests”, pateicoties Ziemassvētku brīnumiem un rūķīšiem, iepriecina gan bērnus no daudzbērnu ģimenēm, gan bērnus ar īpašām vajadzībām, kā arī novada vecākos iedzīvotājus un citus Cēsu novada mazaizsargātos iedzīvotājus.

„2012.gada nogalē un 2013.gadā, pateicoties ziedotājiem – Rutai Uškānei, SIA "Cēsu Vecpilsētas aptieka", SIA "M.E.Lat - LUX", SIA "KOM - AUTO", Imantam Gunāram Priedītim, SIA "Pieraksti", biedrības "Latvijas Sarkanais Krusts" Cēsu nodaļai, AS "CATA", biedrība "GAiN Latvia", Latvijas kaulu, locītavu saistaudu slimnieku biedrības Cēsu nodaļai, atpūtas kompleksam "Rakši", AS "Cēsu alus”, veikalam „Bēbis”, SIA „Vinetas un Allas Kārumlāde”, bērnu zinātnes centram „Z(in)oo”, reklāmas aģentūrai „KoBalts”, veikalam „Balonu pasaule”, Rolfam Kvelindam (Qvenild) no Norvēģijas un daudz citiem atbalstītājiem spējām iepriecināt bērnus sagādājot saldus mirkļus svētkos, sniedzām atbalstu trūcīgākajiem Cēsu novada iedzīvotājiem, izsniedzot 200 siltas zupas porcijas, sagādājām prieku ģimenēm, organizējot jau piekto Starptautiskās ģimenes dienas pasākumu Cēsīs. Saņemts atbalsts Invalīdu habilitācijas – dienas centra un dienas centra bērniem un jauniešiem „Saules taka” darbības nodrošināšanai. Mēs novērtējam un pateicamies ikvienam atbalstītājam un ziedotājam, kas kopā ar mums vēlas kaut nedaudz sasildīt mazaizsargāto Cēsu novada iedzīvotāju sirdis šajos gaišajos svētkos un visa turpmākā gada laikā. Esam saņēmuši daudz pateicības no cilvēkiem, kuriem esam snieguši palīdzību šajos gados” atzīst Aģentūras direktore Iveta Sietiņsone.

Arī šogad ceram uz ziedotāju atbalstu un būsim pateicīgi par jebkuru ziedoto summu, kuru labsirdīgi atvēlēsiet kādam no plānotajiem pasākumiem, lai mums kopā izdotos padarīt kāda cilvēka dienu gaišāku!

Ziedojumu mērķu/ pasākumu saraksts:
1. Atbalsts Starptautiskās ģimenes dienas pasākumu organizēšanai Cēsīs;
2. Atbalsts bērnu un jauniešu dienas centra „Saules taka” darbības nodrošināšanai 2014.gadā;
3. Atbalsts Invalīdu habilitācijas – dienas centra darbības nodrošināšanai 2014.gadā;
4. Atbalsts aģentūras „Sociālais dienests” gadagrāmatas izdošanai 2014.gadā;
5. Finansējums zupas virtuves pakalpojumu nodrošināšanai;
6. Atbalsts Sociālā darba speciālistu dienai, kura tiek atzīmēta katra gada novembra otrajā otrdienā.
7. Ziemassvētku sarīkojumi  un ziemassvētku paciņu gatavošana (bērniem no sociālās riska ģimenēm, bērniem ar īpašām vajadzībām, mājas aprūpes klientiem, ārpusģimenes aprūpē esošiem bērniem, daudzbērnu ģimenēm, sociālās jomas nevalstisko organizāciju vadītājiem, Cēsu novada senioriem, I.grupas invalīdiem un naktspatversmes klientiem);
8. Atbalsts naktspatversmes rekonstrukcijai.

Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests”, reģ,. Nr. 90002267126, juridiskā adrese: Bērzaines iela 16/18, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, ziedojumu konts: AS SEB Banka, konta numurs: LV40 UNLA 0050 0099  8511 7

Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
"Sociālais dienests"
Projektu vadītāja- attīstības speciālistePublicēšanas datums: 2013. gada 18. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt