A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Ar 1.oktobri darbu atsāks nakts patversme

Ar 1.oktobri darbu atsāks nakts patversme

Jau septīto gadu sākoties aukstākam laikam, no 1.okobra savu darbību atsāk Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” pagaidu nakts patversme.

Nakts patversmē klientus uzņems katru dienu laikā no pulksten 18:00 līdz 19:30, savukārt tā jāatstāj nākamajā rītā līdz pulksten 8:00. Nakts stundās klientus uzņems tikai ārkārtas situācijās. Saskaņā ar nakts patversmes iekšējās kārtības noteikumiem, pakalpojumus nevarēs izmantot personas, kas atrodas alkoholisko dzērienu reibumā.

Lai uzturētos nakts patversmē, nepieciešams sociālā darbinieka norīkojums, to izsniedz Cēsu novada Sociālais dienests, Bērzaines ielā 18, 2.stāvā, 2.kabinetā vai Vaives pagasta pārvaldē "Kaķukrogs".

Nakts patversmes pakalpojums ir maksas pakalpojums: bezpajumtniekiem, kuru pēdējā deklarētā dzīvesvieta ir Cēsu novada administratīvajā teritorijā, maksa par vienu nakti patversmē Ls 0,50 (EUR 0,71).

Aicinām ikvienu, kurš ievērojis kādu no pilsētas bezpajumtniekiem, informēt viņu par iespējām nakšņot nakts patversmē Bērzaines ielā 16, kā arī lūdzam informēt Cēsu novada pašvaldības policijas dežurantu telefoniski (64122735) par bezpajumtnieku atrašanās vietām.


Informāciju sagatavoja
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
„Sociālais dienests”
Projektu vadītāja – attīstības speciāliste
Tālrunis: 64127746Publicēšanas datums: 2013. gada 18. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt