A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Aptiekas svētki ar profilaktiskiem veselības rādītāju mērījumiem Cēsīs

Aptiekas svētki ar profilaktiskiem veselības rādītāju mērījumiem Cēsīs


Ar jaunām aptiekas svētku tradīcijām 26. oktobrī no plkst. 15.00 līdz 17.00 Cēsīs tiek atzīmēta „Mēness aptieka” atvēršana Gaujas ielā 29. Aptiekas svētki Cēsu iedzīvotājiem atgādina par farmaceitiskā aprūpes pieejamību jaunā, mūsdienīgā kvalitātē.

Jaunā aptieka Gaujas ielā Cēsīs iedzīvināta kā gaiša, lietišķā noskaņā izveidota mūsdienīgas farmaceitiskās aprūpes vide. 26. oktobra pēcpusdienā „Mēness aptieka” līdztekus tradicionālajiem atvēršanas svētku rituālam sagādājusi vairākus dāvinājumus Cēsu iedzīvotājiem – dažādu aptiekas produktu prezentācijas un degustācijas, kā arī pārsteigumus pircējiem. Pateicoties aptiekas farmaceitu iniciatīvai, īpašs dāvinājums ir sarūpēts Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” invalīdu habilitācijas dienas centra darbības nodrošināšanai. Aptieka uzlūkojama kā viens no priekšposteņiem veselības profilaksei un veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai, tādēļ Cēsu „Mēness aptieka” farmaceitēm šajā pēcpusdienā pievienosies arī pieredzējušas medmāsas, kuras veiks profilaktiskus veselības rādītāju mērījumus.

AS „Sentor Farm” aptiekas valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Juskovecs: „Esam pārliecināti, ka ar mūsu aptiekas atvēršanu Cēsu iedzīvotājiem paveras plašākas iespējas izmantot farmaceitiskās aprūpes pakalpojumus jaunā kvalitātē. Tagad arī šajā aptiekā varam piedāvāt mūsdienīgas ērtības. Pirmais aptiekas darba mēnesis ir apliecinājis, ka esam vajadzīgi Cēsu iedzīvotājiem. „Mēness aptieka” vienmēr būs veselības aprūpes iestāde, kurā strādājošie izjūt īpašu atbildību par saviem klientiem. Šī atbildība, pirmkārt, nepieciešama, nodrošinot farmaceitisko aprūpi aptiekā. Taču ļoti vēlamies tās pozitīvo pienesumu paplašināt, tādēļ priecājamies par iespēju palīdzēt ar iedzīvotāju veselības saglabāšanai noderīgu dāvinājumu Cēsu novada pašvaldības aģentūrai „Sociālais dienests”. Tā mēs vēlamies apliecināt mūsu gatavību būt par atbalstu situācijās, kurās kā aptieku uzņēmums varam līdzdarboties.”

Aptiekas svētkos muzicēs vokālā kopa „Kamenes”. „Mēness aptieka” farmaceites Cēsīs saņems ceļojošo „Mēness aptieka” izaugsmes zīmi, kas simboliski apliecina aptieku farmaceitiskās aprūpes kvalitāti un labu pakalpojumu pieejamību aptiekā.

Vairāk informācijas:
Līga Ribkinska, AS „Repharm” komunikācijas vadītāja
T. +371 22302996; liga.ribkinska@repharm.lv
Sīkāk par aptieku piedāvājumu: www.menesaptieka.lv

„Mēness aptieka” zīmola īpašnieks ir akciju sabiedrība „Sentor Farm aptiekas”, kas iekļaujas Latvijas veselības uzņēmumu grupā „Repharm”, kam pieder arī zāļu vairumtirgotāja AS “Recipe Plus”, augu valsts ārstniecisko līdzekļu ražotāja AS “Rīgas farmaceitiskā fabrika”, AS “Veselības centru apvienība” un SIA “Centrālā laboratorija”. Šis aptieku uzņēmums Latvijā ir viens no vadošajiem nozarē, darbojas koncepta “Ar īpašām rūpēm par jums!” ietvaros, nodrošinot pacientiem plašu zāļu un aptiekas produktu klāstu un augstus farmaceitiskās aprūpes standartus. “Mēness aptieka” zīmola aptiekas ar plašu produktu sortimentu gaida klientus gan Rīgā un tās apkaimē, gan Jūrmalā, Siguldā, Olainē un Salaspilī, kā arī Valkā, Cēsīs, Alojā, Madonā, Valmierā, Ventspilī, Liepājā, Talsos, Saldū, Daugavpilī, Jēkabpilī, Krāslavā, Preiļos, Rēzeknē, Ludzā un Gulbenē un cituviet Latvijā.


Publicēšanas datums: 2018. gada 19. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt