A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Aktivitātes Invalīdu habilitācijas- dienas centrā

Aktivitātes Invalīdu habilitācijas- dienas centrā


Pagājuša gada nogalē Eiropas Sociālā fonda projektā „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs”, identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.2.4./10/APIA/NVA/094, tika apstiprināti grozījumi, kuru ietvaros Cēsu novada pašvaldības aģentūra ,,Sociālais dienests” Invalīdu habilitācijas- dienas centra klientiem- jauniešiem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem no 18 līdz 35 gadu vecumam, ir iespēja saņemt jaunu pakalpojumu- fizioterapijas nodarbības ūdenī.

No š.g. 9.janvāra katru trešdienu jaunieši dodas uz baseinu RIFS, kur Centra fizioterapeites vadībā norit ūdens fizioterapijas nodarbības. Pateicoties šīm nodarbībām, jaunieši ar smagiem funkcionāliem traucējumiem gūst ne tikai prieku dvēselei, bet viņiem arī samazinās slimību izraisīto traucējumu sekas, jo ūdens procedūrām piemīt stimulējoša, relaksējoša, atslābinoša un tonizējoša iedarbība uz centrālo un veģetatīvo nervu sistēmu. Jaunieši aktīvo atpūtu peldbaseinā gaida ar neviltoti pozitīvām emocijām un tā dod lielu ieguldījumu atveseļošanās, rehabilitācijas procesā.

Ikdiena Centrā aizrit nemanot. Jauniešus dažādās nodarbībās iesaista Centra vadītājs, sociālais rehabilitētājs, aprūpētājs, fizioterapeits un psihologs, kā arī Centrā tiek organizēti pasākumi kopā ar ģimenes locekļiem, svinētas jauniešu dzimšanas un vārda dienas. Piektdienās jaunieši piedalās mūzikas terapijas nodarbībās.

Projekta „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs”, projekta identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.2.4./10/APIA/NVA/094, kopējās izmaksas ir Ls 72921,48, t.sk., Eiropas Sociālā fonda finansējums Ls 72921,48.Publicēšanas datums: 2013. gada 25. februāris  

Pievienot komentāru


Vārds, uzvārds:*
Adrese:*
Uzņēmuma, iestādes nosaukums:
Reģistrācijas Nr., juridiskā adrese:
E-pasts:

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt