A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Aicinām pieteikties jaunai atbalsta grupai vardarbībā cietušām sievietēm

Aicinām pieteikties jaunai atbalsta grupai vardarbībā cietušām sievietēm


Š.g. 16.aprīlī Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” ESF projekta „Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs” ietvaros plāno organizēt  atbalsta grupas nodarbības vardarbībā cietušām sievietēm. Kopā plānotas desmit tikšanās reizes. Dalība bez maksas.

Lai pieteiktos dalībai atbalsta grupā aicinām zvanīt pa tālruni 29432459 vai 64127898. Pirmā tikšanās -  16. aprīlī, plkst. 18.30, Bērzaines ielas 18, trešajā stāvā. Projekta ietvaros būs iespējams apmeklēt dekupāžas nodarbības. Sīkāka informācija piesakoties.

Jebkas, kas tiek lietots, lai otru cilvēku kontrolētu, pakļautu vai pazemotu, ir vardarbība. Ir vajadzīgs liels spēks un uzdrošināšanās, lai spertu soli un izšķirtos par to, ka varu un gribu runāt par to kas sāp, ka gribu kaut ko mainīt savā dzīvē, ka man ir nepieciešams atbalsts un varbūt ar savu pieredzi varu sniegt atbalstu arī citām sievietēm.

Atbalsta grupas ir domāta gan tām sievietēm, kuras pašreiz cieš no vardarbības, gan tām, kuras fiziski ir pārtraukušas vardarbīgas attiecības, ir aiziets no varmākas, bet sieviete nav pārvarējusi vardarbības sekas. Sekas nav pārvarētas, kamēr sieviete nav pārtraukusi vainot sevi par vardarbību, kamēr neatsakās uzņemties atbildību par varmākas uzvedību, kamēr viņa neatzīst, ka viņai ir tiesības uz savām jūtām un domām.

Bieži vien sieviete vairāk domā par citiem; par vīru, bērniem, aizmirstot par sevi un savām izjūtām, mērķiem dzīvē. Tām, kurām vardarbība bijusi pagātnē, krasi lēmumi dzīvē arī nav jāpieņem, bet būtiski ir saprast, kas ar mani notika, kāpēc tas notika un kādēļ tas aizvien nav atstājis manas domas un kā es varu uzņemties atbildību par savu dzīvi, lai pagātne netraucētu dzīvot. Ir svarīgi sakārtot domas, lai pagātne netraucētu veidot jaunas attiecības nākotnē.

Informējam, ka projekts ilgst no 2012. gada aprīļa līdz 2013. gada oktobra beigām. Eiropas Sociālā fonda projekta „Vidzemes reģiona mobilais sociālo pakalpojumu Resursu centrs” (Identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.2.4./11/APIA/NVA/147) kopējās izmaksas ir 100 000 latu.
Informāciju sagatavoja:           
Ivita Puķīte
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests”
Ģimeņu atbalsta nodaļas vadītāja –
Direktores vietniece sociālos jautājumos

Publicēšanas datums: 2013. gada 25. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt