A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji Simtgades svinības Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Aicina ziedot mazaizsargāto iedzīvotāju atbalstam

Aicina ziedot mazaizsargāto iedzīvotāju atbalstam

Turpinot jau ikgadēju tradīciju arī šogad aicinām mūs atbalstīt, lai ar kopīgiem spēkiem palīdzētu mūsu novadniekiem. Uzbursim ticību, cerību un prieku Cēsu novada mazaizsargātajiem iedzīvotājiem! Sociālais dienests 2016.gadā ziedojumos saņēma 4 621,86 euro.
 
Tradicionāli  2016.gada nogalē ar Cēsu uzņēmēju atbalstu sarūpētas saldumu paciņas senioriem, pirmās grupas invalīdiem un aprūpes mājās klientiem. Bērnu un jauniešu dienas centra “Saules taka” jaunieši saņēma divus portatīvos datorus, formu izgriešanas un reljefa iespiešanas mašīnu dekorāciju un apsveikumu veidošanai, un ar jūsu atbalstu šī gada 15.maijā notika jau devītās Starptautiskās Ģimenes dienas svētki Cēsīs.
 
Paplašinot āra trenažiera laukumu, oktobrī uzstādīs līdzsvara tiltiņu, kas palīdzēs gan Invalīdu habilitācijas - dienas centra klientiem, gan arī pārējiem novadniekiem un viesiem piekopt veselīgu dzīvesveidu.
 
Vēlamies pateikties mūsu ilggadējiem atbalstītājiem – SIA “M.E.LAT-LUX”, Cēsu Vecpilsētas aptiekai, SIA “Zāles”,  Gunāram Imantam Priedītim, SIA “AB.G.PERSSON”, SIA “RG.SOLUTION”, AS “SEB banka”, Cēsu novada pašvaldības sadraudzības pilsētai Ahimai un 2016.gada ziedotājiem – SIA “TAXATIO”, SIA būvniecības firmai “Virāža”, SIA “NOLA-L”, SIA “Tolmets Vidzeme”, SIA “Lars Limited”, SIA “FARADS”, Danish Baltic Nature-DABA, SIA “FEITA”  un Cēsu florbola klubam “Lekrings” par sniegto atbalstu.
 
Arī šogad ar Jūsu atbalstu vēlamies turpināt labos darbus un sasniegt kādu no iecerēm, kuras minētas ziedojumu mērķa sarakstā.
 
Būsim pateicīgi par jebkuru ziedoto summu, kuru labsirdīgi atvēlēsiet kādam no ziedojumu mērķiem (Skatīt. Ziedojumu mērķu sarakstu). Apzinoties Jūsu intereses, kopā ar Cēsu novada pašvaldību apņemamies publiski izteikt pateicību un masu saziņas līdzekļos publiskot informāciju par ziedošanu. Informējam, ka saskaņā ar likuma “Par uzņēmuma ienākumu nodokli” 201.pantu ziedotājam ir iespēja saņemt nodokļa atlaidi.
 
Ziedojumu mērķu saraksts:
1.  Āra trenažieru laukuma paplašināšana Invalīdu habilitācijas- dienas centra, bērnu un jauniešu dienas centra “Saules taka” klientiem un Cēsu novada iedzīvotājiem.
2.  Atbalsts zupas virtuves pakalpojuma nodrošināšanai, lai ar siltu maltīti varam nodrošināt vairākas sociālās grupas.
3.  Atbalsts Starptautiskās ģimenes dienas desmitgades pasākumu organizēšanai un svētku koncertam.
4.  Atbalsts Invalīdu  habilitācijas - dienas centra atpūtas zonas labiekārtošanai.
5.  Atbalsts bērnu un jauniešu dienas centram “Saules taka” bērnu attīstošo spēļu iegādei.
 
Papildu informācijai zvanīt Sociālā dienesta projektu vadītājai – attīstības speciālistei Vitai Pleševnikai, tel. + 371 64127746
 
Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests”, Reģ. Nr. 90002267126,
juridiskā adrese: Bērzaines iela 16/18, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101,
ziedojumu konts: AS SEB Banka,
konta numurs: LV40 UNLA 0050 0099 8511 7.
Lūgums norādīt ziedojuma mērķi.
 
Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
"Sociālais dienests"
Projektu vadītāja- attīstības speciāliste

Publicēšanas datums: 2017. gada 19. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt