A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Aicina pieteikties atbalsta grupai personas ar invaliditāti

Aicina pieteikties atbalsta grupai personas ar invaliditāti

Š.g. 18.februārī Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” ESF projekta „Invalīdu habilitācijas - dienas centrs” ietvaros plāno organizēt atbalsta grupas nodarbības personām ar funkcionāliem traucējumiem. Atbalsta grupas nodarbības notiks divas reizes nedēļā darba dienu vakaros.

Uz atbalsta grupas nodarbībām uzaicinām personas ar funkcionāliem traucējumiem, pirms tam personīgi piesakoties sociālajā dienestā, Bērzaines ielā 16/18, Cēsīs, Cēsu novadā, 2.stāvā 5.kabinetā vai zvanot pa tālruni 64127887 vai 64127896.

ESF projekta „Invalīdu habilitācijas- dienas centrs” ietvaros notikušas jau divas atbalsta grupas personām ar funkcionāliem traucējumiem nodarbības, kuras apmeklēja 16 personas. Personām ar invaliditāti tās bija īpaši svarīgas, jo, kā viņi paši atzinuši, atbalsta grupās viņi atraduši jaunus draugus, ieguvuši informāciju un jaunas zināšanas, citu skatījumu cilvēku savstarpējās attiecībās, atguvuši  daļēji zaudēto ticību savām spējām, iemācījušies analizēt situāciju un redzēt to no dažādiem aspektiem, un pats galvenais – vairs nejūtoties vientuļi un nesaprasti. Tas atbalsta grupu dalībniekiem devis spēku meklēt darbu, izglītoties un kontaktēties ar apkārtējiem
Projekta „Invalīdu habilitācijas – dienas centrs”, projekta identifikācijas Nr. 1DP/1.4.1.2.4./10/APIA/NVA/094, kopējās izmaksas ir Ls 72921,48, t.sk., Eiropas Sociālā fonda finansējums Ls 72921,48.

Informāciju sagatavoja:
Laine Zālīte
Cēsu novada PA „Sociālais dienests”
Atbalsta nodaļas pilngadīgām personām vadītāja
Tālr.: 641 27887
Mob.: 26 536 286
e-pasts: laine.zalite@cesis.lv


Publicēšanas datums: 2013. gada 5. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt