A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » ABLV Charitable Foundation grantu konkurss nometņu organizēšanai skolēniem

ABLV Charitable Foundation grantu konkurss nometņu organizēšanai skolēniem

ABLV Charitable Foundation izsludina grantu konkursu līdzfinansējuma saņemšanai programmas „Palīdzēsim izaugt!” ietvaros nometņu organizēšanai skolēnu mācību brīvlaikos visa gada garumā no 2017.gada 1.aprīļa līdz 2018.gada 31.oktobrim. 
 
ABLV Charitable Foundation izsludina grantu konkursu, aicinot nometņu organizētājus pieteikties līdzfinansējuma saņemšanai 2 sadarbības gadu ietvaros. Grantu konkursa mērķis ir veicināt sociāli mazaizsargātu bērnu attīstību un veiksmīgu integrāciju sabiedrībā, sniedzot atbalstu trūcīgo, maznodrošināto bērnu ģimeņu bērniem, viņu vecākiem un bērniem ar ilgstošām saslimšanām vai sociālā riska ģimenēm visā Latvijā, sniedzot atbalstu rehabilitējošu, attīstošu un izglītojošu dienas un diennakts nometņu apmeklēšanai.
 
Uz grantu var pretendēt Latvijā reģistrēta biedrība vai nodibinājums; pašvaldība vai tās iestāde, vai pašvaldību veidota aģentūra, kuras darbība nav saistīta ar peļņas gūšanu; valsts iestāde vai valsts aģentūra, kuras darbība nav saistīta ar peļņas gūšanu.
 
Kopējais grantu konkursam atvelētais finansējums 2017.gada projektiem ir 183 536 EUR.
 
Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2017.gada 20.marts (līdz plkst. 23:59), nosūtot elektroniski uz e-pastu info@ablv.org. Grantu konkursa nolikums, pieteikuma forma un budžeta forma ir pieejamas Fonda mājas lapā www.ablv.org sadaļā “Kā saņemt finansējumu”.

Sīkāka informācija:
Madara Bērziņa
Projektu vadītāja
ABLV Charitable Foundation
Tālr. (+371) 67281383
E-pasts: info@ablv.org
www.ablv.org


Publicēšanas datums: 2017. gada 9. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt