Pasākumu kalendārs
<< Novembris 2017 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
A  A  A
Lapas karte


Kāda ir Tava 2018.gada apņemšanās?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

Labklājības ministrija izsludina konkursu "Labākais sociālais darbinieks Latvijā - 2017”
2018. gada 17. janvāris  
Labklājības ministrija (LM) no 16.janvāra līdz 15.februārim izsludina konkursu "Labākais sociālais darbinieks Latvijā – 2017”. Konkursa mērķis ir apzināt un pateikt paldies sociālajiem darbiniekiem, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā un popularizē sociālā darbinieka profesiju Latvijā.
Sociālā kampaņu “Sitieni starp kaimiņiem un savējiem skar arī tevi”
2018. gada 16. janvāris  
Latvija ir viena no Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, kurā vardarbība pret sievietēm un vardarbība ģimenē ir īpaši izplatīta. No partnera vardarbības vismaz reizi dzīvē ir cietusi katra trešā sieviete, katrā otrajā sievietes slepkavībā Latvijā ir vainojams tuvinieks, bet katram trešajam vardarbības upuris dzīvo kaimiņos.
Pateicamies Cēsu uzņēmējiem par ziedojumiem
2018. gada 8. janvāris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra "Sociālais dienests" saka lielu paldies visiem uzņēmējiem, kuri 2017.gadā ziedoja līdzekļus un noderīgas lietas Invalīdu habilitācijas - dienas centram, bērnu un jauniešu dienas centram “Saules taka”, Zupas virtuvei, ģimenei ar bērniem, Ģimenes dienas pasākuma organizēšanai 2018.gadā un āra trenažieru laukuma paplašināšanai.
“Saules takas” bērni ekskursijā
2018. gada 8. janvāris  
Gada nogalē, pateicoties AS “Cēsu alus” atbalstam, dienas centra “Saules taka” bērni devās izzinošā un izklaidējošā ekskursijā uz Rīgas Motormuzeju un kinoteātri “Forum Cinemas”.
Cēsu novadā norisinājās nevalstisko organizāciju labdarības tirdziņš
2018. gada 5. janvāris  
Pirmssvētku laikā, kad ikviens devās dāvanu meklējumos, lai iepriecinātu savus vistuvākos cilvēkus, Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” kopā ar Cēsu novada nevalstiskajām organizācijām organizēja labdarības tirdziņu.
Pabalsts ģimenēm/ personām, kuras dzīvo mājā ar centralizētu siltumapgādi
2018. gada 5. janvāris  
Līdz 2018.gada 29.martam Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” pieņem iesniegumus pabalsta piešķiršanai personām/ģimenēm, kuras dzīvo daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā ar centralizētu siltumapgādi.
Jau septīto gadu A/S „Latvijas Valsts meži” nevalstiskajām organizācijām Latvijā konkursa kārtībā sadalīs 300 000 eiro
2018. gada 4. janvāris  
Pamatojoties uz a/s „Latvijas valsts meži” un Partneru – nodibinājums „Fonds „Ziedot.lv””, nodibinājums „Latvijas Bērnu fonds” un biedrība „Latvijas Samariešu apvienība” Nodomu protokola un 2017.gada 27.decembrī noslēgtā līguma par a/s „Latvijas valsts meži” ziedojumu sociālajai jomai, jau septīto gadu Partneri izsludina pieteikšanos biedrībām un nodibinājumiem atbalsta saņemšanai sociālās jomas projektiem.
Kopā svinēt Ziemassvētkus
2018. gada 3. janvāris  
Turpinot tradīciju senioru nevalstiskajām organizācijām kopā svinēt Ziemassvētkus, jau trešo gadu, pulcējot vairākas senioru organizācijas, šī gada 16.decembrī tika svinēti ziemas saulgrieži Cēsu 2.pamatskolas aktu zālē. Gandrīz 200 senioru izbaudīja Ziemassvētku noskaņu - Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkņu priekšnesumus un Latvijā mīlētu un atpazīstamu mākslinieku koncertu, kā arī labprāt ļāvās dejai.
Iepriecina seniorus, apciemojot un dāvinot saldumu paciņas
2018. gada 3. janvāris  
Jau tradicionāli, vienpadsmito gadu, pirmssvētku dienās Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” darbinieki, vairāki Cēsu novada deputāti un arī citi pašvaldības darbinieki apciemoja Cēsu novada pensionārus, kuri sasnieguši 80 gadus un cilvēkus ar 1.grupas invaliditāti, lai Ziemassvētku ieskaņai pasniegtu nelielas dāvaniņas, kas sarūpētas no ziedotāju un Aģentūras līdzekļiem.
Starp AS „Latvenergo” sociālās jomas projektu konkursa uzvarētājiem Cēsu biedrības
2017. gada 19. decembris  
Konkursa rezultātā AS “Latvenergo” ziedojums sociālajai jomai 150 000 eiro apmērā sadalīts desmit biedrībām un nodibinājumiem no visas Latvijas. Starp tām divas darbojas Cēsu novadā
Skatīt arhīvu

Printēt