A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
Jā, viss ļoti patika:
(44%) - 180 balsu
Svētki patika, bet tomēr kaut kas pietrūka:
(24%) - 100 balsu
Šī gada svētku programma mani neuzrunāja:
(32%) - 131 balsu
Balsu skaits: 411
<< Iepriekšējais <<  
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests

Noslēgušies sociālo pakalpojumu centra “Cēsis” projektēšanas darbi
2019. gada 16. septembris  
Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta “Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Cēsis”” gaitā Cēsīs pabeigti sociālo pakalpojumu centra projektēšanas darbi.
Aicinām vecākus uz bezmaksas nodarbībām
2019. gada 27. septembris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” aicina Cēsu novadā deklarētos un dzīvojošos vecākus apmeklēt bezmaksas nodarbības bērnu attīstībai - “Bērnu emocionālā audzināšana” (BEA), “Bez pēriena. Kā ar mīlestību un cieņu noteikt bērnam robežas”, “Sociālo prasmju programma vecākiem” un “Ceļvedis audzinot pusaudzi” (CAP).
Veselības istaba “Seniors-Senioram” jaunās telpās
2019. gada 27. septembris  
Latvijas Sarkanā krusta Cēsu komiteja (LSK Cēsu komiteja) Veselības istabu “Seniors-Senioram” atklāj jaunās telpās - Raunas ielā 6A, Cēsīs.
Sociālā dienesta darbinieki apgūst jaunas metodes darbam ar klientiem
2019. gada 30. septembris  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” (Sociālais dienests) šobrīd Cēsu novadā realizē sešus sociālos projektus, sniedzot atbalstu dažādām mērķgrupām - personām ar garīga rakstura traucējumiem (GRT), bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu vecākam, atkarīgām un līdzatkarīgām personām un ģimenēm ar bērniem u.c., kā arī aktīvi piedalās citu organizāciju projektos, lai dalītos ar savu pieredzi un gūtu pieredzi no citiem.
Darbu atsāk zupas virtuve; aicina ziedot produktus
2019. gada 13. septembris  
No 16.septembra biedrība “Ģimenes centrs Mūsu nākotne” atsāk sniegt zupas virtuves pakalpojumu. Cēsu novada krīzes situācijā nonākušiem iedzīvotājiem, naktspatversmes klientiem un iedzīvotājiem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm ir iespēja bez maksas saņemt siltu zupu.
Aptauja par cilvēku ar invaliditāti iesaistīšanos sportā
2019. gada 28. augusts  
Skatīt arhīvu

Printēt