A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » 3.decembris - Starptautiskā Invalīdu dienu

3.decembris - Starptautiskā Invalīdu dienu

Kopš 1993. gada pasaulē 3. decembri atzīmē kā Starptautisko invalīdu dienu. Tā ir diena, kad cilvēki visā pasaulē vienojas kopējos pasākumos, lai vēlreiz akcentētu cilvēku ar invaliditāti problēmas un to iespējamos risinājumus. Tā ir diena, kad cilvēkus ar invaliditāti pārstāvošās nevalstiskās organizācijas sabiedrību pulcina uz dažādiem pasākumiem, kampaņām un citām aktivitātēm.

Cēsīs Invalīdu biedrība aktīvi darbojas un pārstāv invalīdu tiesības jau 26 gadus un šogad Cēsu Invalīdu biedrība sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldības aģentūru „Sociālais dienests” 2. decembrī organizē Cēsu Invalīdu biedrības atvērto durvju dienu.

Piektdien, 2. decembrī no plkst. 10.00 līdz 12.00 ikviens tiek aicināts apmeklēt Cēsu Invalīdu biedrību, Raunas ielā 6 A, Cēsīs, un iepazīties ar biedrības darbu ikdienā. Atvērto durvju diena sāksies par biedrības darbu, sniegtajiem pakalpojumiem, sasniegumiem un iespējām Cēsu novada iedzīvotājiem ar invaliditāti.

Aktualizējot jautājumu par vides pieejamību personām ar invaliditāti, aicinām atvērto durvju dienas laikā biedrībā iesniegt priekšlikumus vides pieejamības uzlabošanai Cēsu novadā.


Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības aģentūras
"Sociālais dienests"
Projektu vadītāja- attīstības speciāliste


Publicēšanas datums: 2016. gada 23. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt