A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » Uzsākts projekts sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai Vidzemē

Uzsākts projekts sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanai Vidzemē

Vidzemes plānošanas reģions kā vadošais partneris projektā ir uzsācis realizēt projektu “Vidzeme iekļauj”. Visas projekta darbības tiek  īstenotas ciešā sadarbībā ar projekta partneriem - 25 Vidzemes reģiona pašvaldībām, tajā skaitā Cēsu novada pašvaldību, Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju, nodibinājumu “Fonds Grašu Bērnu Ciemats”, Valsts sociālās aprūpes centru (VSAC) “Latgale” un VSAC “Vidzeme”.

Projekta mērķis ir Vidzemes reģionā palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā personām ar invaliditāti un bērniem, kas atrodas ārpusģimes aprūpē.

Projekta “Vidzeme iekļauj” ieviešanas laiks – 31.12. 2022.

Projekta kopējās finansējums  EUR 4 331 134,00

ESF atbalsts EUR 3 681 463,90 (85%)

*
Sabiedrībā balstīti pakalpojumi ir pretēji aprūpei ilgstošas aprūpes institūcijās, kur cilvēki ir izolēti no plašākas sabiedrības, nav pietiekamas kontroles pār savu dzīvi un lēmumiem, kas viņus ietekmē, kā arī institūcijas noteikumi ir prioritāri pār cilvēka individuālajām vajadzībām. Sabiedrībā balstīti pakalpojumi ir kvalitatīvi, individualizēti pakalpojumi, kas cilvēkam sniedz atbalstu funkcionālo traucējumu radīto ierobežojumu pārvarēšanai un dod iespēju dzīvot mājās, bet bērnu gadījumā – augt ģimeniskā vai tai pietuvinātā vidē.
Plašāku informāciju LASĪT ŠEIT..


Publicēšanas datums: 2016. gada 5. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt