A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Sociālais dienests » 15.maijā - Ģimenes diena Cēsīs!

15.maijā - Ģimenes diena Cēsīs!

Jau sesto gadu Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” sadarbībā ar dažādām organizācijām un Cēsu novada pašvaldību dāvina šos svētkus visām Cēsu novada ģimenēm ar bērniem.

Jau iepriekš informēts, ka šogad Sociālais dienests ir nolēmis mainīt pastaigu takas maršrutu, aicinot vecākus kopā ar bērniem izzināt Cēsu pilsētu. Ģimenēm būs iespēja doties ekskursijā uz pašvaldības un valsts iestādēm, līdzdarboties radošajās darbnīcās un piedalīties  dažādās aktivitātēs un spēlēs.

Ģimenes dienas programma:

No plkst. 16.00 līdz 18.00 ģimenes aicinātas doties pastaigā pa jauno pastaigu takas maršrutu. Ģimeņu reģistrācija un pastaigu takas sākums – Cēsu novada domes priekšsēdētāja Jāņa Rozenberga kabinetā, novada pašvaldības ēkā, Bērzaines ielā 5 ( 2.stāvā), Cēsīs. Šeit domes priekšsēdētājs katrai ģimenei pasniegs pastaigu takas maršruta karti un Ģimenes pasi.

Plkst. 17.30   Maija parkā radošās darbnīcas, spēles un aktivitātes bērniem.

Plkst. 17.30 Maija parka estrādē svētkus ieskandinās ģimenēm veltīts koncerts. Ģimenes dienu dalībniekus priecēs mazu un lielu cēsnieku uzstāšanās, kā arī dziedošā Aizgaļu ģimene un citi.

Plkst. 18.30   Maija parka estrādē Cēsu novada Krustbērna sveikšana.

Plkst. 19.00 Bērnu ratiņu parāde! Par visatraktīvāk uzpostajiem, izrotātiem bērnu ratiņiem tiks piešķirta īpaša pārsteigumu balva. Reģistrācija parādei no plkst. 18.45 Maija parkā.

Plkst. 20.30 no Vienības laukuma aties autobuss uz VAIVES PAGASTU.
 
Aicinām katru ģimeni paņemt līdzi vienu grāmatiņu, ko ziedot tiem mazajiem cēsniekiem, kuru vecākiem nav iespēju iegādāties bērnu grāmatas!

Aicinām Cēsu novada darba devējus, atbalstot darbiniekus, uzdāvināt viņiem brīvu 15.maija pēcpusdienu, lai kopā ar ģimeni un bērniem piedalītos Ģimenes dienai veltītajos pasākumos!

Lai svētki izdotos, aicinām pieteikties arī uzņēmējus, uzņēmumus un vienkārši labus cilvēkus, kuri būtu gatavi iesaistīties pasākuma atbalstīšanā un organizēšanā! Atbalsts varētu būt gan finansiāls - pasākuma nodrošināšanai, gan kāds gardums vai dāvaniņa takas apmeklētājiem!

Informācijai: Vita Pleševnika Cēsu pašvaldības aģentūras "Sociālais dienests" projektu vadītāja- attīstības speciāliste tālr., 64127746, e-pasts: vita.plesevnika@cesis.lv.
Prieks bērnu acīs ir prieks mūsu sirdīs!


Informāciju sagatavoja:
Vita Pleševnika
Cēsu novada pašvaldības
aģentūras „Sociālais dienests”
projektu vadītāja- attīstības speciāliste


Publicēšanas datums: 2014. gada 29. aprīlis  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt